Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakier do paznokci

Jak często musicie malować paznokcie?

Polecane posty

Gość lakier do paznokci

Ja mniej więcej co 2-3 dni, używam mlecznego lakieru, ale nie robie frencza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co 2 dni bo na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja raz na tydzień
robie frencha lakierami za 3 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambuska
raz na tydzien? skoro nic w domu nie robisz to prawdopodobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
co 2-3 dni, jesli nic nie szoruje to nawet więcej wytrzymują, kolory różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie maluję ich wcale
albo bardzo rzadko:-Praz na pol roku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znoszę poodpryskiwanych
lakierów:o Paznokcie maluję co 4-7 dni, w zależności czy są długie czy krótkie i co robię. Ale normalnie zawsze i codziennie myję się, sprzatam, pisze na klawiaturze, zmywam, gotuję itd. Kolor lakieru nie ma znaczenia, bo na jasnych tez widać nierówności. Używam dobrych lakierów- tzn. takich, które się wycierają na końcach a nie odpryskują (jak np. Inglot- tragedia...) Mój ulubiony lakier to Chanel le Vernis, lubię też Bourjois, Loreal. Z tańszych nawet ok jest Maybelline Iron strong i Water Shine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna
Ja zmywam co 2 dni, ale też używam tylko mlecznego, gdyż na frencz szkoda mi czasu.... Polecam Inglot, schnie momentalnie i wcale nie zauważyłam, by tak szybko odpryskiwał, jak napisała koleżanka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie że nic nie robie
po prostu trafiłam na dobry lakier i tyle:) Czasem jak cos poodpryskiwuje to załatam plamki lakierem białym, bo zwykle odpryskuje na końcach i na to bezbarwny i wytrzyma tydzień spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_ja_ja
u mnie czasami do tygodnia wytrzymują chociaż normalnie robię wszystko w domu :) zależy tylko jaki lakier :) mleczne są świetne z Eveline (ok 2,50zł) i w jednej drogerii kupuję świetne za 1,50 za malutki flakonik - po prostu bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier
z oriflame 7 dni i nawet nie uważałam na paznokcie- zmywałam naczynia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też też
z oriflame są dobre, ale niektóre za 3 zł też w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy lakier jaki miałam
to jakiś tanioch z bazarku, a miewałam i po 80zł. Ja maluję na ciemne kolory więc wyjtkowo jestem wyczulona na odpryski. Bywa, że zmywam już po jednym dniu by na nowo pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
co 2dni jeżeli french jednokolowe- co3-4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda malarka
Frencz jest potwornie pracochłonny (aczkolwiek strasznie mi się podoba), więc dałam sobie z nim spokój, bo rzeczywiście pochłania strasznie dużo czasu. Maluję odżywka raz na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile czasu zajmuje ci zrobien
ie frencza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj raz na dwa miesiące, ale zwyczajnie przy hybrydach new nails mam na długo święty spokój, bez żadnych poprawek. Co najważniejsze - paznokcie nie tracą na zdrowiu, cały czas wyglądają tak, jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na klasycznym manicure musiałam robić poprawki codziennie, ale na hybrydach new nails wystarczy raz na 6-8 tygodni. Pewnie gdyby nie odrosty, to jeszcze dłużej bym niczego nie zmieniała na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: ja nic nie muszę! :D Maluję paznokcie kiedy mam taki kaprys. Jak mi się nie chce - to nie maluję w ogóle. Albo pociągnę odżywką z eveline raz na jakiś czas i jest git. Szkoda mi życia na pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co uważają,że niektore nic nie robią w domu niech kupią sobie lakier firmy Dior . Nigdy nic nie odprysnie tylko jak juz ktoś napisał delikatnie zetrze końcówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co dwa trzy dni, zależy od lakieru. Ostatnio kupiłam sobie cc magic nails z bielendy i nakłądam go pod lakier i troszkę dłużej się trzyma; ) A na dodatek w końcu zapuszczam paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie wiedziałam że dzięki takiej odżywce mogę mieć dłużej paznokcie :) To że nie będę miała przebarwień to wiedziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic nails nadaje taka ladne barwe poznokciom, taka naturalna, ze zrezygnowalam na razie z lakieru, zostane przy odzywce, zobaczymy za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z mózgu kiedy zrezygnowałaś, spamówo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na 1-2 miesiące. Ale ja mam hybrydy robione - nie są one zniszczone, tygodniami wyglądają idealnie, używam odżywki na wzmocnienie, nie widzę powodów, żeby coś tutaj zmieniać. A oczywiście jakość kosmetyków też jest kluczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaasss
O Silcare złego słowa powiedzieć nie mogę. Potwierdzone opinie na FB, na Allegro, do tego polski producent. Robię zawodowo manicure i pedicure. Akryle na bazie ich rozwiązań wychodzą super. Balsamów dobrych używam też za kilka złotych z dużym nasyceniem witaminami. Nowa drogeria od nich w Warszawie na plus, bo przynajmniej ułatwi dobranie niezbędnych produktów w jednym miejscu. Na pewno z 10 lat znam markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×