Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asrrif

Jak długo staraliście się o dziecko?

Polecane posty

Gość asrrif

z moim partnerem próbujemy już 2 cykl i nic... zaczynam się powowli denerwować, że może coś nie tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to była wpadka więc
można powiedzieć, że 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kolia*
My też staramy się teraz drugi cykl na efekt dopiero czekamy:) Jednak specjalnie się jeszcze nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....AAA...
Po odstawieniu tabletek po 2 miesiacach zaszlam w ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniee
jak próbujecie juz drugi cykl i sie martwicie? martwic sie mozna po 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
14 cykl, od ropoczecia leczenia - 4cykl, ale nadal jedna kreska na tescie, buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka 35
aż wstyd się przyznać ale ja wpadłam w wieku 35 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii jeczsze cos:):) Ja starałam sie o moją Jagódkę dwa lata.Chodziłam po lekarzach.....i nic:( Minęły prawie dwa lata i.....wkoncu zaszłam w wymarzoną ciąze:) Widac chyba czasami siedzi w nas jakas blokada,która czasami sie zwalnia i....jest!!!!Napewno bedzie tak i u Ciebie:)Głeboko w to wierze...Ty tez uwierz prosze:) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinanka
2 wieczory i już gotowe. Nadmienię, że był to 9 i 10 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspes wieczorny
my nie planowaliśm, po dwu latach ryzykowania myślelismy już, ze nigdy przenigdy nie będziemy mieć dzieci, a tu bach -mija pierwszy miesiąc ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjava
Ja czekałam na swoje drugie dziecko 14 lat. I doczekałam się :)) Wszystko wskazywało na to , że już nic z tego nie będzie i dopiero kiedy pogodziłam sie z losem samo przyszło.PODWÓJNIE!!! W czerwcu 2002 roku urodziłam dwóch synów. :)) :)) Asrrif Cierpliwości i odrobinkę spokoju. Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem staralismy się 2 lata. Chodzilismy po lekarzach, robilismy badania i nic. Bardzo często to psychika i ciągłe myślenie o ciąży jest tym głównym powiodem że mimo usilnych starań nic nie wychodzi. W pewnym momęcie przestałam tak bardzo o tym myśleć i doszłam do wniosku że co ma być to będzie no i ..... jestem w 7 tygodniu ciąży :) Tak więc głowa do góry i najważniejsze to nie myśleć o tym za bardzo i nie wpadać w dołek jak po 2 razach nic się nie uda :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
10 miesięcy... a udało się jak dostałam skierowanie do Kliniki Leczenia Niepłodności hahaha. Moja lekarka stwierdziła że po prostu jakaś blokada puściła i się wyluzowaliśmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka_100
Witaj.... My walczylismy o dziecko 5 lat...udało sie i za kilka tygodni urodzi sie nasza córeczka! pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo
w kwietniu zaczeliśmy w sierpniu skończyliśmy i mamy 2 letnią majową córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdek
dolaczam sie do wypowiedzi sylvii27. psychika jest strasznie wazna. jesli bedziesz sie starac, chodzic po lekarzach, robic badania itp to tylko nabija ci bzdur do glowy. mi tez powiedzieli ze nie mohge miec dzieci, czeka mnie leczenie itd. przeplakalam dwa tygodnie! w koncu sie pogodzilam z ta mysla, zapisalam do lekarza na leczenie i czekalam na pierwsza wizyte. na tydzien przed wyznaczonym terminem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy!!!! dziewczyny nie martwcie sie dzidzius przyjdzie kiedy najmniej sie go spodziewacie. trzymam kciuki za wszystkie i glowa do gory!!!! uda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójnamama
za pierwszym rzzem 2 latka i kolejne też prawie dwa latka starań terz jedno spi a drugie ogląda bajkę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cholera
asienka.. mnie straszyli ze jak do 25 roku nie urodze to bede miec gigant problemy a okolo 30 przejde menopauze... wyryczalam sie jak glupia.. (mialam wtedy okolo 21lat i nie mialam stalego chlopaka) teraz jestem w 24 tygodniu..wszystko jest ok.. staralismy sie.. 3 miesiace.. bez mierzenia.. (jakos nie moglam z rana zapamietac.. ze trzeba sie mierzyc..) bez zadnych akcji..leczenia.. mam 27 lat.. no 28 rocznikowo... znalazlam swojego owczesnego lekarza na czarnej liscie... naciagacz.. straszyl dziewczyny takimi tekstami byle by przyjsc do niego i sie leczyc na schorzenia ktorych sie nie ma... mialam obawy czy nie za pozno.. i bylam w tak ciezkim szoku jak.."wpadlam" przeciez mialam miec klopty... ;] nie ufajcie slepo jednemu lekarzowi... wmowic moze nie wiadomo jakie choroby... udajac znawce a w rzeczywistosci naciagacz i cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczyłam sie nieskutecznie prawie 3 lata, aż w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza, od którego nie wychodziłam z płaczem, nie straszył mnie, tylko pogłaskał po recę i powiedział, że na bank wszystko będzie ok, żebym mu uwierzyła i przestała sie martwić. Oprócz tego dał mi jakies inne niż wcześniej hormony i po 3 m-cach BACH :D Teraz juz 6 m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 81
Pola 6, czy możesz mi polecic dobrego lekarza. Bo rozważam wyjazd do Warszawy do kliniki NOVUM. Dla mnie to ogromny koszt, ale czego się nie robi. Staramy się 12 miesięcy już i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiące
a ty się nie denerwuj - 2 miesiące to żaden stres - przestań o tym myśleć (ja dopóki myślałam nie udawało się a jak odpuściłam, to byłam mile zaskoczona) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to często kwestia psychiki. Słyszy sie wiele historii, że rodzice starali sie o dziecko, w końcu adoptowali i coś odblokowało sie w ich psychice i dziecko sie pojawiało. książki podaja, że jeżeli przez rok nie zajdzie sie w ciążę, to wtedy trzeba zacząć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość org
przy pierwszym dziecku 7 lat a przy drugim 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobitka
ja z pierwszym wpadlam za pierwszym a o drugie staram sie od wrzesnia i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 29
ja ci powiem tak ja się starałam b b b b b długo jak już zaszłam to poroniłam,potem znów się starałam długo i nawet byliśmy u lekarza w sumie nie dawały wyniki dużych nadzieji-co jednak potem się okazało błędne psychika jest bardzo ale to bardzo ważna ja co miesiąc ryczałam jak tylko dostałam miesiączkę to był dla mnie horror,poza tym duży stres w pracy kiedy już pogodziłam się że nie będę miała dziecka no i przy okazji zmieniłam pracę zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu uważam że kobieta jak bardzo chce mieć dziecko to psychika stawia jakby taką blokadę ja o niczym innym nie myślałam tylko o dziecku-teraz mam dwójkę wspaniałych dzieci zaznaczę że o drugie starałam się rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mężem staraliśmy się 6 miesięcy od odstawienia tabletek i teraz jestem już w 37 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×