Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kochane zapraszam mozę bedzie lepiej działało tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam te które przygotowują się do in vitro, są w trakcie lub po. ;-) Ja dziś miałam 2 podejście zobaczymy co dalej ? Zapraszam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest juz kilka tematow na temat in vitro np. objawy ciazy po in vitro. dolacz do dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi1 bardzo dobrze ze mamy dzialajace forum,dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjoc pamiętam
Cię z inseminacji. Przykro mi,że tyle prób się nie udało :( Przypomnij co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam Was dziewczynki! x Monjoc jak się czujesz po transferze? x Helenka i Izabelka jak u Was nastroje? x Tamto forum to jakas porażka,w ogóle nie wysyła postów.Moze tu będzie lepiej. x dziewczyny ale mnie nastraszyłyście z tym pustym jajem płodowym ehhhh Lekarz wczoraj stwierdził ze na takim etapie jak jest moja ciąża(5tyg i 1dzien) nie zawsze można jeszcze określić czy jajo jest puste czy jest zarodek ale ze u mnie już widać ze jest zarodek bo było widać jakas malusią kropeczke i kreseczke i pokazywał mi to 2 razy żeby się upewnić ze ja to widze.Co będzie dalej,zobaczymy.Wizyte mam za 10dni ale będę musiała ja przesunąć o 3 dni bo nie mam jak jechać do krakowa.Myslicie ze to robi jakaś różnice?3 dni w tą czy w tamtą strone? x Aneczka witaj ponownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka i Izabelka ja tez czuje się ciągle zmęczona i śpiaca.W nd na mszy prawie kimnęłam w ławce,wczoraj byłam na chrzcie to tez wzięło mnie spanie i ciagle chce mi się sikać.Dzisiaj obudziłam się o 8:00 rano zjadłam śniadanie i wróciłam znowu do łózka i nie wiem czy jeszcze się nie prześpię.Słyszlam ze jak się śpi to dzidzi rośnie :-) poza tym czuje się bardziej rozdrażniona niż zwykle.Takze dziewczynki widzicie nie tylko Wy macie takie objawy.Ja moge mieć wszystkie objawy i dolegliwości byle by zarodeczek rozwijał się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja tez bałam się tego pustego jaja płodowego. Ja dzisiaj czuje sie słabo głowa mnie boli, od jutro zaczynam prace od 10 takze moge sobie dłuzej poleniuchowac!! Co ostatnio bardzo dobrze mi wychodzi heheh Wszyscy mowią ze jeżeli czujesz się zmeczona to odpoczywaj, bez wyrzutów sumienia. Także ja się do tego zalecenia stosuje. Głodna niby jestem ciągle ale nie wiem na co mam ochote, jak pomysle o mięsie albo rybie to ...fuj.... Kwaśne kwasne kwaśne, pomidory, jabłka, kwasne żelki, cytryna to mogę ciągle wcinać. I tak jak piszesz madziula ja tez zniose wszystko ważne żeby kruszynka dobrze się rozwijała. x Mi1 masz teraz wolne 2 tyg czy pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula super ze wszystko jest ok,ja usg mam jutro strasznie sie boje,do tego kiepsko dzisiaj sie czuje,najchetniej tak jak ty spalabym caly czas i lezala w domku ale musze pracowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka trzymam kciuki za jutrzejsze usg! Ja tez dzisiaj slabo sie czuje, pogoda do kitu u nas, pada od rana. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączam, bo z tamtym forum to porażka... Madziula ja też bym tylko spała... masakra... Też się martwie serduszkiem... wizytę mam w następny czwartek a od poniedziałku zostaje w domu.... a jak nie zobacze serduszka to co z L4???? Ehhhh te dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Dobrze , ze juz jesteście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulko. Izabelko, Helnko i Justin odpczywajcie ;-) Ja chodzę do pracy w sumie i tak trzeba funkcjonować tylko teraz robię powoli wszystko. Podali mi wczoraj ja już pisałam 2 zarodeczki zobaczymy co dalej ;-) kawy nie piję , mam tabletki asesan na serce to samo co akard, folik, d*phaston,luteine .Staram się nie myśleć o wyniku ale jak same wiecie w głowie siedzi ciągle . Joasia a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc pamiętam - kochana moj ma słabe nasienie i u mnie róznie z owulacja jest, zarodki podobno super a in vitro za I razem sie nie udało! A ty dalej do iui podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc - to ja przypomniałam topic o inseminacji. U nas skończyło się na 3 iui. Jestem w 33 tc. Trzymam kciuki za Twoje 2 podejście, oby się udało! Innym dziewczynom też powodzenia, też bałam się że będzie puste jajo, później drżałam o serduszko, koniec I trymestru, ruchy....ale szybko zleci! Tylko ten finisz się dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati super, ze sie udało ;-) trzymam kiucki A Ty Nielotku jak tam? Testuje 7-8 czerwca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej cisza. W czwartek mam kolejne ktg. Po wczorajszym lekarz kazal isc do domku i dalej czekac az natura zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to trzymam mocno mocno kciuki żeby się udało :-) x Helenka za twoje usg tez trzymam kciuki kochana. x Ja od rana dzisiaj drżę bo to był ten straszny dzień dla mnie przy ostatniej ciąży,wlasnie "dzisiaj"zaczęło się poronienie.Co chwile biegam do łazienki i patrze czy nie plamię i czy brzuch nie boli.Wiem ze co ma być to będzie ale i tak się boje.Wydaje mi się ze zaczynają się chyba mdłości bo jakos dziwnie mnie głowa boli i wlasnie mdli trochę.Czy to to???Poza tym chce mi się ryczeć(nie wiem czemu)i ogólnie spanie.Ja nie pracuje wiec tyle dobrze ze w każdej chwili mogę się polozyc. Helenka wczoraj lekarz sam zagadał o seksie i mowil ze generalnie nikt nigdy nie stwierdził ze seks może zaszkodzić,a wręcz przeciwnie-powoduje ciaże,ale.......jeśli my chcemy pomóc zarodkowi to lepiej na razie na 3mce się wstrzymać i tam nic nie ruszac.Ja nawet jak zakładam tabl dopochwowe to klade się na łózku i delikatnie je wrzucam do środka bo się boje.Moze jestem głupia ale wole uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula będzie dobrze;-)Co do sexu to nie ma co sie spieszyć wiadomo, ze sie chce ale idzie bez tego przeżyć. Ja nie dziękuję, żeby nie zapeszać . To mówisz Nielot jeszcze troszkę czekasz ale już bliżej niż dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny forum nam sie popsulo! Nie wiem, czemu akurat trafill na nasz temat, nic nie mozna napisac. Nielotek, czyli Ty jeszcze w jednym kawalku! To dobrze wiedziec, myslalam, ze juz po, nie mieli Ci wywolywac dzisiaj? Dzisiaj rodzi Miki. Xx Papa! Xx M1 zycze szczescia po transferze, pisalam juz na naszym topiku, ale pewnie pojawi sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek, co ile masz teraz ktg?Tzn. Co ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, dzien juz sie prawie skonczyl, przetrwalas, wszystko dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka wczoraj mialam pierwszy raz i teraz ide w czwartek jezeli nic sie wczesniej nie wyklaruje. Jeeeeeeeeeej normalnie chyba zaczne sie modlic bo juz nie wiem jak ja mam z tamtad wydobyc ;) A Ty kiedy zdecydowalas juz czy sn czy cc?? Na kiedy bys miala cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede nie dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam, a później padło poprzednie forum. Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę i USG. Widziałam swoje maleństwo. I tak naprawdę to jak usłyszałam serduszko, to dotarło do mnie, że jestem w ciąży. Wszystko jest dobrze, nie mam już o co się martwić. Maluszek ma 5,8 mm, a ja jestem w 6tc. Moje jedyne objawy to wieczny sen. Lunde, nielotku i Miki - wy już już. Helenko powodzenia na wizycie. daj znać. Pozdrawiam pozostałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie rozwiązanie:):) x Aliket witamy w klubie zmęczonych non stop heheh Super że z kruszynką wszystko dobrze:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkiet super, ze wszystko oki ;-) Ze jest serduszko ;-) Helenka trzymam kciuki za jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×