Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amol

jak częsciej się ubieracie kobiety?

Polecane posty

Gość amol

Czy są tutaj jakieś kobiety które lubią chodzić w sukienkach lub spódnicy ? czy większość z was woli spodniach ? Ja osobiście uważam że wy kobiety powinnyście chodzić częsciej w sukienkach albo spódnicach ładniej wam tak ;) i bardziej kobiece jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
częściej noszę spodnie, a) są wygodniejsze b) seksowniej w nich wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu niby "powinnyśmy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie chodzę w spódnicach i sukienkach, ale zdarza się, że zakładam spodnie czy legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam bo co? By mi nogi w rajstopach marzly? By wiecznie szukać ladnych, aczkolwiek czesto niewygodnych butów do spódnic? (sory, balerinki mi sie po prostu z kaczka kojarzą, kwak kwak, pac pac) Jak mam ochotę to zakładam spódnice czy sukienki, ale nie będę cały rok tak łaziła bo sie komuś uwidziało. Jak ma się wdzięk i figurę to się we wszystkim kobieco wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na codzien na sportowo, t shirt, bluza, sweter, dzinsy, jakas czapka z daszkiem. pelen luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przede wszystkim, by codziennie nogi golić?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
Ładniej wyglądacie , przecież sukienki spódnice są dla kobiet to po to są abyście je nosiły ;) zimno wam tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
Jak jest ładnie słonecznie ciepło to wtedy na pewno powinnyście chodzić w sukienkach wtedy zdecydowanie sekwoniej wyglądacie niz w spodniach ;) i wtedy na pewno nie jest wam zimno ;) Po to są sukienki spódnice abyście w nich chodziły chyba one są dla kobiet nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesciej to chyba mimo wszystko w spodniach chodze, ze wzgledow praktycznych, ale czesto chodze w sukienkach, w spodnicach rzadziej, bo mniej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co z tego, że TWOIM zdaniem ładniej wyglądamy? Ja siebie wolę w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Po to są sukienki spódnice abyście w nich chodziły chyba one są dla kobiet nie?'' A narkotyki sa po to, zeby je zazywac, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założ sobie rajstopy i śmigaj tak. Ale nogi ogol! By Cię włosy nie grzały :P Zauważ, że nawet w jesień czy na wiosnę jak się wychodzi to niby ciepło jest, ale jak się wraca na wieczór to już zimnica (ba, w lato czasem w torebce getry z kokardką mialam jak o 23 z pracy wracalam by mi nogi nie odpadly). W stopy i nogi najczęsciej podwiewa. Także w narzady kobiece (stąd tyle reklam urocośtam, żurawinocostam itp) A kozaków wtedy nie ubierzesz (notabene kozaki u wiekszości kobiet to bardzo niehigieniczne buty, nie wiem czy chociaż 1/3 wpada na pomysł by je czyścić od środka). xxx Ale ja wiem, ja wiem, dla urody cierpieć warto (polskie kluby w zimie są piękne po prostu) , a tak wgle pewnie mi zaraz która powie, że wymyślam. Szczupła jestem stąd może bardziej zimno odczuwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
wlasnie ze narkotyki nie są po to by je zażywać No jak to co z tego to z tego że jestem mężczyzną i osobiście wole jak kobieta ubrana jest w sukienke lub spódnice ;) , co wstydzicie się tak chodzić? nie chcecie aby faceci widzieli wasze nogi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierając się rano nie myślę o tym co widzą faceci tylko co ja widzę w lustrze (między innymi moją wyjątkową zgrabną pupę w dobrze dopasowanych spodniach). Laten noszę shorty, nie lubię sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc tym tropem to właściwie co stoi na przeszkodzie by faceci widzieli moje cycki? Przeciez ładne sa. Sam se chodź w kilcie, o, albo w stringach na plazy. Kobiety lubia fajne tyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Idąc tym tropem to właściwie co stoi na przeszkodzie by faceci widzieli moje cycki? Przeciez ładne sa.'' Ano wlasnie, co? Nic, ale wieki pewnie mina, zanim ludzkosc to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
Ja nie mówie abyście chodziły codziennie tak lecz abyście ubierały się tak od czasu do czasu, bo dzisiaj wiekszosc pewnie dziewczyn lubi spodnie, nie tak jak dawniej. Naprawde dobrze by było jakbyście cześciej ubierały się w spódnice czy sukienki w lecie nie macie chyba czego się wstydzić, nogi to macie naprawde ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latego latem noszę shorty i z dumą pokazuję moje piękne nogi. I niby czemu byłoby dobrze? Bo jakiś anonimowy facet miałby przyjemność z patrzenia na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
A co w tym złego jakby patrzył na ciebie? To powinnaś się wtedy cieszyć widzicie dziewczyny jaki plus tutaj macie łatwiej przez to możecie poznać jakiegoś faceta ;) a my ciezej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie patrzy, ale nie będzie specjalnie dla tych anonimów wybierać ubrań rano, bez przesady. Nogi widac też w krótkich spodniach, sukienek nie lubię i mam gdzieś co jacyś samotni fapacze na ten temat myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Nogi widac też w krótkich spodniach, sukienek nie lubię i mam gdzieś co jacyś samotni fapacze na ten temat myślą.'' To po co sie im tlumaczysz? Widocznie nie tam to masz, gdzie myslisz, bo inaczej po co bys sie w ogole wypowiadala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po kiego mamy poznawać jakichś śliniących się na widok nóg? Wystarczy mi mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
No jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Verde - wypowiadam się w tym temacie bo drażnią mnie faceci którzy roszczą sobie prawa do mówienia kobietom co powinny robić. Mam gdzieś co myśli fapacz na temat moich nóg i tego co na nie powinnam zakładać, ale kiedy decyduje się o tym mówić (czy pisać) to mnie to irytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Verde - wypowiadam się w tym temacie bo drażnią mnie faceci którzy roszczą sobie prawa do mówienia kobietom co powinny robić. Mam gdzieś co myśli fapacz na temat moich nóg i tego co na nie powinnam zakładać, ale kiedy decyduje się o tym mówić (czy pisać) to mnie to irytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja ci wcale nie zabraniam, ja tylko zwracam uwage, ze dosc mocno cie to obchodzi jak na twoje 'mam to gdzies'. Ale ja zawsze sie tak czepiam, przyzwyczajaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×