Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak facet wiaze sie z większą kobietą to znaczy ze nie patrzy sie na wyglad

Polecane posty

Gość gość

Mam na mysli kobiety w rozmiarze 40-44,to znaczy ze taki facet leci na wszystkie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA JAK poznalem swoja m to byla szczupla teraz jest wielka ale nadal jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie ma innego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdurne sformulowanie, 'patrzy na wyglad', a na co ma patrzec, na zapach? Kazdy facet patrzy na wyglad, a czy to jest dla niego najwazniejsze, to nie po wadze wybranki poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Verde ale bzdury pieprzysz,oczywiscie ze atrakcyjnosc kobiety,w duzej mierze zalezy takze od wagi jesli chodzi o wyglad.W tym przypadku jak facet wybiera kobietę z rozmiarem 40-44 to juz jest tak zdesperowany ze mu jest obojetnie jak kobieta wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam rozmiar 48-50 i juz sie poddalam z odchudzaniem i z zyciem ,czekam juz na koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mam na mysli kobiety w rozmiarze 40-44,to znaczy ze taki facet leci na wszystkie kobiety?<<< I znowu debil nie rozumiejący, ze ludzie mają różne gusta założył durny temat :(. x >>>Co za bzdurne sformulowanie, 'patrzy na wyglad', a na co ma patrzec, na zapach?<<< Dla mnie zapach kobiety jest równie ważny, jak jej wygląd :) :) :). x >>>A ja mam rozmiar 48-50 i juz sie poddalam z odchudzaniem i z zyciem ,czekam juz na koniec swiata.<<< Przestań słuchać ograniczonych debili, leczących swoje kompleksy dogryzaniem innym. Zacznij uśmiechać się do ludzi i być dla nich życzliwa. Nie jedna dziewczyna w podanym przez Ciebie rozmiarze jest szczęśliwa :). Ale szukała szczęścia, a nie małego rozmiaru. Mi dziewczyny w rozmiarze 48 podobają się, a na zainteresowanie szczupłych i atrakcyjnych dziewczyn narzekać nie muszę :D. x Rzygać mi się chce na widok kolejnego tematu założonego przez tą samą kretynkę. Zajmij się swoim życiem i odp.erdol się od innych ludzi MENTALNA POCZWARO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×