Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StrażakSamxD

jak mam przekonac do siebie dziewczynę, która nie chce ze mną byc?

Polecane posty

Gość StrażakSamxD

Witam. od pewnego czasu piszę z dziewczyną którą poznałem. Piszę z nią od sierpnia tego roku i zakochałem się w niej. Spotkałem się z nią 2 razy ponieważ dzieli nas odległość. Codziennie piszemy ze sobą, wyznałem jej miłość ale ona powiedziała, że nie chce mieć chłopaka, po za tym nic do mnie nie czuje. Mówi, że jesteśmy przyjaciółmi i na tym zostaniemy co zrobić aby z nią być?? Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego nikogo zmusić nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrażakSamxD
wiem, ale może da się coś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, nic sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ona cię nie kocha to nie kocha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odległość to zbyt duża bariera, pozatym ona Cię tak naprawdę nie zna. :-) zważ na to że znacie się dwa miesiące, w dodatku na drodze sieci, także nie dziw się i nie naciskaj, bo tylko ją od siebie oddalasz. im więcej będziesz ją namawiał i naciskał i próbował ją zmusić tym dalej będzie od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrażakSamxD
hmm zna mnie bo jak się poznaliśmy to przez kilka dni z nią wtedy byłem, rozmawiałem. Wie o mnie praktycznie wszystko tak samo jak ja o niej. U niej byłem tylko 2 razy bo zawsze coś wypadało, to ie jest tak daleko ale zawsze jest odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj je trochę czasu. Nie bądź szybki bill. Niech pozna cię lepiej. No i nie staraj się za bardzo. Nie to, że masz ją olewać, ale pokaż jej, że bez niej jesteś w stanie żyć. Że masz swoje życie, hobby, przyjaciół, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile odległości jest między wami? Może ona nie tyle nic nie czuje tylko się boi i nie jest pewna czy ty chcesz być z nia poważnie czy tylko kręcisz by ją zdobyć a później zostawić.po Ile macie oboje lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z miłości pokonam każda odległość nie kręcisz jej i tyle ,zniknij jej nie bądź dostępny albo cos się obudzi albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no k***a chłopie załamujesz mnie, 2 spotkania + pisanie i wyznałeś jej miłość? pewnie też pisząc, co? Odstraszyłeś ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×