Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grtgvrdc

JAK CZESTO CHODZICIE NA SOLARIUM ?

Polecane posty

Gość grtgvrdc

J.w. Jak czesto i na ile minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundegunda
u nas na wsi sie nie da wejść na solarium, za wysoko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassad
nigdy bo nie chcę mieć zmarszczek, skóry w kolorze pomarańczowego g.. i generalnie nie chcę wyglądać jak tania blachara, co ciągnie każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z umiarem 1 x2 tyg 12 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Wiedzialam ze od razu pojawia sie takie komenatrze, ale nie kazda opalowana musi wygladac jak blachara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
I od ilu lat chodzicie na solarke ? Czy zauwazacie ze naprawde skora predko zaczela sie starzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz byłam 3 lata temu :) byłam w solarium 4 razy. nie zamierzam więcej iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie solarze
po solarze skora staje sie jak u starej baby ani to zdrowe ani ladnie nie wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodze na solarium
to szkodzi zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
Szkodzi bardzo niestety. Chodzę w zimie 2 razy w miesiący co by jak truposz nie wyglądać. Przez resztę roku omijam "trumny" z daleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Bombka ale jakie zmiany zauwazylas u siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik z rozna
nie chodzcie do solrium bo ono jest rakotworcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie podam czrnego nika
co 2 dzień po 15 min no czasami co 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
Chodzę rzadko więc u mnie nie występują póki co żadne objawy, no może trochę bardziej skóra jest przesuszona. Moja koleżanka z liceum zaczeła chodzić regularnie na solare w wieku 16 lat. Gdy teraz ja przypadkowo spotkalam na ulicy to na prawde masakra. SKóra na dekolcie jej wisi. W ogóle ma skóre pomarańczową i bardzo suchą . Twarz i dekolt jak u 40 letniej baby po żniwach. A jej się ciągle wydaje ze jest za blada. To jak z anoreksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5481875421448
Nie chodzę na solarium. Wolę być blada niż mieć zniszczoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Ale dwa razy w miesiącu nie jest złe po 5 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu roku nie chodze ale przed wakacjami i w trakcie raz w tygodniu czasem w ogole czasem dwa razy jak mi sie chce.nie lubie opalac sie lezac placem na sloncu godzinami,wole isc na te kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
ja chodze 10 minut 2 razy w miesiącu ale TYLKO W ZIMIE więc ogólnie spędzam około godzine rocznie w solarium. Kurde, nawet nie myślałam, że tak dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Nie no mnie to w ogole nie chodzi o takie skrajnosci, aby sie palic na pomarancze bo jest to naprawde obrzydliwe. Chodzi wlasnie o to czy jesli bede chodzila na solarium 2 razy w miesiacu po 10 min to czy rzeczywiscie skutki uboczne beda tak straszne ... Kolejna sprawa czy te 20 min w miesiaciu jest w ogole dac jakikolwiek efekt. Zalezy mi na utrzymaniu odcienia jasnej brzoskwini, sama jestem niestety blada i wygladam po prostu strasznie smetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
jesli mam być szczera to słabo będzie z rezultatami. Chyba, że jestes teraz opalona np. po urlopie to dla podtrzymania 2xm-c po 10 minut by wystarczylo ale jesli nie to nie przyniesie ci spektakularnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Bombka ale tez piszesz ze masz trupia karnacje, czyli jednak cos Ci to solarium daje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
Jeśli chcesz z kompletnie bladej, nieopalonej skóry przesistoczyć się w "brzoskwinkę" radziłabym ci chodzić raz w tygodniu. 1 i 2 tydz. 5 minut 3 i 4 tydz. 8 min 5, 6, 7, 8 tydz. 10 min gdybyś jeszcze nie byla zadowolona z odcienia to może kilka tygodni po 13 albo 15 minut Ważne jest aby przyzwyczajać skóre stopniowo. Nie wolno doprowadzac do poparzeń, nawet lekkiego zaróżowienia skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
bez przesady :) nie mam bardzo jasnej karnacji tylko lekko brzoskwiniową (brunetka o brązowych oczach) więc opalam się stosunkowo szybko. Latem wyleguję się na słonku więc zimą tylko podtrzymuje letni efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Napisalas ze nie chcesz wygladac jak truposz wiec pomyslalam ze nalezysz do bladych. I caly rok udaje Ci sie podtrzymac kolor nabyty podczas wakacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
Przed jak i po solarium pamiętaj o mocnym nawilżaniu skóry. Solarium jak i "zwykłe" słońce bardzo wysusza. Nalezy też dokładnie zmyć makijac i nie używać perfum ani dezodorantów (mogą powodować przebarwienia i podrażnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodze 2-3 razy w meisiacu po 10 minut, skóra ma ladniejszy kolor nie jestem spalona, ale wydaje mi sie, ze jest bardziej przesuszona... zaczęam chodzic jakies poltora roku temu. Mam kolezanke, któa spedza na soalrium ok 5 razy po 20 minut, wyglada tragicznie, jest spalona bardzo, ma mase zmarszczek, wszedzie sucha i pomarszczona skora - wygalda gorzej niz moja mama, któa ma 47 lat a kolezanka 32... nie mozna przesadzac, ale wszytsko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana Bombka
Kolor jest owszem jasniejszy niz w wakacje ale jednak ma ładniutki kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgvrdc
Urzedniczko, a oprocz przesuszania nie zauwazylas wiekszej liczby zmarszczek, zmniejszonej elastycznosci skory ? Tego sie najbardziej boje, bo mloda jestem i nie chce od razu zeby skora zwiotczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×