Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobieta może obronić się przed gwałtem ?

Polecane posty

Gość gość

W jaki sposób kobieta może obronić się przed gwałtem ? Oglądałam serial facet usiadł na kobiecie, złapał ją za szyje jedną ręką i powiedział nie broń się bo CIĘ uduszę, wybije oczy. Jak się bronić ? Ten film nazywa się bez jej zgody , minuta 12 to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mi się nasuwa na myśl to atrapa siusiaka w majtkach kiedyś czytałam o facecie który chciał zgwałcić kobietę która się okazała facetem no i jak wiadomo do zbrodni nie doszło ale i sąd go nie ukarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich tematów było tu dużo, poszukaj sobie. Dziewczyny radzą przeważnie gaz pieprzowy nosić albo klucze. Te bardziej wysportowane noszą szpilki na metalowym obcasie i nimi kopią. Możesz kupić też paralizator (nie wymaga zezwolenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie prowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze moze powiedziec napastnikowi ze jest prostytutką i ma AIDS i zeby sie niedenerwowal ze mu da poskakac w ciekawszym miejscu. Kazdy normalnu g****iciel by zrezygnowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo było takich tematów, najpierw trzeba sobie uświadomić, że sztuki walki i samoobrona to będzie ostatecznośc, do której nie powinno się dopuścić. Dlatego dobrze kupić gaz pieprzowy, bo to groszowa sprawa, np. na bron.pl i tym się bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednanamilion0
gaz pieprzowy albo paralizator. a najlepiej taki zakup po kursie samoobrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobić sobie z kluczy kastet, zawsze stwarzac pozory bycia pewną siebie i waleczną. I walczyć na wszystkie sposoby, gdy zostanie się napadniętą. Drzeć się, wyzywać gnoja, nie błagać o litość tylko traktować jak ścierwo, którym jest. Gwałciciele na swoje ofiary wybierają najczęściej dziewczyny, które nie będą bardzo się opierać, które sprawiają wrażenie słabych. Ich kręci nie sam seks, ale dominacja, to że mogą siłą kontrolować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mu powie że ma AIDS, 99% zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosić ze sobą duży, ostro zakończony przedmiot, większość facetów na ten widok podkula ogony i s*******a, nawet wstawieni i agresywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie powinni gwałcić. Ja powinnam mieć prawo chodzić goła po mieście i nikt nie powinien mnie tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybkie nogi + gaz albo pistolet gazowy - to moim zdaniem rozsądne metody na obronę przed napaścią dla kobiety. Sztuki walki warto znać, ale biologii się nie oszuka i jeśli napastnik waży więcej niż 65 kg, to przeciętna kobieta się nie obroni. Lepiej kupić sobie puszkę gazu, koszt 25-50 złotych np. na bron.pl, a działa skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×