Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość gość

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu sie staracie ? lekarz zalecil inofolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli planujesz ciąże to musisz brac kwas foliowy który " nie jest do niczego "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy kosztuje 12 zeta nie 50 jak inofolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadziewanna86
ja biorę preparat inofem - niby to samo , ale produkowany w polsce i do tego specjalnie pod kobiety z PCOS (policystyczne jajniki). Licze na to, że w końcu się uda. Wcześniej już brałam zwykły kwas foliowy, zaszłam w ciążę i poroniłam. Po tym zdarzeniu specjalista polecił mi własnie ten inofem , ze względu na te jajnki, żeby zwiększyć szanse. polecam - mam nadzieję, że nam się uda dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzyłam w to absolutnie, ale mi pomógł- po 4 latach walki, sterydów, hormonów, po hsg, laparoskopii, histeroskopii, może to zwykły zbieg okoliczności, ale jednak się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna bzdura! nic to nie daje! ani infolic ani inofem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisałam już wcześniej, ja również w to nie wierzyłam, piłam bo mi gin kazała i stwierdziłam, że przecież nie zaszkodzi, 2 tygodnie temu zobaczyłam 2 kreski, więc chyba jednak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mylisz się mylisz:) Ja też zaszłam w ciążę dopiero po kilku miesiącach picia Inofemu. Starałam się o dziecko 2 lata! Bezskutecznie. W marcu zaczęłam pić Inofem i teraz jestem w 3 miesiącu ciąży!!! Moim zdaniem pomógł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że branie suplementów typu Inofem ma sens. Nie można jedak oczekiwać efektów odrazu. Wystarczy poczytać na forach. Dziewczyny średnio piją po 3 miesiące zanim coś zaczyna zmieniać się w ich organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że branie suplementów typu Inofem ma sens. Nie można jedak oczekiwać efektów odrazu. Wystarczy poczytać na forach. Dziewczyny średnio piją po 3 miesiące zanim coś zaczyna zmieniać się w ich organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na kolejnym opakowaniu Inofemu - i nawet jeśli nie jestem w ciąży jeszcze (jeszcze, bo na pewno się uda) to chociaż mam regularniejszy okres i ogólnie czuję się duuużo lepiej :) warto dla samego zdrowia i samego poprwienia twojej gospodarki hormonalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytanie, czy u któraś z Was po wypiciu Inofolic miała ślinotok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna1123
Hej, ja zaczelam pic inofolic od 4 listopada jak zaczal mi sie okres. no powiem tak, okolo polowy cylku mialam taki okropny bol jajnika prawego ze niestety w pracy przez godzine mialam przerwe bo myslalam, ze na pogotowie pojade. myslalam,z e to wyrostek, ale chyba jajnik pracowal jak nalezy. czekam do konca cyklu i zobaczymy jakie przyniesie rezultaty. narazie jedyne co dziwne mialam to ten bol, ktorego nigdy nie mialam tak ostrego. czekam na inne wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej brałąm infolic, teraz piję inofem i muszę powiedzieć, że to był dobry wybór - taniej wychodzi inofem. Poza tym zawiera maltodekstrynę, która pozwala na zażycie odpowiedniej ilości kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga30
teraz inofem jest w większym opakowaniu po 60 sztuk, to się jeszcze bardziej opłaca :) ja tam wolę Inofem jakoś lepiej mi leży niż Inofolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burka75
Ten suplement nie sprawi, ze od razu zajdziesz w ciąże. On ma pomóc w uregulowaniu Twoich hormonów. Ja piję Inofem od jakiegoś czasu i widzę znaczną różnicę w samopoczuciu. Piję dwie saszetki dziennie a nie jedna jak to jest napisane na opakowaniu. Mój gin mówił, że dwie saszetki to dawka terapeutyczna i mam ja przyjmować. Tak w ogóle to wydaje mi się, że Inofem jest bardziej opłacalny bo w pudełku jest 60 saszetek przy cenie 70 złotych a nie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi71
ja piję inofem, ale to podobne do inofolicu, a w zasadzie nawet to samo. Tak jak pisze poprzedniczka - taki lek nie sprawi, że od razu zajdziesz w ciąże, ale zdecydowanie poprawi kondycję twoich jajników i hormonów, dzięki czemu może się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tu nowa. Wiec mam pyt. Mam zamiar pic inofolic ale wczoraj dostalam okres i nie wiem czy mam go pic w okres czy dopiero po okresie zaczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska999
A co jest napisane na ulotce? Ja bym się do niej stosowała;) Mi doktorek zalecił pić Inofem i dobrze bo Inofolic kompletnie mi nie smakuje. Poza tym cena i ilość saszetek mi bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dzisiaj lekarz przepisał infolic, mam brać codziennie, niezależnie od dnia cyklu. Tyle, że ja biorę większą dawkę 2 razy dziennie po 1 saszetce. Do tego jeszcze duphaston i clo... Nie wiem jaką masz sytuację. U mnie pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bez znaczenia kiedy zaczniesz pic inofem lub inofolic. moja kolejna obserwacja: juz po dwoch mies picia inofoliku mam przed okresem 3 dni plamienia po czym dostaje okres. ciekawe z czym jest to zwiazane. nigdy wczesniej tak nie mialam. co inofolik robi i na co dziala, ze tak sie dzieje w mym organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa86
ja piję inofem od 7mcy i nigdy nie miałam takich objawów. może to jest niezwiązane w ogóle z tym specyfikiem? może warto podpytać ginekologa? plamienia maja różne podłoże, nawet może to być jakieś podrażnienie, może nadżerka albo może po prostu masz początek okresu (plamienie) potem śluz wiąże się z wydzieliną krwistą dlatego nie wypływa przez 3 dni a tobie się zdaje, że okres dopiero przyjdzie... cholera wie... ważne, że masz miesiączki i że czujesz się ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) no to dołączyłam do osób stosujących inofolic. mam nadzieję że pomoże. Trzymajcie kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachula91
Moja koleżanka pije inofem od trzech miesięcy i mówiła ostatnio, że lek działa. Ogólnie bardzo pomaga jej w utrzymaniu wagi. Oczywiście koleżanka ćwiczy i zdrowo się odżywia ale nie ciągnie jej już tak do słodyczy i potrafi z nich zrezygnować. Poza tym lek działa na włoski, które pojawiają się przy PCO w różnych dziwnych miejscach i są uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
hej ja też pije inofolic, teraz jestem w połowie drugiego opakowania. Pije dwie saszetki dziennie, rano i wieczorem. póki co wydaje mi się, że nie mam aż takiego apetytu na jedzenie, tzn bardzo szybko po byle czym jestem pełna jakbym sie obżarła. nie wiem czy to po inofoliku hehe ale tak mam. Biore inofolik bo mam PCO i mój okres przychodził do mnie raz na 60/90 dni! ostatni dzień mojego okresu przypadł mi na 14.12.2014 i do dziś jeszcz\e nic nie ma więc zobaczymy kiedy dostanę - wolałabym nie dostać bo chcemy mieć dzidziusia hehe no ale przy moim okresie dwa razy do roku cięzko trafić w dni płodne.. w takim tempie to nie wiem czy zdążymy do mojej menopauzy.. :/ Dlatego też duże nadzieje pokładam, że picie inofoliku mi chociaż w uregulowaniu cyklu pomoże heeh a jak tam u Was? mam ochotę z kimś popisac zobaczyć co sie u Was dzieje, czy to coś daje czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Mamy 29 a okresu dalej nie ma i ciazy pewnie tez nie chociaz nie sprawdzalam ale chyba poki co nie ma po co.. bo objawow ciazowych raczen brak.. jestem strasznie niecierpliwa hehe chcialabym miec okres bo wiedzialabym ze chociaz cos sie ruszylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×