Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak chronić się przed wakacyjnymi pokusami?

Polecane posty

Gość gość

Tyle jedzenia wokół, gdzie nie pójdziesz, ciągle tylko zapachy! Jak się przed tym chronić? Jak nie ulec pokusom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka800
Kwestia odpowiedniego najedzenia się wcześniej i spożywania regularnych posiłków z węglowodanami złożonymi. Po prostu nie będzie Ci się chciało tak jeść. Ja nauczyłam się ego od mojej konsultantki żywieniowej, którą bardzo polecam. Świetna babka, pokazała mi jak żyć i jeść żeby mieć piękną figurę i zdrowie :) http://hh-life.pl/uslugi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, ja sądziłam, ze chodzi o zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że poeta miał na myśli pokusy damsko - męskie. To serduszko w temacie dyskusji to raczej nie trawienie, dieta, brzuch .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij sie w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Izabela39 w zeszłym roku zmieniłam rudy na blond. Nie mogłam się przestawić. Miesiąc temu wróciłam do rudego i... Następne farbowanie na pewno blond. Fajnie że się zmieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pod koniec kuracji odchudzającej w której zastosowałam preparat figurena slim - schudłam już 12 kg, odkąd używam tego preparatu zahamowałam też swój apetyt nawet jeżeli czuję piękne zapachy z restauracji/barów to nie mam takiej jak wcześniej nieodpartej na to żeby jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się na przykład zabić - wtedy będzie pewność, że nic nas nie będzie kusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto nie chodzić głodnym - najpierw mówisz, że nie chcesz przytyć, więc ograniczasz śniadanie, potem mając mało energii przechodzisz koło takiego miejsca , gdzie serwują przekąski i ulegasz im. Tak samo to działa w marketach, galeriach - idziesz na zakupy najedzona. Oczywiście zachęcam do zdrowego odżywania, ale wtedy pokusy są mniejsze, niż gdy człowiek jest głodny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff a już myślałam że to jakis zbok się ślini na widok prawie golych dvp... a tu watek o jedzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie przez glodowke osiagniesz krotkotrwale rezultaty fakt twoja cera i wlosy ucierpia!dlatego nie odchudzaj sie tylko zmien zle nawyki zywieniowe!idz do dobrego dietetyka bo zadna dieta ci nie pomoze i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny artykuł ostatnio na vitalii znalazłam o tym jak się nie rozleniwic na urlopie jest 6 zasad, poszukajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×