Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imprezy baby shower

Polecane posty

Gość gość

witajcie tak sobie siedze i sie zastanawiam co myslicie o tych amerykanskich imprezah typu baby shower. przynosi sie na nie wiele podarków dla dzidziusia, który jeszcze jest w brzuchu. ja tez chciałam coś takiego zorganizwac dla kolezanek, ale po tym, co zobaczylam chyba mi sie odechcialo... a moze by tak zorganizowac taką impreze bez takich tortów? aaa, to co zobaczylam jest tutaj: http://dumnamama.pl/najobrzydliwsze-torty/ co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - obrzydlistwo!! Zorganizuj, ale z normalnymi tortami i będzie OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze te torty są przerażające !! Jeśli chodzi o impreze baby shower to raczej nie jestem jej zwolenniczką, nie rozumiem po co taka impreza? żeby zebrać prezenty dla dziecka? Załóżmy ze na taką impreze zapraszamy samych najbliższych.. no i ok super przychodza dają prezent i co ? dziecko się rodzi to oczywiste jest to że odwiedzamy dziecko no i wiadomo musimy kupic drugi prezent bo nie wypada z pustymi rękami. Byłam na jednej takiej imprezie i wydaje mi się ze na ostatniej, na pewno jak kiedyś będę osobiście w ciąży nie będę się zajmowała takimi pierdołami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka topiku napisała po co się je organizuje "wiele prezentów dla dziecka" dla mnie to żałosne i żenujące (skoro nie stać Ciebie autorko na utrzymanie dziecka to trzeba było go nie płodzić), ale ludzie są jak widać różni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
jak dla mnie takie imprezy sa spoko nech kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi coś takiego zorganizowali znajomi. Pomysłodawcą był mój najbliższy przyjaciel. Bardzo fajnie się na tym bawiłam. Koledzy i koleżanki poprzebierali się za bobasy i zrobili nam taki teatrzyk. Dostałam też różne prezenciki. Jednak to nie one mi się najbardziej podobały tylko właśnie ten świetny pomysł takiej imprezki. Potem oglądaliśmy jakiś filmik, jak dla mnie super sprawa.coś takiego jak wieczór panieński tylko nie przed wyjciem za mąż, a przed zostaniem rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska8989
Też jestem za takimi imprezami chociaż torty - obrzydliwe!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta impreza jest ok jeżeli zorganizuje ci je np. przyjaciólka. Natomiast samemu wygląda to tak jakby ci zależało na prezentach dla dziecka, by tylko coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale z drugiej strony wkoncu dlatego się to nazywa baby shower, co dosłownie znaczy prysznic dla dziecka, mając na myśli prysznic = zalewany dzieciątko prezentami. organizowanie dla prezentów też zatem jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez i tak i tak znajomi czy rodzina przyjda z prezentem po narodzinach wiec po co jeszcze robic jakies glupawe przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby w organizowaniu przyjęcia dla prezentów nie ma nic złego jednak w naszym społeczeństwie jest to źle odbierane na zasadzie (jak ktoś napisał) "skoro nie stać Ciebie autorko na utrzymanie dziecka to trzeba było go nie płodzić". Dlatego lepiej jak ktoś inny (przyjaciółka) zorganizuje. Chociaz wg mnie liczy się fajna zabawa z przyjaciółmi dlatego jak ktoś ma ochotę organizować to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te torty to jakies istne obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie popieram tego typu imprez... nigdy nie masz pewności, że dziedcko urodzi się żywe więc nie ma się co przedwcześnie cieszyć i zbierać w jego imieniu prezentów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także miałam wyprawioną taką imprezę i bardzo miło wspominam. zaprosiłam same kobiety i świetnie się bawiłyśmy. jeśli chodzi o podarki - to tylko malutki skromny, nie chodziło mi o naciąganie dziewczyn na prezenty. tort był, ale taki nasz tradycyjny :) planuję następne dziecko, więc i pewnikiem jak tylko nam się uda, zorganizuję następną taką imprezkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka899
Ja bym się na taką imprezę nie zdecydowała. Dlaczego? Chyba właśnie balabym się, że ktoś przyniesie mi taki tort... Bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torty - masakra ! Porzygać się można :o A co do imprezy - moim zdaniem ona jest bez sensu.Takie wyciąganie prezentów od gości . Kto będzie chciał przyjść pogratulować rodzicom i zobaczyć dziecko to przyjdzie bez całej tej otoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O masakra... Jestem po CC i jak widzę ten tort bodajże numer 2 to niedobrze mi się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha, co to za fanaberie o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinqqa
ojacie! ale torty... najgorszy chyba ten z cesarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia99
łoooo masakra :D ale dla mnie najgorsze i tak te łożyska :D (link do łożysk znajduje się pod zdjęciemi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torty tortami ale autorka pytała o idee takich imprez. Jak dla mie, są ok. Jeśli komuś odpowiada taka forma uczczenia ciąży to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelkaa
ależ te torty są okropne! łuuuu matusiu! :P a impreza jak dla mnie bezsens, tak jak pisały powyżej dziewczyny, po co organizować takie coś? tylko dla prezentów? chamskie ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka impreze mialam i nie widzd w tym nic łego ale oczywiście jak zawsze znajdą się osoby, które coś skrytykuja. natomiast jeśli chodzi o torty to jak dla mnie nie są obrzydliwe tylko włśnie idealneie nadają sie na tego typu okazje. symbolizuja to co jest symbolem takiej imprezy czyli przyszly porod matki lub po prostu dziecko. moim zdaniem te torty wogule to mistrzstwo swiata, są przepiękne. ciekawe ktora z was potrafila by taki zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są te same torty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggniesska
ja sobie zorganizowałm taką impreże i bardzo dobrze się bawiłam. wiele moich koleżanek też było wtedy w ciąży więc prezentami się z tego tytułu podzieliłyśmy. a tak to oglądałyśmy filniki z naszych usg i rozmawiałysmy o obawach zwiazanych z czekajacym nas porodem. starsze kolezanki - te które juz mialy swoje dzieci opowiadaly jak te porody wyglądały i ostrzegały przed różnymi rzeczami. teraz z kolei mam w planach zorganizowanie takiej imprezy ale z naszymi dzieciaczkami - te starsze rozwieją nasze wątpliwości a my porozmawiamy sobie o karmieniu czy rozwoju maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o lol, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zjadłabym żadnego z tych tortów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść
oja, takie torty są dobre na dietę :D nie jesz - schudniesz! okropne :d natomiast sama impreza ta baby shower jest jak dla mnie okey. w amerye się przyjęła więc czemu by nie mniała się przyjąć u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×