Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość andzia_85

Czy słyszałyście lub stosowałyście te pigułki??? Podobno są rewelacyjne jeśli chodzi o pomoc w zgubieniu nawet 16kg w dwa miesiące. Macie jakieś doświadczenia z tym produktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola-gd
podziel przez dwa i uzyskasz realny efekt. Acai berry select jest dobre na odchudzanie, ale tylko wtedy jesli utrzymasz diete i bedziesz się trochę ruszać. No, ale fakt, ze ten suplement pomaga ograniczyć jedzenie (człowiek nie ma ochoty się opychać) i daje energetycznego powera. Tabletki bralam przez trzy miesiace - efekt 8 kg mniej, tyle ile bylo trzeba, ale cwiczylam i nie opychalam sie niezdrowym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam te specyfiki, zamówiłam to właśnie przez blog agnieszka. prosze o instrukcje co dalej robić zeby nie płacić tych 70 eur. mąż mnie chyba powiesi. błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambell
Mi wlasnei przyszly dwa opadkowania.sciagneli mi w sumei za jedno okolo 4 funty.Z drugiego nawet nie mieli jak sciagnac bo na koncie nei bylo wystraczajacych srodkow(zamawialam przez dwa konta-karty).Dwa dni wzcesniej zablokowalam obie karty.rozmawialam z kobieta z banku i jesli zablokowane sa kart oni nie maja dostepu do mojego konta(tak wiec mysle ze nie sciagna tych 70E).Gdyz podawalysmy im dane karty ktore juz sa nieaktualne bo zablokowaniu kart.Pozdrawiam.I nie dajmy sie nabrac kolejnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa26
ja się cieszę,że nie podałam żadnych numerów karty kredytowej chociaż tyle dobrego...tylko dziwię się, że przysłali za darmo te jagody;) mam nadzieję, ze już więcej nic mi nie przyślą:/bo nie mam zamiaru za nic płacić...a tak na marginesie to ciekawe jak te pigułki w ogóle zadziałają???i czy dadzą jakiś efekt oczywiście przy zastosowaniu delikatnej dietki bo do ćwiczeń to raczej nie mam weny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa26
a że tak zapytam to stosujecie jedną czy dwie pigułki dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasz170976
witam, ja tez zamowilam to cudo mimo ze nie dostali kasy-wyjem wszystkie z konta to i tak dostalam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, właśnie otrzymałam ten produkt we czwartek ale zapomniałam ile i jak go stosować więc ponownie weszłam na google a tu takie nowinki. Jezu włos mi na głowie dęba stanął. Szybko wróciłam na stronę "darmowej próbki" i jak się okazało to nieswiadomie zawarłam z nimi umowę na kolejne produkty pełnopłatne, które bedę otrzymywała aż do momętu odwołania. Jedyne wyjscie to napisać maila lub zadzwonić celem odstapienia(15dni od daty zawarcia) i tu kolejna niespodzianka bo ani jedno ani drugie nie działa. Na dzień dzisiejszy zamknełam KK a co dalej to się zobaczy. A jgódki sobie jem jedną rano jedną po południu i zmiana jaka zauważyłam to większy power. W sobotę posprzatałam cały dom jak na święta, wyprasowałam wszelkie zaległości czego nie nawidzę. Owiele więcej piję, wody rzecz jasna, i nie łapę drzemki w trakcie teleexpresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka0332
a mozna kupic na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwos86
witam wiec tez padlam ofiara oszustwa tej firmy nie wiem kompletnie co mam robic narazie zablokowali mi srodki an koncie za 2 podukty ale juz dostalam kolejny i boje sie ze znowu kaza mi za niego placic w banku moge zamknac konto ale z 30 dniowym wypowiedzeniam nie mam pojecia co robi prosze o pomoc tych co juz to przeszli nie potrafie znalezc str z ktorej zamawialam te cholerne probki tylko ten blog nie nabierajcie sie na to !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benazi
Witam, wlasnie przed chwila zrezygnowalem z zamowienia. bylo troche klopotow bo po angielsku musialem rozmawiac ale jakos doszlismy do porozumienia. obsluga super tylko ta bariera jezykowa:) dzwoncie na +44 870 820 0066 zabiera kolo 2 zl za minute polaczenia ale warto:):):):):) musicie posiadac numer zamowienia ktory dostaliscie wraz z paczka(order no:..........) oraz email na ktory byl zamiawiany produkt i Imie i nazwisko(ale to oczywiste). pozdrawiam serdecznie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benazi
tylko ja dzwonilem zanim uplynelo 15 dni probnej wersji, wiec nie wiem jak dal tych co juz maja dluzej ten problem, ale zawsze warto sprobowac. zawsze to duzo mniej kasy niz za same srodki. dzieki za ostrzezenie przzed oszustami:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwos86
Mi niestety uplynely 15 dni bo oczywiscie kase sciagaja z twojego konta po ich uplywie kiedy juz nie mozesz nc zrobic i z przez moja glupote wlasnie mam zablokowane 700zl masakra poprostu ide walic glowa o sciane moze to pomoze na moja glupote. Z tego co zrozumialam ta mila pania z infolinia to nie ma probek darmowych , do 15 dni trzeba tam zadzw ze anulowac zamowienie i tyle a jak nie to bedziecie urzadzenie jak jak pozdrawiam i oby nikomu wiecej sie to nie przydazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa26
a czy ktoś miał może taką sytuację jak ja, ze nie podał żadnych numerów kart kredytowej a i tak mi przysłali produkt??? czy oni tylko sciągają z karty pieniądze???czy może jest taka mozliwość że będą do domu przysyłać i przy odbiorze będę musiała płacić??? może się pomylili co do mnie bo ja nie uzupełniałam danych z kart kredytowej bo jej pon prostu nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wczoraj zamawialem te niby darmowe próbki ale nie podawalem zadnego numeru konta i niewiem co teraz robic bo podobno pobieraja kase tylko z konta a ja nawet nie posiadam. i niewiem czy kurier nie bd chcial ode mnie kasy sciagac.poradzcie co bo niewiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... ja bym się chciała dowiedzieć czy te jagody działają ?? Bo trochę sobie kosztują i chciałabym wiedzieć zanim je kupię... p.s. Sprawdzałam na allegro i jeszcze ich niema.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migalonak
Dziewczyny, to jakaś dziwna sprawa bo; ja zamówienie internetowo zrobiłan25/01 a 8/02 zablokowałam KK i kiedy to robiłam doradca bankowy widział niezaksięgowana transakcje na kwotę 1$ ale ona do tej pory nie pojawiła się na historii mojego rachunku KK (podgląd internetowy) dzisiaj ponownie zadzwoniłam do banku z zapytaniem czemu jeszcze nie widać tej płatności a doradca mi powiedział że nie została ona zaksięgowana bo nie było autoryzacji obciazajacego mój rachunek. podobno ma taki obowiazek do 14dni jeśli tego nie zrobi to jego strata. Jesli moge doradzić malwos86, w zależności w którym masz banku konto, zarządaj anulowania takiej transkacji, zgłoś ze zostałaś naciągnięta nieświadomie przez internet i bez zastanowienia podałaś swoje dane oraz że nie chcesz aby bank pobierał odpłatności z Twojego konta na te konkretna transakcje. Niech coś doradzą powiedz ze czujesz się oszukana zrób z siebie niewiniątko i moze troche ich postrasz, wkońcu powinni miec Twoje potwierdzenie takiego zlecenia. ula 17- biorę te jagódki tydzień i raczej napewno jem mniej. zazwyczaj w niedziele pochłaniałam wszystko i co godzinę ciagle coś ciapałam, teraz nie. Jak z wagą? to się okaże jak tylko kupie baterie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. To poczekam na Twoje rezultaty i potem sama się zmobilizuje do kupna. Także dziękuje i powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa26
witam...jak już wcześniej pisałam, nie podawałam zadnego numeru kart kredytowej a i tak produkt mi przysłali i nie musiałam opłacać żadnych kosztów przesyłki, a paczkę przywiózł mi najzwyczajniej listonosz a nie kurier...dlatego zastanawiam się co będzie z tym dalej??? a jesli chodzi o efekty działania jagód to przez tydzień schudłam 2 kg ale ograniczyłam się z jedzeniem chociaż nie jakoś drastycznie, po prostu nie opycham się, jem pełnoziarniste pieczywo czy płatki fit z kefirkiem 0% tłuszczu...czekam na dalsze efekty, bo na razie zażywam je dopiero tydzień...pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elfa... no to ładnie dwa kilo w tydzień... można to zamówić ale jak możesz to napisz jeszcze później czy waga dalej się ruszyła w dół. A co do darmowych próbek tych jagód to ja uwazam że te tabletki są zbyt drogie (ok 170 zł) żeby któś je rozdawał za darmo na lewo i prawo. No mam nadzieje że Tobie się udało... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monykar
Ja na żadne tabletki się nie skusiłam, ale kupiłam proszek acti bez domieszek innych substancji. Zażywam dwa dni więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć o efektach. Nie zamierzam zmieniać diety, bo uważam że zdrowo się odżywiam(a mimo wszystko kilogramy łapie). Staram się też ćwiczyć minimum raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Witam wszystkich!Jestem troche w szoku co do informacji na temat ile razy dziennie i jak duzo brac Acai.Problem w tym ze ja taletki kupilam 2 dni temu i na opakowaniu wyraznie pisze aby brac jedna do dwoch kapsulek trzy razy dziennie?!A tu sie dowiaduje o dwoch przed posilkami.Tabletki kupilam w sklepie Holland&Barrett w Londynie, sa nowosia ale ogolnie dostepna. I co teraz, mam nadzieje ze nie przedawkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto
Hej, ja tez przez przypadek trafilem na informacje o jogódkach Acai, i trafilem jak pewnie wiekszosc na strony z darmowymi próbkami. Kiedys bylem taki ze juz bym to zamowil bez zastanowienia, ale nie teraz...teraz zanim cos niepewnego i niejasnego zamowie, to czytam na necie, szukam wszelkich informacji. I trafilem na Wasz temat, powstrzymalem sie od zamówienia Free Trial Bottle ;p Natomiast zaczalem wertowac temat jagódek i u nas w Polsce tez jest masa takich produktów bazujących na wyciągu z jagód Acai, nie sa takie drogie, ceny od 60 zł w góre. Ciekawe czy to rzeczywiscie przynosi efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda66
Brałam tabletki Acai Berry przez miesiąc i zdecydowanie polecam!! prowadząc taki sam tryb życia jak zwykle schudłam z niecałych 66 kg do obecnych mniej więcej 60 :D Zaznaczam przy tym, że zwykle jednak prowadzę dość aktywny tryb życia:P No ale acai dodało mi jeszcze więcej energii :P Nie miałam żadnego problemu z oszukiwanym zamówieniem za rzekome 1€, po prostu z kumpelą zamówiłyśmy acai berry select ze sklepu vitalab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1982
no, ja znalazłam jeszcze lepszą ofertę, 3 szt. w sklepie na acaiberryselect.pl wychodzi po 160 za opakowanie. Wzięłyśmy do spółki z dziewczynami z pracy. Jak przyjdzie przesyłka zaczynamy odchudzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto
Tych co dali sie nabrać i tych co kupili z własnej woli prosze o opinie, po zastosowaniu środka. Czyli po kuracji 2-4 tygodniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haCk
Do wszystkich zainteresowanych (oszukanych) Po pierwsze jezeli robimy zakupy przez nieznana strone ineternetowa nalezy przedewszystkim przeczytac warunki umowy (Terms and Conditions ) Po drugie jezeli juz doszlo do zakupu nalezy rowniez przeczytac umowe. znajduje sie ona najczesciej w dolnej czesci strony. Jezeli chodzi o ten preparat : Po zakupieniu wyzej wymienionego produktu dostaniemy go po jakis 3 -5 dniach roboczych , automatycznie zostanie z nami zawarta "umowa" z ktorej mozemy zrezygnowac w ciagu 14 dni. W tym celu nalezy zadzwonic pod numer zamieszczony na stronie lub napisac e- maila z prosba o anulowanie umowy . Pietnastego dnia bedzie juz za pozno. Po tym czasie zostanie nam pobrana oplata w wysokosci okolo 170 Euro, lecz za nastepne opakowanie specyfiku zaplacimy juz tylko 16 Euro zamiast 50 Euro a to dlatego ze wplacilismy wieksza sume i jestesmy jak gdyby czlonkami klubu ACAI. Dziekuje za uwage P.S Prosze czytajcie umowy przed ich zawarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, napiszcie mi kochane czy gdzie mozna kupic te jagody oprocz tych stron ktore podalyscie a na ktorych jest ryzyko kupowac :D Szukalam ich na allegro ale takich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffryders girl
Ruda66 czy mozesz mi powiedziec ile razy dziennie bralas te tabletki i ile ich bralas jednorazowo? Z gory dzieki.Ja biore tydzien i biegam dodatkowo , jeszcze jakis wiekszych zmian nie widze, ale energie mam niesamowita !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×