Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sss93

Jak do NIEGO zagadać ? ;)

Polecane posty

Od pewnego czasu podoba mi się pewien barman. Na razie wymieniamy tylko uśmiechy bo PO PROSTU nie jestem w stanie sama do niego zagadać. Ubolewam nad tym :( Myślicie, że gdybym dała mu karteczkę ze swoim numerem, imieniem i napisanym krótkim zdaniem to nie wyszłabym na pierwszą lepszą? Tak mi doradzano. On strasznie mi się podoba, ale zupełnie nie wiem co robić! On jest zawsze zajęty za tym barem...Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku*wa nie wiem. My musimy mieć osobowość, wy macie taki wygląd, że nie powinnyście w ogóle takich tematów zakładać. Wiesz co zrób, popracuj nad pewnością siebie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiec mu tak'siemasz stary *****czu,slyszalam ze dobry jestes w te klocki, moze randka?":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj mu kartke z nr.tel. dopisz ze koniecznie musicie sie spodkac bo ci kaśke rozrywa na jego widok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym otarł rękę o pipkę i się wysmarował śluzem. Feromony to potęga czy coś tam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napiszę trochę o sobie, aby prawdopodobnie zburzyć Wasz pogląd co do mojej moralności. Jestem b. ładną brunetką, której zależy na bliższym poznaniu pewnego K. Jak do tej pory uważam, że to mężczyzna powinien zabiegać o kobietę, ale w obecnej sytuacji, kiedy widzę, jak K. jest oblegany przez klientów próbuję sama coś wymyślić. Jeżeli Wasze rady to głupie żarty lub zagrywki w stylu pierwszej lepszej to nie mamy o czym dyskutować. Ja potrzebuje szczerej porady, być może ktoś był już w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat i obiekt moich zainteresowań jest bardzo sympatycznym facetem, wspaniale dogadującym się z ludźmi i wrażliwą duszą. Tyle o nim wiem ze słyszenia. Jeżeli nie doczekam się normalnej porady to zakończymy temat bo pierdoły mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problemy! Najlepiej powiedziec chlopu oco ci chodzi. Jak chcesz zeby bylo romantycznie to se kup jakiegos gupiego romansa w kiosku poczytaj i mu pociskaj balach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym, lecz niestety już nie jestem. Za to ty, awansujesz na sztywniaka roku. A wiele bym dał, by być jak dziecko. Wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, aczkolwiek błędne spostrzeżenie. Popisuj się dalej, Ripleyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisuj... nie, ja jestem jedyny w swoim rodzaju i nie jest to łatwa droga ale co ktoś taki jak ty może o tym wiedzieć, wystarczy spojrzeć na nazwę tematu. Jesteś kopią innych, bo potrzebujesz ich do życia. Ja nigdy nikogo nie pytam, sam decyduję i sam odpowiadam za swe życie. mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż awatar, lecz niech płynie od z twego wnętrza jak mój, inaczej jesteś nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa z Tobą nie ma sensu, wiesz czemu? Potrafisz się wygłupiać i popisywać czego mam jasny dowód w tym temacie. Nie jesteś kimś, kto ma prawo oceniać moje decyzje i ostatnia rzecz...mały, bardziej zakochanym w sobie nie można być bardziej niż Ty sam jesteś. To...smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×