Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość kasia11111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
ja mam podobnie. nawilzam natłuszczam, juz mi rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobra jest
witamina e rozsmarowana na twarzy lub olej lniany czy oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11111111
ja ostatnio bardzo podrażniłam sobie skóre kosmetykami nawilżającymi miałam wrażenie że skóra nie toleruje zadnego kremu bo pomimo nawilżania miałam ciągłe uczucie ściągniecia skóry Przez kilka dni stosowałam krem Alantan plus skóra mi sie polepszyła już nie piecze teraz używam kremu dla skóry odwodnionej i wysuszonej z firmy aa z kwasem hialurowym i jest o niebo lepiej aha jeszcze przed nałożeniem kremu przez kilka minut nawilżam (oklepujac) twarz tonikiem też z firmy aa ostatnio kosmetyczka powiedziała mi że krem z tym kwasem należy używać ok 3 mies nie dłużej bo skóra sie przyzwyczaja i nie krócej bo nie bedzie widać efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Kasia ja mam takie samo uczucie. Nie wiem ile bym kremów położyła na twarz cały czas mam uczucie ściągnięcia i pieczenia. Przetestowałam juz multum kosmetyków, avene, vichy itp mogłabym tak wymieniac bez konca i cały czas to uczucie ściagniecia mam na twarzy, non stop.Czasami płakac mi sie chce, bo juz nie wiem jak mam sobie z tym poradzic. duzo pije, witaminy-juz naprawde nie wiem co mam robic. zaznaczam tylko ze z takim stanem walcze juz od 2 lat, od bardzo stresujacego okresu w moim i zyciu i gwałtownego schudniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zacznijcie
najpierw od środka - czyli albo łykanie dużej dawki tranu, albo oleju z wiesiołka tudzież innego olejowego suplementu. Gwarantuje, że zobaczycie poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
ja łykałam te oleje(olej z wiesiłka, capavit, omega 3 itp) przez kilkanascie miesiecy dziennie prawie garsc takich tabletek brałam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11111111
madalina -ja zauważyłam że jak sie czesto zmienia kremy i wszelkie kosmetyki to skóra zaczyna jakby wariować myśle że nie ma co przesadzać z pielegnacją,z kremami Jak maseczki to naturalne jak np miód,oliwka z oliwek jak kremy to polskie ja od kilku dni stosuje w/w kuracje mam nadzieje że mi sie cera poprawi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nałóżcie oliwkę dla niemowląt? Mojej mieszanej z problemami cery nie podrażnia, a łagodzi i ładnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
polecam odżywke do skóry suchej Nanobase- tępawa konsystencja ale na noc idealna... rano pupcia niemowlaczka :P odkąd siostra zaczęła stosować filtr 50+ już cery przesuszonej nie ma, krem Xerialine SVR jest też b.dobry może być na dzień (albo filtr) i włączyć do diety oleje, dodawać do sałatek np. olej z róży, lniany, winogronowy, oliwa z oliwek, więcej warzyw, owoców, ryb z tego co słyszałam, jak się ma suchą skórę to nie koniecznie ma się też i odwodnioną jednocześnie, więc lepiej zamiast typowych nawilżaczy stosować kremy odżywcze a dopiero potem nawilżające, bo gdy będzie się stosować tylko te ostatnie to skóa nadal będzie podrażniona i sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Stosowałam nanobase, ale mi nie pomaga.owszem natłuszcza skóre, ale pod spodem dalej piecze i ściąga. oleje, oliwki tez. nawet dermatolodzy nie wiedza co maja mi zalecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze nie myc twarzy
woda. lepiej stosowac mleczko lub plyn micelarny. TO PODSTAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
dokładnie stosować tylko mleczko do demakijazu bez mycia wodą czy żelami... oleje ok, ale tylko na wilgotną skórę np. spryskaną wodą termalną albo roztworem kwasu hialuronowego, na suchą skórę wysuszają oliwki.... dobre sa oleje macadamia, migdałowy, jojoba, olej Hipp jest mieszanką olejów a gotowy już :) - spróbuj tego zrób taką mieszanką na dłoni i na twarz, tylko o wilgotności skóry pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Ja polecam kosmetyki firmy Lavera, są SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Karioka1111, a co to za kosmetyki Lavera?? Tych jeszcze nie stosowałam. Używam do demakijażu tylko płunu micelarnego-zadnej wody, apteczne z mocznikiem tez stosowałam-normalnie dziewczyny nic nie pomaga.teraz własnie siedze w pracy i czuje non stop sciagnieta twarz-jakas masakra.po bardzo stresujacej sytuacji dostalam dostalam takich objawow. wiecie uczucie sciagniecia to jedna sprawa, a co za tym idzie to automatycznie skora zrobila mi sie mało jedrna i to tez mnie martwi na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam krem isana med
na noc ma dosyc lekka konsystencje, a jednoczenie nie znika zaraz po posmarowaniu, tylko zostawia delikatny film (na szczescie nie swieci sie za bardzo) mi pomogl ma dosyc naturalny sklad w porownaniu z tym co dostpne jest w sklepach kosmetycznych kosztuje ok 7.5zl i dostepny jest w kazdym rossmanie, wiec mysle ze warto sprobowac no i dobrze zrezygnowac z wszelkich form opalania i nie przebywac na sloncu bez filtrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
podnosze i prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśśśśśka
Odświezajac wątek-ja z własnego doswiadczenia musze przyznać ze rewelacyjne efekty jesli własnie chodzi o odpowiednie nawilzenie twarzy przynosi zabieg mezoterapii a dokładnei revitacare.Jest to połączenie kwasu hialuronowego oraz multiwitamin, które dzięki swojej doskonałej kompozycji pozwalają uzyskać zaskakujące rezultaty w rewitalizacji skóry. A wiadomo,że kwas hialuronowy doskonale nawilża skóre twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltunia
Moje sposoby na wysuszoną skórę twarzy: -obowiązkowo krem nawilżający na noc- AA ultranawilżenie, -rano Ziaje rumiankową, -podkład z witaminami Artdeco, -jem dużo owoców, warzyw i piję duuużo wody, -co jakiś czas udaję się do kosmetyczki na zabiegi twarzy i maseczki cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallina
Ja pozwolę sobie zwrócić uwagę, że wiele z tych kremów które wymieniłyście jest z dodatkiem parafiny więc zatyka pory. I efekt poprawy mamy pozorny. Do bardzo suchej skóry są specjalistyczne delikatne preparaty - dostępne w aptece. Jeśli natomiast masz okresowe problemy ze skórą warto zainwestować w lekkie naturalne kremy nawilżające. Ja stosuję naturalny krem regenerujący na noc z beECO, na dzień mam nawilżający z tołpy. Poza tym, pamiętajcie o odżywianiu skóry od wewnątrz jeśli nie jakiś suplement to dieta. Wizyta u kosmetyczki wskazana ale uczulam, by specjalistkę jednak wcześniej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"-co jakiś czas udaję się do kosmetyczki na zabiegi twarzy i maseczki cud" A jakie to są te maseczki cud? ;) Ja bardzo lubię nawilzajacy zabieg hydrooptimale w DER-MEDzie, świetnie uzupełnia moją domową pielęgnację. Na co dzień wytarczają mi po prostu dobre dermokosmetyki (Bioderma, Dermalogica), od czasu do czasu chodzę też na maseczki algowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Moja skóra na twarzy również jest bardzo sucha i potrzebuje dobrego nawilżenia. Od dłuższego już czasu stosuję kremy z serii Happy per Aqua, osobny na dzień, osobny na noc, plus krem pod oczy przeciw pierwszym zmarszczkom.Dodatkowo raz, dwa razy w tygodniu robię sobie maseczkę nawilżającą też z tej serii. Zauważam znaczącą poprawę, moja skóra jest nawilżona i gładka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja skóra oprócz codziennej pielęgnacji może też potrzebować mocniejszego zastrzyku nawilżenia. Warto rozejrzeć się wśród zabiegów medycyny estetycznej, a wśród nich sięgnąć np. po kwas haliuronowy albo maskę tzw. "Żywą Wodę", która zawiera składnik Gamma - PGA Hydrogel, nawilżający nawet do 10 razy bardziej niż kwas! Pamiętaj tylko, żeby przy wyborze gabinetu kierować się nie tylko ceną, ale też jakością - najłatwiej przekonać się o tym sprawdzając, czy dany lekarz posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta maseczka nawilżająca, na którą podam przepis jest wyśmienitym specjałem mojej babci! Gorąco polecam. - łyżka wody niegazowanej - łyżka mleka - rozpuscic tabliczkę czekolady np w mikrofali, bądź na ogniu - dodac do wody i mleka, nałozyc na twarz - odczekac 10 min i zmyc. Gwarancja nawilzonej, pachnącej, wypoczętej skóry o ładnym kolorycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbef
Ja miałem problem z wysuszoną skórą (od klimatyzacji) stosowałem i stosuję do dziś cetaphil. Mogę spokojnie polecić każdemu z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×