Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jade sobie 90 tka poza terenem zabudowanym i wiekszosc mnie wyprzedza i pedzi po

Polecane posty

Gość gość

120 gdzie sie wam tak spieszy? do grobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile fabryka dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp*****l się od nich. Ksiądz i grabarz też muszą z czegoś żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , do uwaga pirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA zawsze zostawiam odstęp od samochodu przede mną, żeby w razie czego nie hamować jak głupia. I zawsze ZAWSZE znajdzie się cymbał, który musi mi się tam wje/bać. Co z tego, że potem będzie jechał z taką samą prędkością jak ja przez dłuższy czas, ale on wyprzedził, taki zaje/bisty jest. No i ja znowu zostawiam tą lukę, aż znajdzie się kolejny idiota z podwyższonym testosteronem. Może powinnam siedzieć na zderzaku samochodu przede mną, to wtedy żaden cymbał by mnie nie mijał na zakrętach czy pod górkę, z zawrotną prędkością przy okazji, narażając swoje(co mnie nie obchodzi) i moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja jadę przepisowo czyli 50 km/h w terenie zabudowanym i 90 km/h w terenie niezabudowanym to ponad 90 % aut mnie wyprzedza. Widać, że ponad 90 % kierowców notorycznie popełnia wykroczenia drogowe. Śpieszno im bardzo też do grobu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tez to zauwazylam w miescie jest ok ale poza miastem kazdy wyprzedza prawidlowo jadacego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
bzdury .. Ci co rzeczywiscie popelniaja wykroczenia nie mają prawka . Znam kotlesia , ktory mi sie przyznał , ze odebrali mu prawko za punkty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bezpieczny samochód i nie będę się wlekła 90 km/h. A wy jak jeździcie tymi plastikowymi pudełkami od zapałek to nie dziwcie się, że was wszyscy wyprzedzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak mozesz pisac ze nie bedziesz sie wlekla 90 przeciez takie mamy prawo ze maxymalnie mozesz tyle jechac:o a najlepsi sa wyprzedzajacy przed miastem, ktorzy i tak musza w miescie zwolnic i zazwyczaj spotykamy sie na czerwonych swiatlach:o czyli nic im nie dalo to wyprzedzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to nie interesuje , jesli ktos wyprzedza to płaci mandaty .. Od tego są policja i nieoznakowane wozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gdzieś te przepisy wiadomo, że są one przestarzałe niestety, ale mamy obecnie za dobre samochody, brak dróg i obwodnic żeby tak się slimaczyć na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha:o skoro masz gdzies przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście bardziej wkurza jak jedzie jakaś kobita seicento, yariską lub innym wynalazkiem i raptem daje po hamulcach , bo zauważyła , że na liczniku ma aż 70 km/h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
są wariaci. Zapierdalają na leb. Na szyję. Na złamanie karku. Czasem takich to aż ciężko wyprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile najwięcej jechałyście i jakiej marki macie samochody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:05 no to życze powodzenia, za niedługo znajdziesz się w grobie albo w szpitalu cały połamany, gorzej jak ktoś niewinny przez ciebie tam się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jakiej drodze. Nie zdarza mi się więcej jechać niż 140-150 km/h. Samochód Audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje auto maksymalnie wycaga 160 :D hahahaah Ale też mnie wpienia sytuacja kiedy jedzie kolumna samochód a ja mam odstęp trochę większy żeby w razie potrzeby zredukować a nie hamować i zawsze znajdzie się pajac, który się wciśnie bo musi być te 3 m szybciej - dalej już nie wyprzedzi bo jest ciasno ale on musi być fajny i wyprzedzić dla zasady o te 2 samochody hahaha to tumany :D albo lubię jak stoję w korku (jestem z Gdańśka) i korek się powoli przesuwa przez skrzyżowanie i najczęściej pajace z dobrych aut nie czekają aż zwolni się miejsce za skrzyżowaniem tylko wjeżdżają na zasadzie "ja jadę teraz kurw@ i hooj!" korek staje a delikwent blokuje skrzyżowanie hahaha bezcenny widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o albo taki numer - skrzyżowanie - skręt w lewo z drogi 2 pasmowej do 3 pasmowej i teraz tak - ci z prawego pasa potrafią sobie wjechać na pas środkowy i jeszcze kurza stopa trąbią - ale to głównie panie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP WARIATOM DROGOWYM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×