Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VVIOLETA

Internetowa hurtownia bielizny

Polecane posty

Gość VVIOLETA

Czy ktoś z was może polecić jakąś internetową hurtownię bielizny? Właśnie rozkręcam swój pierwszy biznes i szukam kanałów potencjalnej dystrybucji, w sumie myślę głównie o sprzedaży bielizny i odzieży damskiej, jeżeli posiadacie jakieś namiary na internetową hurtownie bielizny czy nawet zwykłą proszę o adresy, nazwy itp. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciśog
poszukaj na porownywarkach, bo tam oglasza sie duzo sklepow ze sporym asortymentem np. tu sprawdz http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/bielizna wejdz sobie w produkt, potem masz liste sklepow w jednym miejscu i probuj. moze ten spsob nie jest szałowy, ale wydaje mi sie dobry szczegolnie do przeszukiwania roznych opcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielecANN
kurde, a nie prosciej jest zaopatrzyc sie w jakis lokalnej hurtowni bielizny niz internetowej? z cala pewnoscia latwiej by ci bylo znalezc jakies kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzechovvsky
Ojj z hurtownia bielizny to, aż tak łatwo nie jest, lepiej szukać internetowej no i oczywiście sprawdzonej. Wszystko zależy od lokalizacji, bo nie w każdym mieście przecież mieści się hurtownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustyninka
Wiesz co ja korzystam z internetowej hurtowni figa, maja w ofercie ciuszki, bielizne dla kobiet. Moze to ci cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumorek
Gdybyś jeszcze rzuciła linkiem to będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eirudytka
No to lap http://hurtowniafiga.pl/, bielizna przyznaje sie sprzedaje, odziez damska tez. Tez w tej branzy siedze i wiem jak mi towar schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkKa
we wrocku z czystym sumieniem mogę ci polecić hurtownię wega. tylko nie jestem pewna czy tez sprzedaja odziez przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0NICA
Wydaje mi sie, ze akurat oni nie sprzedaja przez neta. Ale dosyc sporo jest internetowych hurtowni bielizny, wiec z cala pewnoscia dasz rade cos ciekawszego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammia
brałaś pod uwagę sprowadzania ubrań z anglii, albo niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaloona miśka
hmm wydaje mi sie, ze raczej w ten sposob mozesz sprowadzac bielizne uzywana, oczywiscie dostawce mozesz tez znalezc w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busterka
Jakoś z nazwy nie kojarzę tej hurtowni figa, ale widzę kilka fajnych rzeczy w ich sklepie, pewnie się klientką spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_elena
nie wiem jak wy, ale ja zawsze najwieksza sprzedaz bielizny odnotowuje w swieta i walentynki, co do internetowej hurtowni bielizny spoko opcja, bo ci wszystko na sklep przychodzi i juz nie trzeba jezdzic po hurtowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynowiec90
taa bo kobietom to się wszystko podoba jak się świeci i ładnie prezentuje na wystawie. czasami podziwiam moją dziewczynę. jaką ona ma normalnie orientacje w terenie jak coś idzie kupić, wie gdzie co jest. tylko, że jak znowu chodzi za często na zakupy to potem dużo ubrań nie ma gdzie pomiescić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puntiosabina
Coz pewnie po internetowych hurtowniach bielizny czy ciuszkow tez buszuje. Czasami to mi tez brakuje czasu zeby zrobic jakies zmiany w garderobie i isc zwyczajnie na zakupy. Zatem pozostaje mi opcja kupna ubran przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka909
w końcu mamy ten 21 wiek co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka900
oczywiscie, ze mamy. a powiedzcie mi jedno czy w tej internetowej hurtowni figa mozna zamawiac tez indywidualnie np bielizne? bo tak sobie mysle, ze moge sprobowac czy jakies nowe rzeczy pojda, a jak pojda to wtedy wiecej domowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśkaa
Możliwe, że sprzedają tylko hurtowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia566
Polecam zapoznać się z ofertą hurtowni euro-time.pl To co zobaczycie na stronie, to ceny detaliczne, ale po rejestracji jako firma(i weryfikacji) wyświetlą się ceny hurtowe. Hurtownia oprócz bielizny ma w asortymencie stroje kąpielowe, szlafroki, piżamy i inne. Kluczowe jest to, że wyświetlane są tylko produkty, które są w magazynie - nie zdarza się sytuacja, że zamówienie jest realizowane częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam hurtownie euro-time. Można pojechać i sprawdzić co mają w swoim asortymencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betb
Pamiętaj o dobrej promocji w internecie. Sklep musi być widoczny aby przynosił zyski. Fajnie jakby się znalazł na pierwszych stronach googla. Może Ci w tym pomóc np ta firma http://tredos.info mogą Ci zrobić stronę www i ją wypozycjonować. Klient musi znać drogę do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja wybrałam hurtownie www.fashioncentrum.pl mają fajne rzeczy, ceny jak najbardziej przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do kontaktu: 533 521 316 http://sapphire-fashion.pl/ Jesteśmy bezpośrednim importerem. Posiadamy własny magazyn w Polsce. Chętnie podejmiemy współprace ze sklepami internetowymi, hurtowniami oraz ze sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do kontaktu: 533 521 316 http://sapphire-fashion.pl/ Jesteśmy bezpośrednim importerem. Posiadamy własny magazyn w Polsce. Chętnie podejmiemy współprace ze sklepami internetowymi, hurtowniami oraz ze sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma sklep z bielizna I wszelkie produkty kupuje tutaj www.anstel.pl bardzo chwali sobie te hurtownie, wiec pewnie warta polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegos czasu zaczelam kupowac w www.anstel.pl maja bardzo roznorodne ubrania, zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprowadzam towar z hurtowni w Sosnowcu, mają stronę internetową: http://dom-rajstop.pl/ Mają w ofercie bieliznę, rajstopy, skarpety, leginsy itp. Mogę polecić z czystym sumieniem, firma sprawdzona, dobrze się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VMP hurtownia
Szeroki asortyment bielizny osobistej, nocnej oraz erotycznej, strojów kąpielowych, dodatków plażowych i kąpielówek można znaleźć w hurtowni VMP. Działa ona w klasycznym modelu hurtowym oraz w modelu dropshippingowym (wysyła towar bezpośrednio do klienta końcowego). Udostępnia usługę zwrotów i w ciągu 24 dni wysyła towar. Nie ma zamówień minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×