Odpowiedz na ten temat

Jak doładować komus konto z karty,ale bez przesyłania kodu???

• doładowankoo 2008.01.22 [07:39]
    Tak,żeby ten ktos od razu miał kase na koncie...
    Bez wpisywania kodu z karty...
    ?? Wie ktoś ??
  • Angeluś 2008.01.22 [07:48]
    Ale teraz spadam.....
  • doładowankoo 2008.01.22 [07:49]
    W Plusie usmiech.gif Chciałabym komuś doładować,ale właśnie tak żeby ten ktos nie musiał sam wpisywac kodu...
  • ja wiem jak 2008.01.22 [07:50]
    w Simplusie oczko.gif
  • Akane 2008.01.22 [07:52]
    Zasilenie konta na \"Raz, Dwa, Trzy\" z innego telefonu

Zdrap z Telekarty pasek kryjący 14- lub 16-cyfrowy Telekod lub odczytaj telekod z wydruku (np. w przypadku telekarty pochodzącej z terminalu) i wpisz z klawiatury telefonu sekwencję:

*123* TELEKOD* NR_TELEFONU#

gdzie NR_TELEFONU to numer telefonu, który chcesz zasilić

Następnie wciśnij przycisk \"zadzwoń\"

Po krótkim czasie na ekranie telefonu, który zasilasz wyświetli się jedna z poniższych informacji o statusie operacji zasilenia:

* KONTO ZASILONE. PROSIMY POCZEKAĆ NA SMS
    * NIEPOPRAWNA SKŁADNIA POLECENIA (powtórz operację)
    * NIEPOPRAWNY TELEKOD (powtórz operację zasilenia)

Po poprawnej operacji w ciągu kilku minut użytkownik zasilonego telefonu otrzyma krótka wiadomość tekstową SMS: \"Konto zasilone. Prosimy wyłączyć i włączyć telefon\".

Objaśnienia:
    KOD *123* oznacza \"zasil konto Simplus \".
    Znak # kończy sekwencję.

wystarczyło wygooglać plus a potem poszukać zajeło mi to mniej niż 60 sek.

• doładowankoo 2008.01.22 [08:16]
    Dziękuje słicznie Akane usmiech.gif
    W googlach tylko darmowe doładowania mi wyskakiwały.
    Dzięki naprawdę usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • eweli.. 2009.09.14 [17:31]
    Akane pezydalo sie oczko.gif dzieki wielkie
  • agggga 2009.11.19 [23:43]
    jak mozna doladowac ze swojego telefonu plusa komus byl kiedys kod ze z jednego tele na drugi sie przesylalo kase
  • Rafic 2010.07.08 [22:31]
    Dzięki wielki szukałem tego własnie troszke czasu usmiech.gif
  • Nysanin 2010.09.04 [15:07]
    Jak doładować komus konto z karty,ale bez przesyłania kodu w plusie.
  • juz nie mozna przesylac kasy 2010.09.04 [15:21]
    z konta na konto w plusie
  • Exvoctur 2010.09.30 [11:08]
    Dziękuje bardzo, przydało się nie raz. usmiech.gif
  • GośŚŚ 2010.10.14 [17:02]
    Przydało się usmiech.gif
  • Direy 2010.10.24 [13:27]
    Akane - dziękuje. Nie mogłam doładować wnusiowi konta. Dzięki Tobie się udało. Wielkie dzięki raz jeszcze. Miłego dnia. Direy
  • idziool 2010.12.20 [08:31]
    a ja mam takie pytanie.. skoro w plusie da się doładować komuś konto, to może w PLAY też się da.? wie ktoś może jak to zrobić.? mam kupioną kartę i chcę nią doładować konto komuś innemu w play.. pomocy! smutas.gif
  • wielbiciel 70B 2011.01.14 [18:21]
    Najłatwiej można doładować za pomocą konta bankowego z dostępem do netu, choć nie wiem czy wszystkie banki mają taką usługę. Ja mam konta w ING Bank, Alior Bank i Deutsche Bank i wszystkie mają tą opcję. Można kupić doładowania do każdej sieci o dowolnym nominale, które przedłużają ważność konta tak jak karty zdrapki, kody z terminali itp. usmiech.gif
    Tak samo można zrobić za pomocą karty płatniczej w bankomacie (choć też nie wiem, czy wszystkie bankomaty mają opcję doładowywania tel.).

http://pl.youtube.com/watch?v=dMWT639JtxE http://www.youtube.com/watch?v=Kizgo0ovkbk http://www.youtube.com/watch?v=GSO5JAztbDU http://www.youtube.com/watch?v=BX7tmFz-3SI
  • jazzy_girl 2011.01.14 [21:54]
    nie mam konta, więc to nie wchodzi w rachubę:/ Czyli mogę kupić kartę orange i zasilić tej osobie tak? Przy orange nie trzeba dzwonić z aparatu żeby zasilić konto?
  • 5418955441 2011.01.14 [21:59]
    idzcie do rosmanna. Tam zeby kupic karte podaje sie numer telefonu jak sie chce doladowac.Pozdrawiam
  • jazzy_girl 2011.01.14 [22:03]
    kurna nei mam rossmana w soim mieście. a jak podam numer ze zdrapki tej osobie?
  • jazzy_girl 2011.01.14 [22:15]
    wiem, nie muszisz mi wypomiże żyję na większej wiosce, ale ja potrzebyuje sposobu żeby doładować komuś konto z orange, nr zplusa a moj nr też z plusa:/ Karta?
  • malinki100 2011.06.04 [14:10]
    bardzo przydatne wielkie dzięki
  • mistrzunio_wroc36 2011.07.26 [10:48]
    witam mam pytanie moze ktos mi pomoze mam tel na abonament w sieci plusa i chciałbym doładowac zonie tel w sieci orange na karte, wiem ze kiedys to bylo mozliwe a jak wyglada sprawa teraz? w necie nie moge nic znaleźć wie cszukam pomocy tutaj, nie chodzi mi o doładowania zdrapka i tym podobne tytlko przez smsa zeby z mojego salda na abonamencie ubyło a jej na tel wskoczyło, pozdrawiam Tomek
  • Sandrao 2014.09.02 [20:54]
    Nie powiem Wam jak to jest z tymi kodami bo już nie pamiętam, zresztą jak macie w chwili obecnej smartfona to możecie sobie ściągnąć aplikacje mPotwór i wtedy nie macie tych kodów i zdrapek tylko wpisujecie w aplikacji numer jaki zasilacie np. poprzez kartę płatniczą i doładowanie bezpośrednio po chwili ląduje na koncie wskazanego numeru. Więc nawet osoba, nie musi być w waszym zasięgu jeśli znacie jej numer. Teraz jakąś promocje mieli, że za dwa doładowanie bonus - często zresztą coś mają. Jak wpiszecie w wyszukiwarkę mPotwór to wam wyskoczy strona na której mozecie ją pobrać i przeczytać dokładnie jak funkcjonuje. Na youtube widziałam filmik reklamowy i tak sama sobie ją ściągnełam i korzystam jak muszę.
  • wiktoria741 2014.11.14 [16:48]
    Zawsze możesz spróbować doładować komuś telefon przez http://www.topup.center/ Z tego co wiem logując się przez fb płaci się mniej za doładowanie. Przy kwocie 30 złotych jest to chyba 25,5 zł.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...