Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassana

Jak dbacie o twarz ... KOBIETY W KAZDYM WIEKU!!

Polecane posty

Gość kassana

Hej !! Mam 18 lat i chce jak najdłużej wyglądać tak jak teraz.... szkoda tylko ze jestem na spalonym starcie, gdyż moi rodzice pala i to bardzo dużo.... od początku tego roku dbam w następujący sposób o twarz: mleczko ogórkowe z ziaji tonik ogórkowy z ziaji krem Nivea do cery normalnej i mieszanej (ten biały) rano zawsze niezależnie od pogody krem z filtrem krem pod oczy każdego wieczora 5-10 min masaż twarzy co dwa dni maseczka nawilżająca Od wewnątrz oczywiście zielona herbata :) co myślicie o tym dziewczyny ?? jak wy dbacie o swoje twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wistiki
Fajny jest krem komfort młodej skóry 18+, oprócz właściwości nawilżających zawiera specjalną formułę anti-polution-system. M.In chroni przed dymem papierosowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
DZIEWCZYNY ?????????????????????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mycia twarzy uzywam zel dla dzieci babydream, krem bambino ochronny ktory nadaje sie rowiez pod makijaz wbrew pozorom, bo jest tlusty, 2 razy w tyg maseczka drozdozowa soraya. tyle;d jak mi cos wyskoczy to masc cynkowa i jest w miare dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaanaanana
Kiedyś używałam takich badziewi jak Ziaja, Soraya czy inny shit rodem z Rossmanna - teraz używam głównie produktów aptecznych: Vichy, La Roche Posay, Avene. Nie ma co oszczędzać na "twarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
ja mam 21 lat i przerzuciłam sie na kosmetyki dla cery wrażliwej, są delikatniejsze i ździerają naturalnej bariery ochronnej skóry, a przy okazji znalazłam mój idealny krem który nawilża ale po którym sie nie świece, praktycznie 80% kremów mnie zapych, a więc do mycia twarzy żel ziaja med kuracja lipidowa i krem też z tej serii, oprócz tego tonik z ziaji ogórkowy bo jest najlpeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
miało byc NIE ździera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
Ja czasami też staram się kupować droższe kosmetyki,ale różnie z tym bywa. Raz mogę sobie na pozwolić a raz nie. Staram się jednak przede wszystkim dbać o dokładny demakijaż- chyba nigdy w życiu nie położyłam się spać bez dokładnego oczyszczenia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
Ja czasami też staram się kupować droższe kosmetyki,ale różnie z tym bywa. Raz mogę sobie na pozwolić a raz nie. Staram się jednak przede wszystkim dbać o dokładny demakijaż- chyba nigdy w życiu nie położyłam się spać bez dokładnego oczyszczenia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
Ja czasami też staram się kupować droższe kosmetyki,ale różnie z tym bywa. Raz mogę sobie na pozwolić a raz nie. Staram się jednak przede wszystkim dbać o dokładny demakijaż- chyba nigdy w życiu nie położyłam się spać bez dokładnego oczyszczenia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zwolenniczka surowcow do zrobienia maseczki albo olejku do ciala, kilka krotnie kupowalm rozne produkty przez allegro i strony, ale najbrdziej odpowiada mi strona z maseczkami z alg http://www.estien.pl/algi-c-1_3.html kupilam juz kilka razy i jestm zadowolona kwas hailuronowy do maseczek czy normalnie bezposrednio na twarz i po oczy , na powieki jest super, http://www.estien.pl/kwas-hialuronowy-p-24.html robie regularnie peeling z korundu 1 na tydzien i maseczke codziennie stosuje kwas hialuronowy, wczesniej zamiast korund stosowalam mlekowy tez super no iduzo lepiej cenow niz zabieg z kwasami u kosmetyczki , mam 41 lat, ale ostanio poznani ludzie w szkole angielskiego nie wierzyli ze jestem ryczaca 40 dawali mi 10 mniej wiec uznalam ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy macie o siebie dbać,jak was na krem za 100zł głupie niestac? takimi to ja sobie dupke smaruje a wy do paskudnych mord uzywacie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy macie o siebie dbać,jak was na krem za 100zł głupie niestac? takimi to ja sobie dupke smaruje a wy do paskudnych mord uzywacie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy macie o siebie dbać,jak was na krem za 100zł głupie niestac? takimi to ja sobie dupke smaruje a wy do paskudnych mord uzywacie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam do mojej biednej
twarzy, skomplikowanej vichy żel do mycia, physiogel też do mycia, nakładam ziaje med do trądzika różowatego ostatnio posmarowałam się chantarelle i nie, już wole ziaje niż to, bo mnie po tym wysypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawienie drogeryjnych nic nie wartych kremów, żeli i maseczek, przejście na retinoidy, kwasy, filtry na codzień, kremy apteczne albo "samorobione". Plus odpowiednia dieta oczywiście, to tak w największym skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedyś używałam takich badziewi jak Ziaja" To badziewie (seria med) uratowała mi skórę (AZS). Kuracja lipidowa - niesamowity skład, seria przeznaczona dla skóry alergicznej, atopowej i po naświetlaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchharecc
a u mnie się ta sama ziaja lipidowa nie sprawdziła w ogóle bo... udało jej się zapchać mi cerę niemożliwie, a nie myślałam, że przy mojej suchej skórze tak się da :o Iwostin albo physiogel sprawują się o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
nivea raz na dzienie, albo i 2 dni co kilka dni do zelu do twarzy dodaje sode oczyszczone i peelinguje twarz i to by bylo tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
a do mycia twarzy uzywam ..plynu do higieny intymnej :D jest bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam do mojej biednej
do ciebie nellii___$ nie znasz dnia ani godziny kiedy trądzik cie zaatakuje myslisz ze cale zycie je mialam a tez sie z innych smialam....... uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madia321
Nie świruj tak z tą twarzą, bo jeszcze bardziej jej zaszkodzisz. Pierwsza podstawowa zasada: Kosmetyki dla dzieci. Mydło bambino potrafi zdziałać cuda. Druga podstawowa zasada: Nigdy nie spać w makijażu + bardzo dokładny demakijaż. Trzecia zasada: Nigdy nie zrób tego błędu "O coś nowego. Nie znam tej firmy, nigdy jej nie widzialam. Spróbuję!". Kosmetyki których nie znamy mogą nam zaszkodzić bardziej niż alkohol. Jeżeli chodzi o dobry krem to mozesz dobrac go sobie z dermatologiem, a jak nie masz budżetu odpowiedniego, bo to moze byc droga wizyta to polecam kosmetyki Bielendy. Odradzam AA bo uczulają( czego robić nie powinny jak sama nazwa wskazuje). Nivea nawet ostatnio zabłysla z kremami. Jak będziesz miec 20 to mozesz juz zacząc na dłuższą metę zapobiegać powstawaniu zmarszczek, które zwykle pojawiają sie po 30 lub 40 (zależy od pielęgnacji skóry i genów) ale gdy zaczniesz wczesniej wzmacniac skóre, odzywiac i przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek to w wieku 40 lat będziesz miała skórę 30 latki albo lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
Dziekuje :) Wlasnie to mnie intryguje ... czy jak zaczne uzywac kremow przeciwzmarszczkowych od 20 urodziny to czy spóźnie ten proces :)... moja mama bardzo brzydko sie zestarzala mam podobna twarz i nie chce za zadne skarby wygladac tak jak ona :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
/////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzoda chlewna
Ja z cerą problematyczną, mieszaną robię tak: -żel najczęściej Garnier niebieski, ten przeciwko zaskórnikom, ogólnie najczęściej stosuję antybakteryjne; -tonika raczej nie używam, jeśli już również dla cer zanieczyszonych; -krem normalizujący Essential z Oriflame z nagietkiem -mleczko do demakijażu oczu Celia z kolagenem i świetlikiem (jest fantastyczne, delikatne i b. dobrze oczyszcza, w Real kupuję je za 5 zł; -2 razy w tygodniu robię peeling, teraz St.Ives morelowy o działaniu przecitrądzikowym -2 razy również maseczka z zieloną glinką, ogólnie oczyszczające Poza tym wizyty u kosmetyczki na oczyszczanie (peeling kawitacyjny) co jakiś czas, +/- 4 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same kosmetyki i zielona herbata ni wystarczą żeby zachować ładną buzię. Tak samo ważna a może nawet ważniejsza jest odpowiednia dieta i unikanie uzywek. Musisz prawidłowo się odzywiać i dostarczac sobie wszystkich ważnych witamin i minerałów. Jedz dużo warzyw owoców i pij dużo wody. Moze byc mineralna, ale ja od jakiegoś czasu piję po prostu wrzątek z cytryną. Przede wszystkim duuuuuzo nawilżaj (czyli tak jak robisz jest ok). A kosmetyki najlepiej naturalne, maseczki domowej roboty itp. Jak jem truskawki to jedną zawsze dam sobie na twarz :D Wygląda nieciekawie ale kwasy owocowe działają super. Przejęłam te metody od mojej mamy i babci. Mama jest spro po 50 a zmarszczek prawie w ogóle nie ma. Może to tez sprawka genów ale na pewno odpowiedniego dbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.naturaspa.aromagroup.pl
Polecam Wam kosmetyki z tego sklepu. Są świetne. Maseczki są naprawdę super. Sama używam i nie zamieniłabym na żadne inne. http://naturaspa.aromagroup.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×