Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skąplikowane

jak bezpiecznie schudnąć...

Polecane posty

Hej odchudzałam się nie raz ale szybko odpuszczałam a w tymtym roku schudłam około 5 kilo tylko, że zatrzymał mi się okres jakbym dostała jakiejś anemi w tym roku to samo pomóżcie jak moge schudnać w miarę szybko a bez obaw o okres i wogóle zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się bezpiecznie i szybko schudnąć bo co z tego że przez miesiąc będziesz się godzić i schudniesz 10 kg a w następnym rzucisz się na jedzenie. Zasady zdrowego odchudzania sa są powszechnie znane ale gorzej z samozaparciem. 5 zblinansiwamych posiłków. Dużo wody i odrobiną ruchu a na pewno schudniesz. Postaw sobie cel długoterminowy i zmień myślenie ze to nie dieta tylko styl na całe życie. Rano na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną. Obowiązków o śniadanie godz po wstanie. Nie zapominać o kolacji. Jeśli nie ćwiczysz to białko plus warzywa. Więcej ruchu chociażby spacery. Nie posiadać nie jeść żydów typu chipsy. Robić sobie cheat meale raz w tygodniu na co masz ochotę czy to hamburger czy kawałek ciasta i traktuj to jako posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie podjadać i nie jeść syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollkaolka
A może catering dietetyczny? próbowała któras z Was takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiam taki catering z macro bios bar - zobacz sobie na ich stronę http://macrobiosbar.pl/menu/ mi szczególnie zależało na zdrowych, ale i smacznych daniach bo naprawde nie lubie sie meczyc z jałowym jedzeniem w trakcie diety. codziennie dostaję dania na cały dzień. dowożone są w termosach wiec zachowują swoją temperaturę. Sama mam dietę slim 1500 kcal bo chce zrzucic kg z wakacji, ale masz też do wyboru inne opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najskuteczniejsze okazało się połączenie diety i Foreverslimu.jestem dużo lżejsza niż trzy miesiące temu.Robiłam ostatnio badania i poziom mojego złego cholesterolu znacznie się zmniejszył myślę że jest to związane z tym że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Slimunox top najlepsze tabletki na odchudzanie jakie można kupić. Stosowałąm je przez 3 miesiace i moja waga spadłą o 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaaa12
Bezpiecznie to przede wszystkim stopniowo, powoli ale zdrowo, bez radykalnych zmian. Zacznij od diety. Pamiętaj, żeby zadbać o zdrowe jelita. Tu koniecznie musi wjechać błonnik. Ja przykładowo dodaję do diety suplement colon slim. Dzięki niemu przestałam podjadać, wyregulowałam sobie wypróżnienia i nie mam wrażenia, że mój brzuch to wielki balon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schudniesz bez chęci. Musisz chcieć i mieć samozaparcie. Dodatkowo odstaw cukier i licz kalorie. Wylicz sobie zapotrzebowanie i dawkuj wtedy moim zdaniem najlepiej, najszybciej najzdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięściareczka
Sport. Kup sobie rower - ja mam Indianę, są m.in w Media Expert, a nie sa drogie. Kup sobie tez porzadne buty do biegania. I na przemian - raz rower (np. do pracy), raz bieganie (przed praca w inny dzien). Zadziała, przyrzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mialam problem z wahaniem wagi. Co schudlam, wracalo. Kilka miesiecy temu zaczelam kurację z piperyną. Znalazlam w necie taką w której co miesiąc zawartość piperyny sie zwieksza. Nazywa sie 3 steps jest dostepna na piperinemax.pl od początku kuracji schudlam 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.To dzięki tym tabletką w końcu zaczęłam wyglądać jak człowiek.Pierwsze większe zmiany zauważyłam po miesiącu.A po trzech wchodziłam bez problemy w spodnie z liceum.Dla mnie Foreverslim to rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu pełen sukces. 3 miesiące czasu i waga spadłą o 14 kilo.Więc jeżeli się chce to można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dchudzanie to proces, który zmienia całe nasze cialo. Traktujemy to ze zbyt wielkim przymrużeniem oka i ciągle eksperymentujemy. A potem się dziwimy, że włosy wypadają, że brak miesiączki, że jojo. Dziewczyny, dłużej wybieracie tusz niż dietę. Ja tez taka byłam. Teraz mam stabilne nawyki, jem regularnie, smacznie i ciągle jestem szczupła – nie raz chuda, raz gruba. Zaczynałam z dietą od NaturHouse, tam nauczyli mnie jeść, dziś już sama planuje swoje posiłki, ale nawyki zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki Slimunox to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam suplement diety Slimunox 2 miesiące. Przez ten okres mój problem z nadwagą minął. Schudłam 7kg z prostą dieta. Zwykłe ograniczenia nie zdrowej żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Foreverslim jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta11
Ja polecam firmę budowlaną Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Slimunox i okazało się to świetną decyzją. Wcześniej byłam na diecie kopenhaskiej po której miałam efekt jojo i się załamałam. Ostatnią próbą było właśnie spróbowanie tabletek Slimunox na szczęście mi pomógły schudnąć 11 kg. Jestem już miesiąc po kuracji bez efektu jojo. Warto pochwalić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×