Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

Gość czosneczek

Czytalam tu wiele razy o tym,ze dziewczyny zeby sie wyleczyc z infekcji pochwy stosowaly czosnek wkladajac go do srodka....Czy sa tu jakies osoby,ktore tego probowaly??Jestem zdesperowana bo leki nie pomagaja...wiec moze naturalne sposoby sa lepsze????BARDZO PROSZĘ O POMOC :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
...no ja słyszałam ze tak robiono w starożytnej grecji, ponadtto żeby zapobiec ciązy razem z czosnkiem wkładały sobie do pochwy odchody krokodyla, a zeby stwierdzić czy kobieta jest płodna wkładano jej do ochwy czosnek i sprawdzano czy rano będzie jego zapach czuć w jej ustach.... broń boże nie chce być złośliwa!!! nie chciałabym zostać źle zrozumiana. Ale wydaje mi sie raczej ze powinni ci zrobić rozmaz a najlepiej antybiogram ( niestety lekarze sami z siebie na takie pomysły nie wpadaja) a szkoda bo znacznie skracałoby to nasz czas leczenia wszelkich grzybic i zakażeń bakteryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
ja juz mialam antybiogram, nie raz....nie wierze juz lekarzom wiesz??zaden nie potrafi mi pomoc....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c
tez kiedys mialam infekcje.nikt nie pomogl.teraz jestem zdrowa bo mam swoja lazienke.co ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
sweet dreams nie rob takich min;) gdybys miala infekcje za infekcja a leki by nie pomagaly chwytalabys sie wszystkiego!mam juz dosc wizyt u lekarzy,ktorych koszt z lekami to okolo 200 zl!a o tym czosnku pisaly dziewczyny na cafe...bo to naturalny antybiotyk....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
a b c ... dlaczego piszesz o tej lazience?? i jakie mialas infekcje??jak czesto?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
niby czosnek działa antybakteryjnie, ale jakoś tego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c
miałam rzęsista pochwowego.według lekarza pomóc powinna jednorazowa dawka tinidazolu.jednak nie pomogla.leczyłam sie pół roku.cały ten czas byłam na tym antybiotyku.i nadal nie pomogło.lekarz sugerował, że można zarażac sie np. w wannie lub WC jak mieszka sie z innymi domownikami.u mnie tak było bo mieszkam z teściami.u mnie na piętrze jeszcze wtedy nie było łazienki więc korzystałam z ich.zmieniłam lekarza, który powidział, że jak do tej pory go nie zwalczyłam to może on juz u mnie sie zadomowił.pierwszy lekarz sugerował zdrade męża ale biedactwo leczyło sie ze mną i też juz nie miał siły.kiedy miałam wykończoną łazienke, wzięlam jeszcze jedną dawke leku i wszystko poszło w zapomnienie. P.S. Byłam tak zdesperowana, że spróbowałam czosnku. niestety nie pomógł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
mi tez czosnek pomogl.kiedys nie bylo antybiotykow.to jest naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnota na tym forum
normalnie, przewlekasz nitke przez ZABEK czosnku, wkladasz na dzien, na noc lactovaginal i tak przez 3 do pieciu dni. Mi POMOGLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej wiecej
do wypowiedzi powyzej... dziekuje za takie prymitywne odpowiedzi,serdecznie....moja droga,nie znasz mnie, nie wiesz jakie mam wyksztalcenie,co robie na co dzien....ani czego doswiadczylam jesli chodzi o infekcje i ich leczenie...tak sie sklada ze cebula nie jest takim naturalnym antybiotykiem jak czosnek wiec nie bede jej tam wsadzac jak piszesz.... jesli nie masz nic do powiedzenia to zachowaj glupie komentarze dla siebie.Moze kiedys zachorujesz,,,to zrozumiesz. Aha...dziekuje Ci mimo wszystko za podniesienie topicu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej wiecej
Ciemnota.... a na co ci pomoglo?? czy to byla sprawa przewlekla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnota na tym forum
Baaardzo przewlekla. Nalykalam sie pastylek i nic nie pomagalo. Ale wiem, ze czosnek niestety nie na wszystko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
czy jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat ??? ;) Ja się trochę boję tego zapachu...wiecie.....żeby facet zawału nie dostał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ja stosowalam czosnek, i to wiele razy, nieraz pomagalo:) , nic mi nie pomagalo to wzilam sie za czosnek , nie smierdzi wogole , jak moglo by sie wydawac:) napewno po zastosowaniu bylo lepiej, aha i sluz byl lekko rozowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
niech sie dzieje wola nieba ... wsadzam!!!! ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
po pierwszym uzyciu...duza ulga:) szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
Ka. ja sobie powiesze na szyji ... Bedzie pelnil role amuletu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
narazie jest lepiej dziewczynki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
no wlasnie tego sie boje...ale i tak ide niedlugo do lekarza na kontrol bo jakos temu sposobowi nie ufam do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosneczek
no coz...pomoglo tylko na chwilke ale to wrocilo...pisze bo ktos chcial poznac efekty...mi nie pomoglo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×