Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggiep

IPL RF Star Color Łódź

Polecane posty

Gość maggiep

Cześć, ostatnio na gruponie pojawiła się oferta dotycząca IPL RF, chciałam spytać o opinie dotyczące tego salonu. A drugie pytanie odnosi się do opalania. Wiem, że przed nie można się opalać ani po, a co w wypadku, gdy 2-3tygodnie po wyjeżdżałabym na wakacje. Na zewnątrz jest gorąco, a ja co by nie było będę chodziła po górach i ciężko jest mi sobie wyobrazić tak długą wyprawę w długich jeansach przy 30st. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Widzę że Twoja post dodany był miesiąc temu. Chciałam Cię prosić o opinie o tym salonie ponieważ też się tam wybieram na depilację. Twoja odpowiedź bardzo by mi pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak dziewczyny? jestescie zadowolone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego salonu. Sama wykupiłam ten pakiet depilacji. Kosmetyczka wykonuje zabiegi niedokładnie, czułam, że w ogóle robi mi łaskę, że mnie przyjmuje. Zabiegi przyniosły efekt jedynie pod pachami, na nogach nie zauważyłam żadnej zmiany. A już kulminacją było to, że dopiero po 4 wizycie dostałam do podpisania kartkę, na której przedstawiono mi możliwe zagrożenia i przeciwwskazania do zabiegów. Szczerze odradzam. Skusiła mnie niska cena, ale wyszło na to, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Lepiej nie żałować i pójść do solidnego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEGAM PRZED TYM SALONEM NA GDAŃSKIEJ, po pierwszym zabiegu usunięcia naczynek laserem IPLna nosie, skóra pod oczami zrobiła mi się szorstka, ale nie powiązałam tego z zabiegiem i nie przywiązałam do tego wagi. Po kolejnym wyskoczyla wysypka, pytałam kosmetyczki prowadzącej zabieg czy może nie powinnam zrezygnować z kolejnych, czy można z tym coś zrobić, Pani sprawę zbagatelizowała, po czym nałożyła mi okularki, żel i zaczęła strzelać. Za każdym razem zabieg wykonywał ktoś inny, nie zostałam poinformowana o postępowaniu po zabiegu, nie dostałam zgody do podpisania, ostatnia wspomniana Pani nie umyła rąk i nie założyła rękawiczek przed zabiegiem, zorientowałam się kiedy miałam już na twarzy okularki. Zabiegi były tanie, koszt to 30zł za zabieg. Po tym trzecim zabiegu naczynka były jeszcze bardziej widoczne, dodatkowo wysypka pokryła całe policzki, po pół roku leczenia antybiotykami w maściach, sterydami, Pani dermatolog zaleciła elektrokoagulację. Ogrom bólu, koszta astronomiczne, do tego okropny wygląd. NIE DAJCIE POPSUĆ SOBIE URODY I NIE DAJCIE SIĘ KUSIĆ TANIMI OFERTAMI. TE NIEMIŁE PANIE UCZĄ SIĘ NA WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nawet własnemu wrogowi ! Usługi są poniżej wymaganej normy, manicure hybrydowy jak z pod ręki osoby uczącej sie! Utopione w lakierze pyłki z piłowania. Z gruponu przyjmują , a jak dochodzi do terminu to dzwonią i odmawiają wizyty mówiąc że kupon nieważny. Obsługa bardzo niemiła i traktują z wielka łąską. Przestrzegam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbojzboj
Witam. Chciałabym się spytać o opinie o tym salonie. Chciałabym sie wybrać na depilacje laserową i jestem zaniepokojona powyższymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon z moim zdaniem najlepszym sprzętem do usuwania owłosienia w Łodzi. Ceny niskie a Pani Ania przemila wiec nie wiem kiedy był tam ktoś nie miły bo ja tam chodze na zabieg depilacji juz na 3 partię i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg zawsze w dobrych warunkach i w miłej atmosferze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tak nieprofesjonalnym salonie nie byłam jeszcze nigdy. Zero zainteresowania Klientem, czekając na usługę czułam sie jak intruz. Nikt nie zwrócił na mnie uwagi, weszłam z dużym opóźnieniem, bo zawsze było cos ważniejszego do zrobienia. Rzęsy tragiczne. Miały byc z norek - okazały sie syntetykami słabej jakości. Były powklejane miedzy naturalne, w kepkach po 10-12 szt. Efekt był ohydny! Sztuczny, nierówny, klej był widoczny. Tydzien pozniej byłam na poprawce - poprzednie rzęsy były ściągane pęseta! I mimo tego, ze mówiłam, ze zalezy mi na naturalnym efekcie, znów miałam powklejane miedzy swoje, po kilka sztuk. Zreszta, po 4 dniach, tak jak poprzednim razem, połowa poodpadała. Dziwie sie, jak taka osoba moze prowadzić szkolenia. Warto dodać, ze w salonie nie sa przestrzegane podstawowe zasady higieny. Nie widziałam dezynfekcji używanych narzędzi, leżałam na ręczniku po poprzednich klientkach. Przestrzegam przed tym salonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym salonie i totalna porażka. Tak niemiłej obsługi jeszcze nie widziałam. Aż z ciekawości weszłam na opinie bo trudno uwierzyć w takie traktowanie klienta. Pani Ropęga ( nie wiem czy to właścicielka ) pomimo umówionej wizyty kazała mi czekać 40 min. Jak się okazało gadała sobie przez telefon. Dalej już było tylko gorzej. Zdecydowanie odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zdecydowanie odradzam wizytę w tym salonie i zgadzam się w 100% z powyższymi wypowiedziami , byłam na przedłużeniu rzęs i efekt był fatalny jedno oko było zrobione ok ale w drugim widoczne były braki, delikatnie zasugerowałam więc Pani wykonującej przedłużanie (właścicielce salonu ) że widzę różnicę na co ona odpowiedziała mi, że jej się podoba po czym wyszła z gabinetu zostawiając mnie w nim samą, rzęsy w większości wypadły po trzech dniach byłam na uzupełnieniu i znów po trzech dniach były już znaczne ubytki poza tym między rzęsami widoczny był klej na zdjęcie rzęs poszłam już do innego salonu z obawy że tu zostaną mi usunięte również moje naturalne rzęsy. Czułam się jak intruz w tym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny chciałabym Was ostrzec przed wyborem tego salonu, po pierwsze terminy są bardzo odległe, a po drugie na umówione spotkanie pocałowałam klamkę, unikajcie tego salonu szkoda czasów i nerwów nie dajcie sie skusic na oferte na grouponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kupiłam grupon na depilację,wydałam prawie400zł. Już od pierwszego zabiegu zaczęły się schody dziewczynka która robiła mi zabieg miała chyba 18lat ale to nie ważne spóźniła się 40minut a sam zabieg. ( całe nogi i bikini )trwał 15min. Jak się domyślacie efektów nie ma. Drugi zabieg przekładany był 3razy, natomiast 3w ogóle się nie odbył gdyż panie miały remont i to tyle z moich zabiegów i z moich 400złnie odzyskałem nawet grosika. Panie stwierdziła że powinnam kłócić się tam gdzie kupiłam grupon. To są oszuści i nie doszkolone smakule. Odradzam!!! Przeniosły się na ul. Kopernika 25.Nie dajcie się robić w jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4zabiegu depilacji efektów zero. Strata pieniędzy i nerwów. Dziewczyny są beznadziejne i niedouczone. Kategorycznie odradzam ten salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zakupiłam Groupona na przedłużanie rzęs, dzisiaj nie mogłam się dodzwonić,więc napisałam do nich na Facebooku i pani w bardzo nie miły sposób oświadczyła mi,że oni nie obsługują już Groupona, pożniej zadałam jeszcze kilka pytań pani odpowiedziała mi na może dwa z nich tak z łaski na ucieche. Kiedy zapytałam na początku czy mogłabym jutro wejść na te rzęsy, otrzymałam odpowiedz jutro moge ( dziękuję za wyczerpująca odpwiedz), mysle ze jest to bardzo słaby salon, o obsłudze nie wspominając, bedę odradzać go każdej mojej koleżance i Wam również,jesli zastanawiacie sie nad kupnem Groupona do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Trochę mnie Panie wystraszyłyście opiniami ale liczę na to że będzie dobrze, jednak pójdę wyjątkowo czujna, GROUPON dostałam w prezencie ale dopytam o jakość produktów i o inne ważne rzeczy przed zabiegiem i dam opinię od razu po, a dodam, że również zakładam rzęsy więc nie dam sobie wkręcić że coś jest dobrze jak jest spiep*ne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×