Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćqwerty

Ja Polka, on Kurd

Polecane posty

Gość gośćqwerty

Czy to wg Was ma racje bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech jest duzo takich par czy on jest nizszy od Ciebie? i ile lat jest juz w tym kraju, w ktorym sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znam osobiście 2 takie pary maja dzieci nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Facet jest mojego wzrostu. W Anglii mieszka 13 lat - dotarl do UK gdy mial 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Zastanawiam sie czy bedzie zawsze taki dobry dla mnie.. Poki co jest bardzo w porzadku, ale obawiam sie co do przyszlosci. Zbyt duzo stereotypow krazy, zapewne stad sie wzielo to moje uprzedzenie. Poza tym znamy sie dopiero pol roku, wiec co to jest... Zastanawiam sie jednak nad przyszloscia, jakby to bylo, gdyby sie ulozylo... i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz sobie spitolic zycie to idz na calosc mam sasiadow tego pochodzenia mieszkam od dawna w Niemczech,jak chcesz byc niewolnica to pakuj sie dalej, zastanow sie zeby potem nie bylo ze ci ktos leb ukrecil tak dla zasady i przygotuj sie na pelne posluszenstwo i poddanie i nie ty bedziesz decydowac czy masz ochote na sex czy cie boli glowa jak najdalej omijaj kilometrami.nie daj sie zwiesc na urode i czule slowka bo to tylko do czasu ,wiez mi wiem co mowie juz sie tu naprzygladalam i nasluchalam i ostrzegam cie choc cie nie znam omijaj dalekim kolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Znamy sie pol roku (zaopatruje sie u niego w sklepie) i po 3 miesiacach spytal sie o spotkanie (strasznie speszony byl, mowie Wam :D). I jakos tak wyszlo, ze sie spotkalismy. I dalej sie spotykamy, juz tak ponad 3 miesiace. Znamy sie 6 miesiecy, spotykamy sie 3 miesiace. I widze, ze jego zaangazowanie rosnie i rosnie. Rozpieszcza mnie jak dziecko, jest bardzo dobry dla mnie, dba, ucaluje, ugotuje, zabierze na wycieczke, caluje po dloniach, tuli, jest czuly... no same pozytywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Z natury jestem ulegla... Wole jak mezczyzna dominuje, i poki nie dzieje mi sie krzywda, to jest wszystko ok. Sama nie wiem, mam okrutny metlik w glowie.. Dobrze mi z nim jest. Ale obawy sa, masakryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
I Ty serio o tym seksie? Facet ma farta, bo seks bardzo lubie, i w sumie nigdy mu nie odmowilam.. Tak wiec nie wiem co by bylo gdybym powiedziala NIE. Tego jeszcze nie testowalam. Ale w lozku daje mi mnostwo przyjemnosci. Mam z nim orgazmy! Czego wczesniej nie miewalam z mezczyznami... Sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś w końcu nie skończyła w oborze z kozami,albo gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierze ze tak jest ze zakochany i nieba by ci uchylil,wiem ze w kazdym narodzie sa zli ludzie i nie mozna mierzyc wszystkich jedna miaraale .... ale wlasnie to -at wyjatkowa troskliwosc szacunek to jest u nich metoda na zdobycie (szczegolnie lubia Polki) bedzie lasil sie jak pies po nogach calowal DO CZASU(ale tak jak pisalam moze byc wyjatkiem) on ma czas bedzie chodzil prosil blagal przyzekal wiernosc -DO CZASU znam Polke z widzenia 2 bloki dalej czesto chodzi z opuszczona glowa bo jest poobijana i takich sytuacji (przynajmniej tu gdzie mieszkam) jest duzo oni potem zon nie szanuja (nawet swojego pochodzenia) zrob jak chcesz,ale osobiscie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Powiedzcie mi jaki jest sens, aby Kurd udawal przede mna kogos, kim nie jest? 1. Kurd pracuje z Polakami od dawna, a przez ostatnich kilka lat jego klientami sa w 90% Polacy. 2. Mieszka od ponad 10 lat w UK, gdzie jednak jest inna kultura i mentalnosc niz w Kurdystanie. 3. Po co mialby sie zmieniac po slubie? Po to, zebym mu wystartowala z rozwodem? Doskonale sobie zdaje sprawe ze ja za nim latac nie bede, i jesli mnie wkurzy, to potrafie go olac. Wytlumaczcie mi jaki jest sens tego wszystkiego...bo ja tego nie ograniam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Slyszalam rozne paskudne historie.. Moj wcale mnie nie zasypywal komplementami ani kwiatami ani czulosciami.. Po 3 miesiacach wspolnych rozmow w sklepie (5 min pogawedki) odwazyl sie zaprosic mnie na spotkanie. Strasznie sie speszyl i widac bylo, ze byl zdenerwowany i skrepowany. Ja zreszta tez buraka spalilam.. Czulosc z jego strony rosnie, na poczatku wcale nie bylo tak hop siup. Poza tym... Facet ma sporo kasy i nigdy przenigdy nie chcial ta kasa zaimponowac przede mna. Wyjscie do restauracji? Jedynie ostatnio... Wczesniej na spokojnie zwykle spotkania. Tydzien temu zabral mnie na weekend na wycieczke, dopiero teraz, a mial mozliwosc wczesniej mnie zbajerowac na takie cacka. Prawda jest taka, ze jakby chcial mnie owinac wokol paluszka, to bylby bardziej otwarty i szalony. A on wcale nie.. powiedzialabym, ze nawet z dystansem do tego podchodzi. Troche mi nie pasuja historie, ktore kraza po internecie z historia z moim Kurdem. Albo sobie sama wciskam takie kity :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdz za niego za maz a sie dowiesz,masz jeszcze cos do powiedzenia bo nie ma wladzy nad toba on moze mieszkac i obracac sie z Polakami i bedzie ok. ale w domu bedzie soba oni Maja to we krwi, twoja sprawa, rob jak chcesz,ale ja na tyle co ich znam i ich metody nie odwazylabym sie a czy nie lepiej dmuchac na zimne? az tym rozwodem to nie badz taka pewna(piszesz on doskonale wie ze wystartowalabym z rozwodem)nie badz taka pewna tak ci moze umilic zycie ze bedziesz sie bala spojrzec przez dziurke od klucza, wiem pomyslisz ze ty do tego nie dopuscisz -potrafi cala rodzina przybyc i nic nie powiesz tak cie moga zastraszyc - ale milosc nie zna granic skoro ci tak z nim dobrze probuj moze on jest akurat wyjatkiem ? w co watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Co mam robic, ehhh :( Szkodzac mi, sam sobie zaszkodzi - jego klientami sa Polacy, ktorzy szybciutko by sie dowiedzieli co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi arabami jest jak z narkotykami, na początku jest fajnie i przyjemnie a potem... już niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
gość dziś podsumowanie nieziemskie Z niego taki arab jak ze mnie chrzescijanka :O W Boga wierze ale nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Okej.. moze zadam inne pytanie Jak czesto Kurdowie mowia, ze dziewczyna wyglada pieknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczki to jakiś nowy trend ta kurdomania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mial wcześniej białej Jesteś masochistką on to wyczuwa Ma nieuregulowany status pobytu w UK Jest tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Przebywa w pelni legalnie w UK, pracuje, odprowadza podatki, nigdy zadnych benefitow nie bral.. Ma zamiar ubiegac sie o obywatelstwo w UK. Tak jak i ja. Czy nie mial bialej? Oj nie bylabym tego taka pewna. Ma mnostwo mozliwosci do poznania bialych kobiet. I jak mowi... tylko z takimi sie wiazal, zadne inne rasy nie wchodza w gre, bo jedynie europejki im sie podobaja, zwlaszcza slowianki, a za Polkami to juz w ogole szaleja... Chociaz mowie Wam - moj wcale nie szaleje, bo 3 miesiace mu zajelo nim odwazyl sie mnie zaprosic na spotkanie. Inni Kurdzi, z innych sklepow, bardzo szybko pytali sie o nr telefonu, o randke etc. A ten wlasnie nie... :O I tu mi nic nie pasuje. A komplementow bardzo mi szczedzi :O moze ze 3 razy uslyszalam ze wygladam ladnie, i z tyle samo razy, ze jestem 'sexy'. Za to wiecej slysze, ze dobra ze mnie kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Wyczuwa, ze jestem masochostka :D a to dobre :D Jak sie poklocilismy, to nie odzywalismy sie do siebie tydzien. Pierwsza sie nie odezwalam (latac za facetem nie bede), to on wymiekl.. i to dopiero po tygodniu. Tez troche mi na Kurda to nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalas wiec sie wypowiedzialam co o tym mysle i na ile wiem zrobisz i tak po swojemu moze bedzie inaczej (jak pisalam w pierwszym poscie) nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara moze to wyjatek-a na Polakow za granica to bym tak bardzo nie liczyla kazdy dba o wlasne interesy sa mili i uczynni ale np. (tez nie dotyczy wszystkich) predzej pomogl by Niemiec niz Polak myslisz ze Polak stanie przeciwko Kurdowi BEDZIE SIEBIE NARAZAL? moze tam gdzie jestes jest inaczej . Niemcy glosno nie mowia co o nich mysla i nie tylko o nich bo sie boja ,nie wiem jak dlugo tam jestes ja tu juz wiele widzialam i slyszalam ZYCZE SZCZESCIA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JAKIEGO ON JEST WYZNANIA ? może to terrosysta, z nimi nigdy do końca nie wiadomo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
Kurdomania :D hehehe :D W Anglii niestety, ale normalnych Polakow mozna ze swieca szukac :( Dobre egzemplarze sa juz zajete. Ja pol roku tu siedze i choc probowalam poznac Polaka, z wieloma sie spotykalam, to niestety musze powiedziec, ze slabo wypadaja na tle innych narodowosci.. Chcialabym, ale no coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Nazwalabym go niepraktykujacym muzulmaninem. Tak jak ja siebie niepraktykujaca chrzescijanka... goscq -> post wyzej to moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHASZ GO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie ci spiewal te ich modlý aaaaaajaaajaaaja i jeszcze okno otworzy zeby go Allach slyszal a znajomy opowiadal ze pili z wodke z Ruskimi to Kurd sie schowal pod drzewo i zaslonil parasolem zeby go Allach nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Nie kocham go. Zbyt krotko sie znamy, by moc mowic o milosci. Lubie z nim przebywac, lubie jego towarzytwo, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×