Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak im to powiedzieć

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pewien problem. Mam 17, lat niedługo 18 , nie dawno poznałam mężczyznę 26 lat. Spotykamy się na jakiś spacer przeważnie wieczorami bo on pracuje a ja uczęszczam do szkoły. Świetnie się dogadujemy mamy dużo wspólnych zainteresowań. problem tkwi w tym ze rodzice chcą poznać tego z kim spotykam się każdego wieczoru. Nie będą zadowoleni z różnicy wieku. Co mam zrobić ? :( proszę o poważne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli poważnie traktujesz ten związek (i twój facet), to jak najbardziej powinnaś go przedstawić, różnica wieku jest, to fakt, ale nie jest tragicznie, dla mnie ujdzie, bo sama wybieram do max 10 lat starszych ode mnie, no i to twoje życie, twój wybór, rodzice niestety będą musieli to przeboleć, bądź twarda, w końcu wkraczasz w dorosłe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm 8, 9 lat to az taka duza różnica wieku? Znam przypadki 15l. ;) wg mnie nie masz sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to jednak spora różnica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc, nie przedstawialabym go swoim rodzicom, raz z tego, ze te starsze pokolenia z reguły sa konserwatystami i nie akceptują różnic wiekowych, bo to dla nich raczej obce, nieetyczne itd. istnieje jeszcze drugi powód, a mianowicie byloby mi przed nimi wstyd gdy okazałoby sie, ze ich hipotezy dotyczące jego chęci wykorzystania Cie, potem beda to wypominac. spotykaj sie z nim po kryjomu, ale szczerze mówiąc, mam tyle lat co Ty i facet nie spotyka sie bo interesuje go Twój intelekt tylko to co masz pod bluzka i spodniami. juz kilka razy sie na tym przejechalam, doświadczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×