Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak jest wam w łóżku

Polecane posty

Gość gość

Kieruje pytanie do kobiet czy są tutaj takie które sypiają ze swoimi mężami nago ? jeśli tak to niech napiszcie jak wam się tak śpi i czy jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku z mezem spie nago, a jak maz jest za granica to z kochankiem tez spie nago czuje sie swietnie jak mnie dotyka przed wejscie we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego od męża oczekujesz wtedy jak ze sobą śpicie razem? I co męża często nie masz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedzcie mi dziewczyny czy po 30stce nadal młodo się czujecie i czy dalej w takim wieku śpicie z meżem nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja myśle;) a masz lat 30 czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym pójść z jakaś dziewczyną do łóżka i się przespać zobaczyć jak to fajnie się śpi ale nago oczywiście;) tylko nie potraktujcie tego złego, a wy kobiety wypowiadajcie jak wam się śpi z mężami tak nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z obecnym chlopakiem sypiam nago bo lubie sie przytulac do niego a dotego ma dlugiego k/u/t/a/s/a nawet w stanie spoczynku, bo jak go zlapie obydwioma rekami to jeszcze mi glowka wystaje ktora sobie oblizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak chyba większość robi pewnie że razem sypiają nago bo wtedy jest przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys poznalam czarnego i nie tylko z nim nago spalam ale tez bylam nago jak mnie dupil na calego az wrzeszczalam ile tylko sily mialam, po paru dniach gdy sie z nim rozstawalam to czulam sie strasznie wyrabana ale bylam zadowolona bo przez zadnego wczesniej nie bylam tak wydupcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ile masz lat? i czy chciała byś aby nadal Cie bzykał jakiś facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze oboje śpimy w majtkach ;) oboje mamy te durne poczucie, że gdyby coś miało się nagle w środku nocy stać i musielibysmy uciekać. to łatwiej narzucić coś na siebie i nie tracić czasu na majtki ;) a bez majtek tylko w szlafroku np. czułabym się jak goła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 22 lata- jak by mial troche krotszego to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy chyba od tego macie kobiety mężów aby was bzykali nie do tego wam są potrzebni nie? ;) Bo nam wy jesteście potrzebne do tego abyśmy się mieli do kogo przytulić, po bzykać itp;) fajnie się razem śpi nago. A czy są tu też takie małżeństwa którzy są ze sobą 10lat i nadal tak śpią nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od majtek, my jestesmy ze soba grubo ponad 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale bardzo rzadko :( zazwyczaj tylko wtedy, kiedy uda nam się gdzieś wyrwać zostawiając dzieci pod opieką dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem dlaczego, ale nie lubię spać nago, bo zwyczajnie się nie wysypiam. Czasem się zdarzy nago, bez majtek czy bez koszulki, ale czuję się wtedy nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nago,na łyżeczkę,z jego dłonią na mojej piersi jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie trzeba to wykorzystywać ;) jeśli macie okazje to róbcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy chłopaki po 30stce też nadal lubicie spać nago ze swoimi zonami i je bzykać ;) ? bo to chyba jeszcze młody wiek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy to normalne ze ja chciałbym się przespać z kobieta nago ? Jestem chłopakiem mam 22 lata ;) i chciałbym aby mnie takie rzeczy spotkały w życiu , chciałbym poczuć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Ja lubię spać nago z kobietą... Wtedy jest namiętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka zapomniałaś o wspólnym śniadaniu nago ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu pytania pomyslalam- ale ze co? Czy jestem zadowolona? Czy gra wstepna odpowiednia jakosc i dlugosc? Czy miewam orgazmy? A tu...jak to jest spac nago...:) wszystko przed Toba:) słodziak, chociaz mlodsi mnie irytuja przewaznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mysle ze życie przede mną i że spotkają mnie takie rzeczy że kiedyś będe spał z jakąś kobietą tak nago ;) chyba młody jestem bardzo i życie zaczynam dopiero tak mi mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się nie bzykamy to zawsze zasypiamy przytulani, a potem każde w swoją stronę. Mamy wielkie łóżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×