Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

papssi85

iwona wieczorek

Polecane posty

nie zastanawia was co się stało z taką np. Iwoną Wieczorek, zaginioną 3 lata temu...?? kurcze to aż niewiarygodne że można przepaść jak kamień w wodę i nie ma żadnego śladu. Co obstawiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że nie żyje niestety, byłam na forum o Iwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna tiereszkowa
mnie zastanawia kto opłaca taki szum medialny. sa tysiące zaginionych osób i takich afer nie ma. jak dla mnie śliska sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o jakim forum piszesz..tez bym chętnie poczytała.. a co do szumu to myślę że nakręca sprawę rodzina a taki temat zawsze jest ,,gorący'' i jakoś samo się kręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie interesuje szczegolnie ze to byla zwyczajna dziewczyna a nie corka prezydenta , muzyka czy innego celebryty. Odnawiac ta sprawe po tylu latach jest dla mnie totalnym debilizmem. Ale widac ze rutkowski musi jakos zatuszowac jaka dal plame po madzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przepaść jak kamień w wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurnia ale przecież każdego z nas może spotkać coś takiego, nie ważne czy to jest córka prezydenta czy aktora,polityka, czy jeszcze kogoś innego... zaginęła i nie ma śladów, kamień w wodę..jak to możliwe???przecież to nie jest mrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno ktos ja zg****il i zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna tiereszkowa
czy wiecie że w 2012 roku w Polsce zaginęło bez śladu 17 tyś osób?To znaczy ze codziennie ginęło 46 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jakiś trop proszę! była ze znajomymi, dlaczego wyszła sama? ok, pokłócili się ale żeby sama iść do domu ? no właśnie..ale czy na pewno do domu...?z drugiej strony po co by uciekała??nie wierzę w to,że uciekła , jej sytuacja była jasno nakreślona- spoko Matka, lada chwila studia na akademii morskiej...ludzie uciekają od przemocy, biedy ,,,a nie od tak.. a jeśli ją porwali to kto, po co?nikt nic nie widział?.....nikt nic nie słyszał..?nikt nic nie podejrzewa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna tiereszkowa
ej to nie ja podałam linka z super expresu :O ale rzeczywiście zagalopowałam się z tym bez śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co roku w c**j ludzi ginie i zadnej takiej szopki nikt nie robi. Szczegolnie ze ona na porzadna laske nie wigladala raczej na takie co sie lekko prowadza. Wiec tymbardziej nie rozumiem szumu jaki wokol tego sie robi. Co wiecej jaka matka poszczu NIEPELNOLETNIA corke na cala noc? litosci jezeli ktos tu jest winny to tylko matka ze nie upilnowala sobie swojego "skarbka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszcza*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką niepełnoletnią? 19lat to niepełnoletnia? a co matka ma do tego przecież to dorosła dziewczyna! a co do porządności to nie przesadzajmy- jak można patrząc na zdjęcie tej dziewczyny powiedzieć że się źle prowadziła, czy była jakąś ladacznicą..? bez przesady...normalna dziewczyna przecież...było lato , byli znajomi to i były imprezy...co w tym złego???no pytam- co w tym złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna tiereszkowa
papssi ale co się tak emocjonujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa ale pewnie
juz sie nie dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ~walentyna tiereszkowa- interesuje mnie ten temat, zawsze interesowała mnie taka tematyka, taki już mój charakter...wkurza mnie jak ktoś pisze bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ,,dziwna sprawa ale pewnie..'' ja myślę że się dowiemy, może jeszcze nie teraz, ale się dowiemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa ale pewnie
dowiemy gdy znajda cialo i tyle z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądała na puszczalską, zresztą kiedyś też takie rzeczy o niej czytałem, że miała jakieś podejrzane towarzystwo, to i tak skończyła. Pewnie albo nie żyje, albo pracuje gdzieś w burdelu na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, w koncu znajdą jakiś trop i będą wiedzieć gdzie ciało jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej Madeline też nie mogą znaleźć, a ona w wielkich Stanach zaginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale jak znajdą ciało to i znajdą tego kto ją ukatrupił więc sprawa się rozwiąże...i wracamy do pkt wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa ale pewnie
ze co ?:D przy ciele bedzie wizytowka zabojcy czy jak mam to rozumiec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×