Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja 19 lat, on 33 lata.

Polecane posty

Gość gość

Hej. Chciałam poznać waszą opinię na temat takiego związku. Czy to w ogóle ma sens, oboje świetnie się czujemy w swoim towarzystwie, rozmawiamy godzinami. On mnie pociąga jako facet, widzę w nim dojrzałego mężczyznę a nie małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 ,a mąż 43 :) zyjemy dobrze :) kochasz go ?to najwazniejsze :) glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duża różnica wieku. Nigdy nie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze Cie duupcy jestes zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 21, moj facet 33 i jakoś problemu nie ma :) Przeciez takie rzeczy sie zdarzają, nie ma w tym nic nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś napisała: ja 19 on 63 lata, to może wtedy byłoby to dziwne, ale wasza różnica wieku nie jest jakaś straszna moim zdaniem. Zresztą dopasowanie ludzi nie zależy tylko od wieku i dlatego nikt nie wie czy uda się wam ten związek czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
ja byłam w Twoim wieku z kimś po 30 w związku.. było fajnie, na początku fascynacja jak to TAKI facet się mna zainteresował gówniarą? nasz związek był spoko, rozmawialiśmy, ale teraz z perspektywy widzę, że był ze mną bo chciał sobie poużywać w łóżku. seks, seks, seks z młodszą to powód do dumy, podniesienie swojego ego, męskiego. po roku zerwaliśmy, znudziłam się mu chyba. po jakimś czasie zrozumiał błąd, od tamtego czasu 4 lata jest sam.. jak palec.. ale ja do niego nie wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. W sumie to dla mnie ta różnica to żadna różnica, ale wiem jak ludzie na to reagują. Wydziwiają jakby nie wiem co to było... Dzięki za wsparcie :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do seksu tak ale bedzie debilem jesli sie z toba ozeni. Do malzenstwa kobieta musi dorosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie powinieneś oceniać mojego stanu emocjonalnego. Skąd wiesz czy już nie dorosłam do tego? nie znasz mnie, nie wiesz jakie miałam życie, nie wiesz jaka jestem. Więc proszę nie oceniaj, to taka rada dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od faceta,jeżeli jest w porządku i Ci odpowiada to ryzykuj,bo różnica wieku wcale nie jest duża.Sama będąc w Twoim wieku byłam w takiej sytuacji(różnica 17 lat).Było cudownie,facet mnie wiele rzeczy nauczył,do tego adrenalina,cudowny seks,spontaniczne spotkania,itd.Po jakimś czasie mu się znudziłam i mnie zostawił...Więc jeżeli widzisz że facet się nadaje na partnera ti śmiało możesz zaryzykować, bo jak widzisz mądrości nie nabywa się z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zyczysz sobie byśmy pisali ,ze to taka wieeelka roznica wieku,ze to zle ,niedobre-standard pewnie by cie to podniecalo i jeszcze bardziej zachecalo do takiego związku,ze niby taki egzotyczny... hahahahaha nic bardziej mylnego ! znam nawet pary,facet 50 lat i ***** dziewczyne w twoim wieku, jest bogaty także zabiera ja tez na wycieczki standard nic szalonego,przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam mam 16 lat i jestem z z 40 letnim chłopakiem i jak widzę każda dziewczyna ma starszego od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co piszecie o jakiejś dojrzałości? przecież wam chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość młodych dziewczyn spotyka się z równolatkami :-P taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:06 nie za młody dla ciebie ten twój chłopak? Przecież to prawie dziecko:-P znajdź sobie jakiegoś emeryta i dopiero się pochwal koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większość młodych dziewczyn spotyka się z równolatkami jezyk.gif taka jest prawda. x Jak same mają po 50 ale nastolatki i 20 latki czyli kobiety w wieku atrakcyjnym nawet nie spojrzą na rówieśnika każda ma starszego i już ustawionego w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastolatki i 20latki czyli kobiety w wieku atrakcyjnym- błąd,nastolatki (zależy tez jaki wiek masz na myśli bo 15latka to jeszcze dziecko ) to sa dziewczyn,niektore łądne a niektóre nie... kobiety przez duże K to 30latki i tu tez jedna atrakcyjna a inna nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie co niektórych to zdziwi, ale nie zależy mi na pieniądzach. Jeśli o to chodzi to nie jest on bogaty, jest zwykłym kierowcą. Ale ma w sobie to coś czego inni nie mają, jest niewykle dobrym i uczciwym człowiekiem, jest po prostu tym na którego czekałam. Chodzi mi po prostu o wasze opinię, o to jak wy postrzegacie takie pary, nie pytam o to znajomych, rodziny bo ich zdanie jest subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic do tego nie mam i dla mnie to normalne. Ważne żeby była miłość. Różnica 10-15 lat, to myślę, że spoko. Jak jest 20 latka i 80 letni dziadek to jest trochę dziwne, ale to też ich sprawa, jak są dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes dojrzala - pewnie, ze sie uda. Nie rozumiem ludzi, ktorzy sa przeciwni takim zwiazkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×