Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karinaaaaaa

INTERNATIONAL SERVICE CHECK

Polecane posty

Gość Karinaaaaaa

Witam. Zna może ktoś tę firmę?:)Może o niej coś więcej powiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaa
Może jednak ktos sie wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaa
mimo wszystko podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam pracuje
ale dosc krotko, mialam na razie tylko 2 kontrole. Jeszcze nie nadeszla pora wyplaty, ale na razie jest wszystko OK :) Plusy: koordynatorki bardzo mile; Male minusy: przed tymi dwoma wizytami musialam przeczytac dosc duzo tekstu, troche to trwalo, a wynagrodzenia za to jakies super nie sa (ja mialam raz 10zl + jedzenie w restauracji, innym razem 20zl), minusem jest tez jakis dzwiny rodzaj umowy - nie wiem co to jest ale ISC ma siedzibe za granica Polski i w zwiazku z tym jakos inaczej sie to rozlicza (kwestie podatkowe). Przyznam ze to nie jedyna agencja w ktorej "tajemniczylam", mimo to nie znam jakies super agnecji, gdzie wyplaty bylyby duze a wszystko jasne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćisc
to ja tez sie wypowiem bo torche sie zmienilo od ostatniego postu. bylam ostatnio na wizycie i zarobilm 73zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam współpracę z tą firmą! Zrobiłem dla nich badania w banku. 3 razy musiałem jeździć własnym samochodem do różnych miast. Za paliwo zapłacili grosze. Musiałem dołożyć do interesu. Za same badania zapłacili grosze. Obiecali zwrot ewentualnych wydatków - w tym wypadku była to opłata bankowa (kilkanaście złotych). Nie zwrócili, czyli znów dołożyłem do tego interesu. Na e-maile nie odpowiadają. Kupa straconego czasu, robienie z siebie debila, wymyślanie niestworzonych rzeczy. Od takich "firm" moim zdaniem należy trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×