Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Ja uważam że lepiej być samemu nawet do końca życia niż być z kimś kto nam się

Polecane posty

Gość gość
zgadzam sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy się jeśli komuś ktoś się nie podoba w jakiś tam sposób to raczej szczęśliwy nie będzie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooser cześć :) x samotność też nie jest fajna ale po co się męczyć z kimś kto nam się nie podoba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm A jeśli kogoś lubię mimo że nie mogę powiedzieć że mi się bardzo podoba, nie mogę też powiedzieć że mi się bardzo nie podoba, jedynie że może nie jest w moim guście jednak nie jest tak źle i może być? Przeważają inne zalety i walory osobowości, jest jakaś kompatybilność i jest fajnie? Być może jest to całkiem dobra podstawa do budowania trwałej i pięknej budowli jaką jest bycie razem na dobre i złe? Już mi się zdarzyło zrezygnować z kogoś kto mi się bardzo podobał, było to piękne i czarujące opakowanie ale puste w środku, nie nadające się do trwałego związku a tym bardziej do małżeństwa i udanej rodziny, no.........coś w rodzaju pięknego półczłowieka.....i do śmieci z takim pustakiem. Niewystarczającym argumentem jest podobanie się jeśli to jest jedyny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tam uważam, że musimy być pewni, jak chcemy z kimś być. Jak jesteś pewny, to się nie zastanawiasz. Jak się zastanawiasz, to znaczy, że to niewłaściwa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze autorowi nie chodzi tylko o fizycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale zazwyczaj ludzie zwracają pierwszą uwagę na wygląd potem na charakter i wtedy jeśli nie jesteśmy nie dopasowani charakterem to zostawiamy taką osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaki klimat powstaje w towrzystwie drugiej strony iczy chcemy byc blisko niej czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja wolę być sama niż z kimś kogo nie lubię , kwestia wyglądu drugorzedna , najwazniejsze nie nudzić się ze swoim partnerem. Poza tym uważam że serce pali się raz i nie ma drugiej i trzeciej prawdziwej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt najpierw zwracamy uwage na wyglad bo skąd mamy znac charakter dopiero potem okazuje sie czy jestesmy podobni czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×