Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Zaraz ci go rozjepią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się że mi mniej zależy na tym temacie niż tym co go wkrótce rozj.bią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszsz znowu ten nudny onan. Nie możesz mały chujku siedzieć na @ z Kamą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci sie źle wydaje frajerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja zazdrosna o Kame, ciotek nie ma i sie wścieka stara kurfa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty widzisz tu Awarie pojepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Odświeżam:) dzień dobry...a co to za historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Witaj, co tak o poranku dziś? Historie. Otóż na temat2 pewna pani pisząc z gościa o 8:10 w kwestii przyjaźni damsko męskiej pisała o swojej historii która nie miała happy end. Chciałbym rozebrać historię na czynniki pierwsze. Ewentualnie rozebrać panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O poranku bo zaraz uciekam i pewnie nie zajrzę już. Też jestem ciekawa historii i jeszcze może kwestia tego czym jest happy end w takich przyjaźniach? Pozdrawiam i miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie kama. Może taki szczęśliwy trójkąt ku zadowoleniu trójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz kojarzy mi się ze starym, śliniącym się dziadem,który namolnie błaga o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję że nie zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż ssałeś już dziś z rana penis koledze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciutuiutr
Czesc, Ka Ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz chciales dowiedziec sie czegoś więcej niestety nie zaskocze cie cudownie opwiesciami moje toczy sie powoli jestem w nowym związku ale to nie jest to co powinno byc moje małżeństwo bylo z miłości której chyba juz nie osmande wiem zw bardzo duzo straciłismy szkoda ze niektórzy faceci nie myślą głowa tylko dupa bylo pieknie ale sie skonczylo oto moja historia bardzo kochalam meza co myslisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Cześć nieśmiały gościu;) X darjuż, może dla pary, którą kręcą takie trójkąty to ok ale myślę że chwilowo. Trochę inaczej kiedy do trójkąta zaprasza się praktycznie obcą kobietę a co innego kiedy to jest przyjaciółka faceta, męża...nie no ale jednak taka świadomość że poza tym seksem łączą ich inne uczucia, emocje...na pewno to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy kolezka
Hej Kamo ;) Sądzę że taka znajomość, przyjaźń warto trzymać w tajemnicy. Mąż/żona nie powinien wiedzieć dlaczego żona/mąż, pomimo złych dni, uśmiecha się. Może właśnie ta pomoc, pomaga żonie/mężowi być, bądź walczyć dalej. Kawki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-) ka ma zauważyłaś, że dziwnym trafem rozwijając fantazje na tę półkę "tabu" zawsze się trafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zgodzić nieśmiały:) takie tajemnice są ekscytujące ale i niebezpieczne. Zamiast warto, napisałabym że trzeba. Dalej też...no właśnie mąż /żona to najbliższa osoba przecież, ale to tez skomplikowany temat. Kawkę już piłam:) taki upał że ewentualnie po zimne piwo możesz skoczyć:) X Cześć:) przyznaję że nie do końca zrozumiałam o co chodzi z tym tabu teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiały, nie sądzę by można było przed mężem ukryć efekty takich spotkać. Tłumaczenie, że ta zmiana nie ma żadnego powodu przyniesie raczej jego podejrzliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabu- coś, czego lepiej nie pobudzać do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm w tym kontekście...kurcze nie wiem czy lepiej czy nie:) to bardzo indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Ale mówimy o przyjaźni póki co. Nie rozumiem czemu od takiego czegoś mają rozpadać się związki. Eks pani gość zarzucił zdradę? Dobra. A mówi gość o virtual friend czy na live. Wiecie załóżmy że kobieta i mężczyzna mają swoje związki ale pracują ze sobą i dużo przebywają ze sobą. Mają swoje sprawy swój kontakt, nie pociąga ich fizyczność lecz dusza. On wie że może powiedzieć jej że był na dziwce. Ona go opier.oli ale nie wyda żonie. Fajnie jakby kobiety się znały i lubiły. Ale czy to możliwe. Pytam was kobiety. Jesteście w stanie udźwignąć taki związek i dzielić się w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość. Co myślę. Kobiety to zdecydowanie monogamistki. Kochałas męża, jak to się stało że miałaś , poszukalas innego. Miał być do czego ci potrzebny. Zacznijmy od początku. Pociągał? Kochasz innego i zarazem pragnęłaś drugiego. Mnie to nie jbulwersuje. Jesteś kolejną normalną istotą ludzką że swoimi słabościami. Ale ci powiem że wasz związek z gruntu był słaby skoro byle powiew typu jakaś przyjaźń potrafi go zniszczyć. Nie do końca jesteś winna. Bo czemu szukalas innego co miał ci dać czego nie miałaś od męża? Czyż nie jego wina że nie rozmawiał, przytulał. Za to wziął ślub i wymagania do grobowej deski z wierności. Sytuacja zawsze ma różne oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piszę o sobie :-) Napisałam właściwie, że sobie tego nie wyobrażam. Niesmiały tylko nick ma taki skromny, bo pisze, że się mylę. :-) A może to od spostrzegawczośc***artnera zależy? Od ilości spędzanego razem czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:23 Darjuż Masz racje. Ile jest takich związków, kiedy tylko jedno się bardzo stara. To jest prawdziwe co napisałeś. A co do mnie. Dwie twarze mam. Tyle mogę powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×