Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lorek

IQ Dody to ściema? Nie ma jej na stronach Mensy.

Polecane posty

Gość Eryko
Jest. Tez patrzylem i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole to podpucha
Przeciez o tym jej IQ mowiła juz ładnych pare lat temu,a teraz na kozaczku czy gdzies wrzucili ten dyplom i jest data bodajże marzec 2008 r!!!! Ej sorry...Ale na pewno wcześniej słyszałam o tym że ma 156 IQ ! Na bank! Ściema jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem to tak
Jest,sprawdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy którzy mówią że nie ma powinni przebadać wzrok...chyba że ktoś jest tak inteligentny i szuka pod nazwą ,,doda'' wtedy tylko pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
to jest certyfikat po tescie, ktory odbyl sie w tvn w listopadzie 2004. a ona nie rozwiazala tego testu samodzielnie, bo ktos jej podpowiadal. bylem tam podczas tego programu i widzialem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzialem
jak rozwiazywala prawdziwe testy z Mensy i jej 156IQ nie jest mitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałeś jak rozwiązywała
testy mensy? A to niezwykle wręcz ciekawe, bo takie testy rozwiązuje się w oddzielnym pomieszczeniu. To by potwierdzało opinię, że doda nie rozwiązywała swoich samodzielnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzialem
sam sobie zaprzeczasz jelopie:o nie kompromituj sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Doda to jest pseudonim artystyczny a tu figuruje pod prawdziwym nazwiskiem Dorota Rabczewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałeś jak rozwiązywała
a ja widziałem :O członkiem mensy to ty na 100% nie jesteś :O w związku z tym wytłumaczę łopatologicznie: skoro testy do mensy wypełnia się samotnie w zamkniętym pomieszczeniu, a Ty twierdzisz, że widziałeś jak ona je rozwiązywała to dochodzimy do prostego wniosku, że byłeś z nią w jednym pomieszczeniu. Ergo: nie była tam sama, czyli mogła nie samodzielnie takie testy rozwiązywać. Czy to naprawdę było aż tak skomplikowane? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
na tym certyfikacie jest napisane kiedy rozwiązywała test. To byl Narordowy Test IQ w tvn. Do udzialu ja zaproszono, zeby bylo zabawniej. Ten test nie ma zadnej watrosci. A ona jest zwyczajnie glupia. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
jesli kogos nie ma na tej liscie to nie znaczy ze nie nalezy do mensy. Tam znajdują się tylko osoby, które same się zarejestrują, ich przynależność do Mensy zostanie potwierdzona prez administratorów, i które zdecydują się, że chcą, żeby ich nazwisko było widziane w ogólnodostępnej części serwisu. A co rozwiązywania testu:tak,odbywa sie on w odzielnym pomieszczeniu, ale jest tam grupa osób,oczywiscie kazdy rozwiazuje samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzialem
dodam jeszcze, ze w narodowym tescie IQ tvn-u mozna bylo osiagnac maksymalny wynik 148 albo 146, nie pamietam dkladnie ale na pewno cos miedzy 140 a 150 sypia sie wasze teorie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która przezyje
trza byc idiota zeby wierzyc w jej wysokie iq :O nawet jak pierdziela w tej reklamie z tym jej miśkiem ze na tela mozna dostac Oryginalny Certyfikat dody, ale jak ktos jest idiota to we wszystko uwierzy co powiedza w tv np w dzien dobry tvn albo w reklamie :Oto sciema jak wiesc o tym ze jej bimbały sa prawdziwe.................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, zacznijmy od tego, że wszyscy psychologowie zgodnie twierdzą, że testy na IQ są nierzetelne i wcale nie potwierdzają ludzkiej inteligencji, a jedynie zdolność szybkiego rozwiązywania łamigłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomimarks
a co mnie obchodzi jej IQ . WAZne czy te IQ wykorzystuje , a ona nawet poprawnie po Polsku nie potrafi sie wysłowic , bo przeklina co drugie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co pisze u góry
jestes slepa czy co? dokladnie pisze ze ta lista nie obejumje wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozowa_Niunia
Po pierwsze: D.R. nie została przyjęta na podstawie Narodowego Testu. Po drugie: Podczas Narodowego Testu mial jej podpowiadac Jacek Leluk (owczesny prezes Mensy), o czym napisano w Przekroju zaraz po show Po trzecie: Narodowy Test byl innym typem testu niz te, ktore stosuje Mensa. (Mensa ma tylko testy obrazkowe) Po czwarte: punktacja w Narodowym Tescie roznila sie od mensanskiej. Mensanska jest zawyzona - poczytajcie sobie cos o skali Cattella i Weschlera Po piate: najwyzszy wynik w NT wynosil 138 i mial go jakis gosc z publiki Po szoste: Jesli do testu Mensy przystepuje osoba znana - jest to test indywidualny - mam na mysli test Mensy przeprowadzony na terenie tej organizacji a nie Narodowy Test. Doda po prostu rozwiazala dwa testy - jeden w TV i drugi indywidualnie. Po siodme: na znanym nam oswiadczeniu Mensy widnieje rok 2008. JEST TO DATA WYDANIA OSWIADCZENIA, A NIE DATA PRZYSTAPIENIA DO ORGANIZACJI. Po osme: Byl czas kiedy Doda zostala zawieszona w prawach czlonkowskich bo nie placila skladek. To bylo na poczatku 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fanów dody
Jeśli wybitny naukowiec Albert Einstei miał 160 to jak kurwa mać ta pierdolnięta idiotka może mieć 154 czy 156 ??????????????? Pogięło was ludzie do książek a nie głupoty wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja inteligencji
inteligencja logiczna jest to umiejętność rozwiązywania zadań analityczno-syntetycznych, metodami analizy i syntezy. analizę testu zaczyna się od podziału całości testu na wiersze i kolumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf35
Iq 160 to bardzo duzo . Ale samo IQ to nie jest inteligencja . Doda jest przeciez głupsza od kamienia . Nie stworzyla nawet 1 wynalazku . A sa ludzie z IQ nizszym niz 160 . ktorzy maja mnostwo wynalazkow na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×