Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość gość

hej jestem tu nowa i odnawiam wątek,zapraszam wszystkich do dyskusji....i dzielenia sie doswiadczeniami... ja staram sie o dzidzie 2,5roku ze mna wszystko ok z mezem tez 7 stycznia miałam pierwsza inseminacje i teraz czekam na efekt,hmm...czuje ze nic z tego nie bedzie;-(a jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem trzeba przejsc kilka iui zeby byl efekt a czasem i to nie pomoaga ja jestem po 1wszej iui niestety nie miala miec miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaalicja
Jak poradzić sobie z bólem po nieudanej inseminacji? Miałam zabieg 5 lutego i dostałąm okres. Mam straszne myśli i nie umiem poradzić sobie z rozpaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny musimy miec nadzieje mi w szpitalu powiedzieli ze roznie to bywa czasami sie udaje przy pierwszej inseminacji a czasami troche dluzej trzeba czekac,a moja gin powiedziala ze zazwyczaj za 4 razem sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gratuluje!ja mam nadzieje ze mi tez sie uda jak najszybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ma insminacj w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
hej, ja mam pierwszą w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amisia221
Witam jestem tu pierwszy raz. Wlasnie podchodzę do 3 inseminacji mam nadzieję że juz ostatniej chociaż rzeczywistośc jest inna bo nie wiem czy do niej dojdzie ponieważ w 10 dc mój pecherzyk miał jedynie 11 mm własne dzis mam kontrolne usg i mam nadzieje że urusl od soboty. Czy wy tez miałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie podniecacie inseminacja, cieszcie sie, ze do in vitro nie musicie podchodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amisia221
Każde nie udane podejście do inse przybliża nas do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRES
witam ja mam dopiero umówioną wizytę w invimedzie. mam pytanie jakie badania czekają mnie przed inseminacją bardzo proszę o podpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
czy do in vitro podejdziemy czy nie to jeszcze nie wiadomo. Obysmy nie musiały. Co do badań to ja robiłam testosteron, tsh,tsh, estradiol, ft3, ft,4 dhea w sumie sporo tego było i jeszcze dodatkowo zabieg hsg. M robił badanie nasienia i hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hsg to podstawa, zakładam że nasienie już macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
Hej! Przede mną drugie podejście do inseminacji, a potem jak ustaliłam z lekarzem, po nieudanym zabiegu czeka mnie in vitro. Jest ciężko, cały czas mam negatywne myśli i nie wierzę w to, że może się udać.Z nikim nie mogę o tym porozmawiać bo nikt , kto tego nie przeżył, nie jest w stanie zrozumieć tego, co się w danej sytuacji czuje! Trzymam za siebie i za was wszystkie dziewczyny kciuki!Musi nam się w końcu udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka... trzymam kciuki żeby druga IUI była tą ostatnią:) Kiedyś się uda wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
A ty też masz ten problem? jak to jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
inseminator7 tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczko... u nas w grę póki co też wchodzi tylko inseminacja, ze względu na kiepski wyniki nasienia. Mieliśmy podejść do pierwszej na początku marca, ale okazało się że w tym cyklu nie mam owu... więc teraz czekam na @ i kolejne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
gość Ja w przyszłym tyg. o ile wszystko pójdzie dobrze, będę miała drugą IUI. Na razie o tym nie myślę, przyjmuje zastrzyki i staram się żyć za bardzo nie myśląc o swoich problemach. Wierzę że w końcu nam się uda i Tobie też życzę tego samego Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka również powodzenia życzę, trzymam kciuki żeby się udało i była to już ostatnia IUI. Moje cykle niestety są tak rozwleczone i nieregularne, że musze czekać. Myśle że dopiero w połowie kwietnia cokolwiek będziemy mogli robić. Czekam na pozytywne wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
gość A bierzesz jakieś tabletki czy zastrzyki aby uregulować @ Ja też miałam rozchwianą i nieregularną @ ale po zastrzykach wszystko mi się unormowało i teraz przynajmniej z tym nie mam problemu. Chociaż po IUI spóźniła mi się o jeden dzień ale jeden dzień to jeszcze nic strasznego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka póki co nie dostałam, teraz czekam na 1 dzień @ i mam się zgłosić po leki. moja pierwsza IUI mimo długich cykli miała być bez stymulacji, ale ze względu na to że w sumie 3 raz będę podchodzić do pierwszej to jednak na lekach. Jeszcze nie wiem co mi przepisze lekarz, bo ostatnio jak byłam na usg to nie było mojego lekarza tylko inny mnie przyjął, kazał mi się głosić do prowadzącego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321gość
gość A gdzie sie leczysz, w jakim miescie? bo ja w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w drugim końcu Polski..... Katowicach:) Dziś jadę po recepty na jakieś wspomagacze, aż jestem zaskoczona że tak szybko @ dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, my jesteśmy po inseminacji. Udało się za pierwszym razem. Rozwiązanie za 2 miesiące. 3mam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2321
a jaki masz plan działania na ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczoraj do srody biore trozebax w nastepny poniedzialek jade na usg obejrzec co wyroslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×