Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ja nie lubię ludzi którzy się czepiają za ortografie

Polecane posty

Gość gość

masakra jakaś takie głupie wymądrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam!!!Jeżeli ktoś nie ma dysleksji to po prostu tluk jest i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha a może nielubi ortografio i niem,a zamiaru sie jej uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 załoźe się źe gdybym zrobiła tobie dyktando na pewno zrobiłaś byś co najmniej trzy błedy idę o zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli będzie tłukiem w takim wypadku . 21;16 rzucono ci wyzwanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahah sa tluki.ja robie czasem bledy ale jak czytam np.cipkie,pilkie,gruszkie,przyszlem to mnie chuj strzela hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram niech się czepiają. Mnie kiedyś ktoś poprawił i bardzo dobrze, dbajmy o nasz język. W trudnym wyrazie czy literówka może każdemu się zdarzyć ale jak ktoś pisze wiele błędów i np. curka to mnie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim trzeba być leniem, żeby walić błąd za błędem skoro na komputerze są one podkreślane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyktando to inna sprawa chociaż wygrywalo się konkursy ortograficzne ale rażące sa bledy w podstawowych słowach. Nie przyznasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym zrobiła tobie dyktando na pewno zrobiłaś byś x ZROBIŁAŚ BYŚ ???? Omg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na maturze nie zrobiłam źednego błędu a tu zdarzyło mi się szczelić tłusty błąd moźe dlatego źe jak piszę na klawiaturze to skupiam się bardziej na szukaniu liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie lubię ludzi którzy robią rażące błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
nie mówię, że nigdy nie robię błędów, ale ortografia moim zdaniem jest ważna. tak samo jak język i szacunek do kraju i jego historii. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortografia plus konstrukcja zdania i wiesz z kim masz do czynienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam wam to ze mnie ortografia kompletnie nie interesuje i nazywając mnie tumanem macie według mnie grzech bo obrażacie a dwa kłamiecie wzasadzie bo nie musze byc tumanem robiac błedy leniem to można ale tumanem to nie .a pozatym coto za wymówka jak kogoś obrażacie to macie byc perfekt z ortografii wyzwanie było nie wiem kto to rzucił ale było powino dojść do skutku i udowodnić wam ze jesteście tumanami w takim razie. no moze nie tumanami nie bede jak wy ale leniami bedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 jesteś głupia czepiasz się literki którą wcisnełam przez pomyłkę tak to kardynalny błąd idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taki jest temat, to się dowiedzcie, że błędy się POPEŁNIA, A NIE ROBI. robi się kupę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh daremne gadanie ide łózko przebrać ludzie nie toleruja inych i tyle po prostu ini maja ine gusta i w czym mogą to dokopią innemu szczególnie jak im niepasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moźna zrobić i popełnić bład obydwie formy poprawne panno czepialska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta wiedza? Z tłumaczeń z angielskiego? Popełniamy błędy. Wyłącznie. JAk masz inną wiedzę chętnie poznam, daj link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powszechnie stosowaną formą jest forma popełnić błąd tak się mówi i mówiło wymąrzasz się ale jak chcesz poklasku to tak mogę powiedzieć ale jesteś madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze chciałam powiedzieć zrobic bląd jest formą poprawną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobić błąd popełnić bład niemoze tak być dwa te same słowa w zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście źe masz racje niektórym odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię ludzi, którzy nie potrafią opanować podstaw własnego języka posługują się nim przez kilkanaście czy kilkadziesiąt lat i dalej robią podstawowe błędy średnio inteligentny człowiek nauczy się języka nawet obcego z osłuchania i oczytania, nie mówiąc o ojczystym trzeba być ostatnim tłumokiem, żeby nie ogarniać własnego języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ewa33 nom a ja nie ogarniam i nie mam ochoty jak sie robi błedy to jak je można po prawic. Czyli ewa jestes tłumokiem bo tak pewnie robisz błędy jakies jak pouczasz innych to ty masz byc perfekt . Ehh widziałem inżyniera który miał sie problem wysłowić czasem ale pewnie więcej od was zarabia, i nazywając goscia po studiach tłumokiem jest totalnie głupie pozatym denerwuje mnie to ze musze sie dopasywac do towarzystwa ja chce byc iny niz towarzystwo . Ludzie na wysokich stanowiskach sa niewolnikami własnej pracy bo nie moga wyrazic swojej opini w swoich słowach przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki błąd zauwaźyła pani profesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo oni nic innego nie potrafią poza śledzeniem błędów którymi co sprawia im ogromną rozkosz onanizują własne nieskazitelne braki takowych własne mózgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy sie uczy inaczej jeden niema ochoty tracić miesiąca na pierdołowata ortografie bo go to kompletnie nie interesuje. Eh według mnie każdy powinien mieć wolność i albo sie nauczy albo nie. Oczywiście w szkołach tok ten sam nauki . Ale wyśmiewanie kogoś za błędy powinno podlegać karze wysokości 200 zł . powinno byc z 5 zwrotów którymi moglibyście zwrócić uwagę komuś . np Panu chyba sie tam zdarzył błąd , przepraszam ale tam chyba sie znajduje bład. A wasze wyzywanie do niczego nie prowadzi sam to po sobie widziałem inaczej sie podchodzi jak ktos z szacunkiem zwróci uwage a inaczej jak ktos cie obrazi wtedy sie niema ochoty po prawiac . Wiec kultura drogie kobiety to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, błędy się POPEŁNIA, nie ROBI Ogarnij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×