Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolamola

intormatyk proszony o pomoc:)

Polecane posty

soltek sl 865pro775 co to jest Ostatnio znajowy zainstalowal mi to na laptopie i powiedził ze jest mu to potrzebne aby działął mu internet na komputerze stacjonarnym... o co chdzi? czy to może być wirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta kinte...
śledzi cię co robisz w necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztapo
Soltek to plyta glowna,pewnie zainstalowal sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta kinte...
żartowałam:D to płyta główna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztapo
Byc moze nie zainstalowal tylko potrzebowal jakis plik ze sterownika. Poza tym jak mogl zainstalowac jak to zupelnie inna plyta glowna niz montuje sie w laptopach. Moze cie sciemnia ze to bylo potrzebne do jego stacjonarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól_drogowa
drivers do procka i grafiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wie wiem wogle o co chodzi wiem że to cos przesyłał z pendrajwa:P ( nie wiem jak sie to pisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztapo
Przegral z pena na twoj komputer aby mu smigal internet na swoim kompie?? To po co przegrywal na twoj jak to jemu nie chodzi necisko,cos krecisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tak siedział na moim kompie pytam sie go co robisz a nic coś tylko zainstaluje ebym miał neta to ja ok doki... no byłam ciekawa co to i dziś zobaczyłam co zainstalował... nie znam się na tym dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztapo
To przeciez dziwne,jakby mial sterowniki od tego solteka na "penie"to by polazl do chaty i zainstalowal u siebie w stacjonarnym a nie w twoim laptopie. No i juz pomijam fakt ze system by nie przyjal tych sterownikow u ciebie w kompie. Moze bylo tak ze nie ma on u siebie wejscia usb na pencia i przegral plik na twoj kompuer aby go nagrac na plytke lub wyslac sobie emailem,ale jak nie ma neta to emaila u siebie by nie otworzyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqrqrq
oto akurat nie musisz się bać, ale dla pewności przeskanuj system jakimś programem antywirusowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×