Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam wybrać studia

Polecane posty

Gość gość

Po wakacjach będę w klasie maturalnej , i będe musiała podać przedmioty rozszerzone które planuje zdawać na maturze. Jestem w klasie pol-ang. Napewno będę zdawać angielski , bo najlepiej sobie z nim radzę , i mi się może przydać. Nie wiem co z polskim , nasz nauczyciel w liceum zaniedbał ten przedmiot , i nie wiem czy będzie mi potrzebny na studia to zależy od kierunku. Myślałam coś o psychologii ( ale podobno jest tam matematyka a ja sobie z nią nie radze , miałam 2 na koniec) , o anglistyce ( ale to podobno bardzo trudny kierunek zajmujący mnóstwo czasu a ja podczas studiów muszę pracować ) , o czyms związanym z reklamą , albo jakieś humanistyczne , psychologiczne , społeczne studia , nie wiem.... Chce studiować w Krakowie , zastanawiam się też nad Warszawą. Złożę papiery też do Danii albo do Szwecji ( no właśnie-gdzie lepiej? ). Nie wiem jaki Uniwersytet jeżeli chodzi o Krakow i Warszawe , nie wiem ktore miasto , nie wiem jaki kierunek... Kiedys mialam tyle planow teraz czuje sie zdezorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Karola
Spokojnie, jeszcze zdążysz się nadenerwować w przyszłym roku jak przyjdzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Psychologia jest spoko, bardzo rozwijająca, tylko musisz być dobra, bo inaczej nie uda ci się pracować w zawodzie. Zaawansowana matematyka to jest akurat na zupełnie innych kierunkach. A może coś związanego z biznesem? Sprawdź sobie Wyższą Szkolę Bankową, maja sporo kierunków. Psychologię i anglistykę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Karola
Spokojnie, jeszcze zdążysz się nadenerwować w przyszłym roku jak przyjdzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Psychologia jest spoko, bardzo rozwijająca, tylko musisz być dobra, bo inaczej nie uda ci się pracować w zawodzie. Zaawansowana matematyka to jest akurat na zupełnie innych kierunkach. A może coś związanego z biznesem? Sprawdź sobie Wyższą Szkolę Bankową, maja sporo kierunków. Psychologię i anglistykę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Dziękujemy za wymienienie Wyższej Szkoły Bankowej. Dumą WSB jest świetnie wykwalifikowana kadra PRAKTYKÓW. Pełna oferta studiów znajduje sie na wsb.pl WSB posiada 11 oddziałów w całej Polsce - w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Proszę śledzić nasze wakacyjne promocje i zniżki w następne wakacje! Zapraszamy! :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, weź pod uwagę przede wszystkim swoje zainteresowania, potem bierz pod uwagę rynek i swoje predyspozycje zawodowe. Ja wybrałam np. pedagogikę (http://www.ignatianum.edu.pl/) bo lubię dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanaów się cyzm się interesujesz i gdzie się widzisz za 5-10 lat ;) ja np zawsze wiedziałąm że chce pracować z małymi dziecimi, wiec złożyłam teraz dokumenty na Pedagogikę wczesnoprzedszkolną na WSB w Chorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonorataAa
Zawsze ciągnęło mnie do kierunków, które nie są typowe dla kobiet, dlatego wybrałam służby porządku publicznego na UTH w Warszawie. Świetna sprawa i już wiem, że to się u mnie sprawdzi. Strona mojej uczelni: http://www.uth.edu.pl sprawdź sobie, a może i Tobie się spodoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Poznania ide na WSB, maja teraz promocje do końca września wpisowe gratis wiec chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dobry wieczór, Jako Online Eksperta Wyższej Szkoły Bankowej potwierdziam powyższą informację. Nasza promocja - wpisowe 0 zł - będzie trwała jeszcze tydzień, czyli do 30 września. A na jaki kierunek wybierasz się w Poznaniu? :) Przypominam, że Wyższa Szkoła Bankowa posiada 11 oddziałów w całej Polsce - w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×