Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mexxx20

Jak dorobić siedząc w domu?

Polecane posty

Gość mexxx20

mam do was takie pytako jak można dorobić sobie siedzac w domu? Mam 3 miesieczna corcie a moj maz nie zarabia kokosow... wiem ze sa rozne mozliwosc... sprzedawanie zdjec w necie, rękodziel, wypelnianie ankiet, telemarketing... Czy ktos z was dorabial w ten lub inny sposob.. prosze o szczere odp bo naprawde jestesmy w niezbyt dobrej sytuacji finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korepetycje, pisanie prac...
robienie stron, pozycjonowanie, pisanie tekstow, precli, artkulow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
nie nie jestem grafikiem w ty rzecz.. no wlasnie nad dlugopisami sie zastanawialam ale stweirdzilam ze raczej nie wyrobie... wiele rzeczy potrafie... najgorsze jest to zenie moge isc do pracy bo mam dziecko 3miesieczne i karmie piersia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
Cafe Green a Ty masz jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniiiiiiiija
Cafe Green próbuje ci uświadomić, że osób bez żadnych kwalifikacji jest mnóstwo, natomiast żeby zarobić nie wychodząc z domu trzeba umieć coś realnego. na zdrowy rozum: jelsi ktos miałby sposób na zarobienie kasy bez wychodzenia z domu i zadnych konkretnych umiejętnosci, to korzystałby z tego sam, udostępniając metodę znajomym lub rodzinie, albo organizujac pracowników w najblizszej okolicy, tak aby mieć z nimi łatwy kontakt. Po co kmiałby to ujawniać KAZDEMU w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
nam sa potrzebne pieniadze na zycie a nie jakies nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista34
to do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Green
Pozwol ze Ci wyjasnie o co chodzi z tymi dlugopisami. Dlugopisy - juz zlozone - najtansze sprowadza sie z Chin. Natomiast jest w Polsce taki biznesik, polegajacy na okradaniu bezrobotnych. Otoz proponuje sie wyslanie drobnej kwoty lub koperty ze znaczkiem "na materialy". Po czym albo sie ich nie dostaje, albo masz za to niepotrzebne dlugopisy i sprzedaj je sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
JEJU... no umiem wiele rzeczy nie potrafi wymienic jednej moge podac nawet meilia albo gg zeby mi ktos doradzil jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
specjalista34 a Ty chyba nie czytasz tego co pisze! mam 3 miesieczne dziecko i karmie piersia to jak mam isc do pracy ??? myslisz ty w ogole??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiesz wiele rzeczy a
nie potrafisz wymienić ani jednej???? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Green
Skoro umiesz wiele rzeczy, odpowiedz sobie: - ktora z tych rzeczy mozesz robic w domu karmiac piersia? - czy jest na nie popyt w Twojej okolicy? - kto sie tym zajmuje? Jaka firma potrzebuje takich umiejetnosci? Skontaktuj sie z nimi i przedstaw swa propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
Cafe Green aha no to juz rozumiem w czym rzecz z tymi dlugopisami. kurcze codziennie siedze na necie i szukam jak mozna dorobic sobie siedzac w domu... wiele jest wlasnie takich propozycji gdzie trzeba wplacic pocztkowa kwote... przewaznie mysle ze to sciema dlategounikam takich ogloszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxx20
ALE JA KARMIE PIERSIA I NIE MOGE ISC DO PRACY JAK NARAZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasta piecz
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniiiiiiiija
Bo to jest ściema. A dlaczego - to już wyjaśniłam w poście powyżej. Jełśi nie masz w okolicy nikogo kto dawałby pracę chałupniczą - to nie ma możliwości żeby ktoś z drugiego końca Polski ci ją dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Green
Wiec, co potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Już cała Polska i pół Europy zawalone jest avonem i nikt tego badziewia nie chce kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki22
Siedząc w domu możesz zająć się np. copywritingiem albo pracą chałupniczą typu składanie długopisów. Nie wiem jednak na ile to dochodowe i uczciwe będzie. Ja mogę podsunąć Ci ciekawą aplikację na smartfona z Androidem - Skanujesz Punktujesz http://skanujeszpunktujesz.pl/ . Dzięki tej aplikacji możesz zbierać pieniądze i wymieniać je na nagrody. A zarabianie w ten sposób nie jest trudne. Wystarczy skanować kody AZTEC na samochodach i za każdy kod masz 3 zł (potem do wymiany na nagrodę). Codziennie gdzieś chodzimy - do sklepu, szkoły itp. więc specjalnie nie trzeba się wysilić by znaleźć jakieś auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rentowność sektora finansowego nie jest wiarygodna. Alternatywa dla obecnego kryzysu, inflacji i upadających banków. Waluta niezależna od rządów i instytucji finansowych, nieobciążona podatkiem VAT. Już 1 500 000 aktywnych członków! - www.onecoin-silesia.pl - www.facebook.com/onecoin.silesia naprawdę godne polecenia od 3 miesięcy "pracuje" w domciu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagartt33
Dużo poprawiłem w swojej pracy handlowca po szkoleniu jakie zaliczyłem w True Health. Normalnie musiałbym za nie zapłacić i to niemało, a tutaj dla członków systemu TH dostałem pełen kurs za darmo. Polecam! Dużo praktycznej wiedzy, sporo pracy na przykładach, zero lania wody i nikomu niepotrzebnej teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris Kachniarz
Witam Państwa serdecznie :) Widzę tu pełno osób, które szukają pracy niekoniecznie związanej z etatem i stojącym nad głową szefem. Ja również jestem taką wizją zarabiania zaabsorbowana i niedawno odkryłam zajęcie, które spełnia te warunki. Jest to praca, w której to TY decydujesz ile chcesz zarobić, to TY ustalasz sobie grafik, to TY liczysz się dla firmy i to TY, właśnie TY możesz osiągnąć sukces :) Bez żmudnego klikania w reklamy, bez pułapu finansowego, który otwiera możliwości zarobkowe, bez ryzyka finansowego związanego z zainwestowaniem kapitału początkowego. Zaczynam od zera ale mierzę wysoko. Obecnie jestem konsultantem, za rok mogę być menedżerem lub nawet dyrektorem (poważnie!), wystarczy chcieć. Co to za praca? To praca związana ze sprzedażą kosmetyków szwedzkiej firmy Oriflame. Ale uwaga! By zarabiać, niekoniecznie trzeba biegać z katalogiem - jest też inna forma zarobku, która polega na tworzeniu swojej grupy internetowej. Wystarczy dostęp do internetu, konto na facebooku, nieco wolnego czasu i chęci, duuuużo chęci :) Są jacyś zainteresowani? Zapraszam na priv :) Nic nie stracicie a możecie zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forma zarobku poprzez MLM jest wygodnym rozwiązaniem jesli trafi sie na rzetelna firmę. Ja już tak zarabiam od kilku lat i miałam nawet okazje przekonać jak inne firmy pracują nieuczciwie. Uważajcie na Prouve - mnie próbowali przekabacić na swoją stronę gdzie tak naprawde są piramidą finansowa wogóle nieopłacalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordcentaur
Jest oczywiście wiele różnych sposobów. Ja polecam jeden prosty i sprawdzony. Wymaga tylko 5 minut dziennie, nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności ani nic takiego. Wystarczy przeglądarka internetowa i odrobina chęci. Zarobki są uzależnione od tego w jaki sposób się angażujecie. zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam płatne ankiety - podaję poniżej te portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaFuryńska
Przejrzyj sobie oferty pracy zdalnej na stronie pracuj-online com!Na pewno wpadnie Ci coś w oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są płatne ankiety, a szczególnie 2 serwisy poniżej: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarób w internecie,bez inwetycji,bez doświadczenia! Jedyne co potrzebujesz to: Dostęp do internetu Ukończone 18lat Tablet/laptop Napisz w prywatnej wiadomości a pokaże Ci jak zarobić bardzo szybko 500zł. Email: kjezierski1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×