Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JA PIERDZIELE ODKRYŁEM ŻE MOJA DZIEWCZYNA SIE CIĘŁA JAK MAM ZAREAGOWAĆ?

Polecane posty

Gość gość

Ona mi się wydawała naprawdę w porządku, w świecie kompletnie zdeprawowanym, ona była dla mnie taką jakby ostatnią nadzieją, ideałów nie ma oczywiście, ale ona naprawde nie ma wad, w porządku jest, serce na dłoni, pomaga od 3 lat jako wolontariuszka w domach seniora, w domach dziecka lub odwiedza chore dzieci na onkologii, nie bierze za to ani grosza, nie robi tego na pokaz, tak po prostu sama z siebie. Ma super poglądy, po prostu sam sie czasem dziwie jak bardzo się zgadzamy. A teraz sie okazuje że ona się cięła, jesteśmy ze sobą dość krótko bo 3 mce, spotykamy się od ponad 4 miesięcy, ja na to nigdy nie zwróciłem uwagi, ale jakoś tak chowała ręce, albo miała długi rękaw lub czasmi nosiła takie jakby rękawiczki bez palców, sięgające prawie do łokcia. Wczoraj zauważyłem że ma tam pełno blizn jakby sie cięła żyletką, na początku zabrała ręke, powiedziałem jej żeby to pokazała, zdjęła rękawiczke i zaczęła płakać, a ja jak ten debil uciekłem... :/ ja p*****le!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? To jest choroba, mój drogi. Mogą być tego naprawdę różne przyczyny. Równie dobrze mógłbyś ją zostawić z powodu jakiejkolwiek innej choroby. Wygląda na to, że na nią nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją lubisz, to z nią zostań. Może dzięki tobie już się nie będzie cięła ? A jeżeli będzie, to ją zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekl ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja jebie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no piszcie coś, namęczyłem sie przy pisaniu a wy nie łyknęliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to jest choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×