Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akna1

Pomożecie?

Polecane posty

Czy moze mi ktos wytłumaczyć jak z systemu binarnego zamieniac na system ósemkowy i szesnastkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 1 klasie technikum informatycznego ale chyba potrafię pomoc :-) Systemy binarne działają inaczej : 70:8 = 8,75 8*8=64 70-64= 6 ( reszta 6) w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ci informatyk, jak ty podstaw matematyki nie znasz osiolku,, juz nie wspomne o pisemnym dzieleniu bo tego pewnie w szkole nie bylo :) i produkuja potem takich debili powiem ci tak tumanie bo tabliczke mnozenia byc moze jeszcze pamietasz...........oo teraz pewnie pojechalem nie wazne bo 8x8 jest 64 i zostaje ci 6 reszty do 70, stad ci sie bieze 8 i 6 reszty kretynie i naucz sie liczyc jak cie prosze a wywal kalkulator bo cie pani w sklepie na zapalkach orznie dobrze ci zrobi choc wiem, ze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszce lepiej wikipedie mu daj i inne systemu niz dziesietny k***a matolki to jest poziom...NIE wiem trzeciej klasy podstawowki?? czterech podstawowych dzialan nie umiec wykonac w pamieci?? aa co tam w pamieci k***a na kartce?? i to pewnie uczen wybitnego gimnazjum ktoremu pan od informatyki kazal przeliczyc na osemkowy, albo cos w tym stylu a ciekawe co by bylo jak by musial na binarny?? albo na szestnastkowy?? jestescie banda tumanow i debili taka jest prawda a teraz bawcie sie dobrze k***a przyszlosc narodu banda kretynow i polanalfabetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×