Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mam postepowac w tej sytuacji? (facet).

Polecane posty

Gość gość

Poznałam sie z takim chłopakiem na imprezie. Szybko, podaliśmy sobie ręce, wymieniliśmy sie imionami i patrzyliśmy sie na siebie. Bylo późno, wiec musiałam jechać. Na szczęście od jednej osoby dowiedziałam sie jak sie nazywa, znalazłam na fb, zaprosiłam. Przy okazji dowiedziałam sie, ze mieszka daleko, na tyle, ze raczej sie ponownie nie spotkamy. Tylko on tak bardzo mi sie podoba! Nie napisze do niego, w życiu.. I tak sie zastanawiam, co zrobic? Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zapomnieć o jego istnieniu. . Tyle ze to takie trudne.. Jestem tym chłopakiem po prostu zafascynowana, widzę w nim coś, czego inne nie dostrzegą, jest IDEAŁEM. (wcale tak nie uważam, ale tak go traktuje, chyba przez to zauroczenie). Gwarantuje wam, ze to szybko nie minie, bo minęło już trochę czasu, a moja fascynacja tylko sie nasila.... :'(( nienawidzę tego stanu!! Nie chce o nim myśleć, ale to tak trudne, przestać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekać, bo wszystko mija, także takie gwarantowane zauroczenie. Albo poszukać wspólnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealy nie isnieja a kazda fascynacja kiedys sie konczy wystarczy ze zdejmiesz rozowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy wspólnych znajomych :// czekam, i co? Nic.. Przez to wszystko czuje sie brzydka, nie mam dla kogo żyć, moje życie nie ma sensu i tym podobne myśli chodzą mi po głowie:( mam dość, chce żyć jak dawniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgwalc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ciekawe jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×