Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepojete...

Jak glupim trzeba byc zeby dawac rocznym dzieciom Danonki itp.

Polecane posty

Gość Niepojete...

Czemu to robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś z was to czytał
po to żeby głupi miał zagadkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brednie mamusiek
Bo tak jest napisane na opakowaniu...Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogram to za mało
po to by dostarczyc im wapn i nacieszyc ich podniebienia juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tyle wlasnie
Przeciez to karygodne! Szkodliwe! Danonki od 3 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie tak głupie
a kto ci tak powiedział????? danonki lekarka gastrolog kazała mi podowac w 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammm
E tam na wszelki wypadek od 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam lekarka powiedziala,ze mozna podawac,jak dziecko samo powie\"formuła mocnych kosci\":-o,mysle,ze roczne jeszcze nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ze to sie
skonczy rakiem, wspolczuje rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brednie mamusiek
Producent,producent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brednie mamusiek
A ta gastrolog to widocznie ma podpisaną umowe z Danonem.Ha ha ...i dostaje profity jak wciśnie rocznemu dzieciakowi do diety danonki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie tak głupie
bredzisz babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytarte uszy
Kompletne bzdury, to nie lepiej podawac zwykły twarożek lub plaster żółtego sera niż jakieś słodzone, sztucznie barwione "g " z toną tłuszczu i z dodanym sztucznie wapniem ?! Przeczytajcie sobie skład.....To czysty chwyt marketingowy, małe opakowanie o wielkiej mocy i takieeeeee to zdrowe.....A potem mamuski myślą że jak wydadzą na to coś krocie to oznacza, że dbają o swoje dziecko i dają mu to co najlepsze i najdrowsze.... Zastanówcie się, maciupki pojemniczek owocowego serka, który kosztuje więcej niż pół kostki twarogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie tak głupie
to sa dla ciebei krocie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka 30
kobiety sa glupie to fakt mojasiostr kupuje tylko danonki-jak by zwykly jogurt byl gordzy i Monte itp pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwedwqde
znam dziewczynkę wychowaną na danonkach(od 1 roku zycia jadła) teraz ma duża nadwagę i mamusia ją odchudza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie tak głupie
a co ma kopowac/ to co ty ? chce to kupuje i ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxxxxy
To prowadzi do raka żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 21
rozpierdalaja mnie takie wszysko wiedzace kretynki ktore krytykuja innych i mysla ze same wiedza wszystko najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie tak głupie
wszsytko prowadzi do raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytarte uszy
Podobnie z Actimelem. Twierdzą że zawiera superszczepy bakterii, które nie występują w innych jogurtach i zawierają ich jakieś mega dawki.... Kiedyś ludzie pili po prostu maślankę, kefir, zsiadłe mleko, w krajach śródziemnomorskich robiło się domowy, naturalny jogurt.....Właśnie te narodowości, które preferowały takie naturalne, prost jadło uznawane były za długowieczne....a my wpierdzielamy sztuczny szajs za ciężką kasę i wierzymy że będziemy zdrowi.... Ostatnio kupiłam twarożek "w pudełku" i czytam opakowanie:......spulchniany azotem....cokolwiek to oznacza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwedwqde
ale danonki, monte są naprawde sztuczne..i nie trzeba byc wszystkowiedzacym aby to wiedziec, wystarcczy przeczytac ich skład, a nie bezmyslnie zawierzac reklam..kazdam matka powinna dbac o zdrowie włąsnych dzieci, a mnie wkurzaja ignorantki,ktore przez niewiedze, prowadza włąsne dziecko do otyłosci!! Poza tym racze troche poszukac w necie, sa artkuły o szkodliwosci danonkow.i innych sztucznych syfow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
A inne jogurty można dawać? np. Jogobella albo Danone? Bo ja ciągle widzę, że jakieś dziecko to je, a wielka wrzawa, że nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytarte uszy
Nie chodzi mi o kasę lecz skład produktu. Chyba nie trzeba byc lekarzem by wiedziec że dziecko nie potrzebuje nadmiaru cukru ani tłuszczu w diecie. Dziecko potrzebuje białka jako materiału budulcowego, jarzyn i owoców by otrzymywac witaminy, minerały, różne enzymy a nie deserki zawierające sztucznie dodany wapń wraz z cukrem i tłuszczem, wapń w danonkach jest sztucznie dodany, więc równie dobrze mozna zamiast danonków dac dziecku twarożek i tabletkę-suplement wapnia z wit D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 21
no caly czas czekam na jakies "madre" mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 21
kobiety ale tak na zdrowy rozum wszystko jest szkodliwe. czy wierzycie w to ze woda mineralna jast w pelni wartosciowa bez zadnych ingerencji ze strony czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfadsfdsn
najlepiej dawać dzieciom serek zrobiony z najmniej przetworzonego sera z mlekiem albo smietana i do tego dodać jakieś sezonowe owoce, albo mrozone, można posłodzić np miodem lub brązowym cukrem albo kupić jogurt naturalny i też dodać do niego owoce:) danonki to rzeczywiście niedobry pomysł... jedna raz na jakis czas nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 21
moj syn ma 6 lat. w ciazy sama sobie soki wyciskalam bo uwarzalam ze sa zdrowsze. do 2 roku karmilam piersia. tak sie cackalam robilam i podawalam dziecku same zdrowe rzezcy. ale caly czas choruje. wyjdzie na dwor katar. pobiega kaszel. jakies alergie itd itp. wiec jezeli dziecko ma chorowac to nic sie na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytarte uszy
Kto mówi by dawac dzieciom jogobellę ? Można kupowac jogurt naturalny i dodawac do niego owoce, miód....otręby (mówię oczywiście o diecie starszych dzieci niż te roczne....) Poczytajcie etykiety produktów a dopiero potem dyskutujcie. Sprawdziłam z ciekawości co zawierają Danonki i Monte, zwłaszcza te ostatnie bo miałam ochotę na coś słodkiego i chciałam wybrac coś zdrowego i stwierdziłam że lepiej gdy zjem najzwyklejszy budyń (dodając mleko mam sama wpływ na zawartośc tłuszczu i kalorii) niż kupię napakowany cukrem i tłuszczem pseudozdrowy deserek polecany dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×