Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mam znalezc partnera majac 28 lat??

Polecane posty

Gość gość
Szukać, aż się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie, jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodź z domu np jakiś klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma złotego środka. Tyle razy dziennie powstają podobne tematy, tyle osób kogoś szuka.. czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilam do klubow i poznawalam albo nikogo albo kogos, kto chcial isc tej samej nocy do lozka, a gdzie znalezc partnera na zycie a nie jedna noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zastanawiam pozostaje tylko konto na jakimś portalu randkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę po raz ostatni - NIE MA ZŁOTEGO ŚRODKA, Nie ma tak, że my Ci powiemy "idz tam, Ty pojdziesz i czekał tam będzie normalny wolny facet. Szukać należy wszędzie gdzie się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny!!! och żebym ja miała 28 lat 😭 mogłam troche przebierać, patrzeć na status to posłuchałam sie serca i teraz mam szare zwykłe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szare, zwykłe, życie? Życie w samotności byłoby lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, klub to doskonałe miejsce aby znaleźć sobie tępego bawidamka, któremu zależy wyłącznie na bzykaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej chodziło o życie z bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłam troche przebierać, patrzeć na status to posłuchałam sie serca i teraz mam szare zwykłe życie x Bo kobieta oczywiście woli atrakcje i płytkie emocje, od uczuć. Lepiej mieć dzianego gościa, który będzie zabierał 4 razy do rok na wakacje, niż zwykłego faceta, który po prostu można kochać i który odwzajemni uczucie. Ale cóż tak już jest jak się samemu nie potrafi ogarnąć swojego życia, tylko chce się pasożytować na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:03 skąd to możesz wiedzieć ciebie to pewnie kijem szturchają co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:03 skąd to możesz wiedzieć ciebie to pewnie kijem szturchają co to jest Bo kiedyś bywałam w takich miejscach co weekend i tacy klubowi lalusie do niczego się nie nadają, facet to musi być facet, a nie p***a, która lata po klubikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jęśli facet chce bzykać , to dobrze, czego więcej trzeba. Tyle tu nieszczęśliwych mężatek, których mężowie nie zadowalają seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubie to nie znajdziesz wartościowego faceta, tacy po klubach nie chodzą. Może szukaj na jakichś forach tematycznych? Jakieś wspólne zainteresowania żebyście mieli. Ale niestety ciężko znaleźć samotnego 30latka i żeby miał wszystko z główką OK. Ci lepsi już pozajmowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu możesz zarejestrować konto, w sygnaturce dać kontakt do siebie albo link do FB, dużo pisać aby było Cię widać a może ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja jestem po 30 tce , dbam o siebie ... ale niestety jeśli spotykam to mężczyzn chętnych tylko do łóżka ... a ja szukam czegoś więcej ..aby mieć z kimś porozmawiać , poczuć się dobrze w jego towarzystwie a nie chodzi mi o to żeby poznać bawidamka , inaczej kooorwę męską , casanovę który skacze z kwiatka na kwiatek ... szukam partnera pod każdym względem intelektualnym również [ nie chodzi o to żeby był wybitnie wykształcony uzdolniony ale normalny , który traktuje ludzi normalnie i można z nim rozmawiać o wszystkim ....] a niestety takich nie ma ....w moim otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek28
jestem facetem mam 28 lat i niestety nie jestem przystojniakiem, także bym chciał kogoś mieć, ale to nie takie proste niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja jestem po 30 tce , dbam o siebie ... ale niestety jeśli spotykam to mężczyzn chętnych tylko do łóżka ... a ja szukam czegoś więcej ..aby mieć z kimś porozmawiać , poczuć się dobrze w jego towarzystwie a nie chodzi mi o to żeby poznać bawidamka , inaczej kooorwę męską , casanovę który skacze z kwiatka na kwiatek ... szukam partnera pod każdym względem intelektualnym również [ nie chodzi o to żeby był wybitnie wykształcony uzdolniony ale normalny , który traktuje ludzi normalnie i można z nim rozmawiać o wszystkim ....] a niestety takich nie ma ....w moim otoczeniu x Ja takiego znam ale on nie jest zbyt atrakcyjny więc pewnie i tak byś go nie chciała. A c***iękni to wiadomo, mogą sobie przebierać i zaliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci \\piękni*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja jestem po 30 tce , dbam o siebie ... ale niestety jeśli spotykam to mężczyzn chętnych tylko do łóżka ... x A skąd wiesz że z tego nic nie wyjdzie? Faceci często zakochują się w kobiecie dopiero po kilki spędzonych razem nocach. Ja poznałam kiedyś chłopaka przez internet, spotkałam się, zaprzyjaźniliśmy się, po 2 miesiącach poszliśmy do łóżka, on nie chciał związku w ogóle... i od 4 lat jestem najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem, bo on mnie pokochał, a ja jego :) Seks zbliża do siebie ludzi, tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja jestem po 30 tce , dbam o siebie ... ale niestety jeśli spotykam to mężczyzn chętnych tylko do łóżka ... x A skąd wiesz że z tego nic nie wyjdzie? Faceci często zakoch*ją się w kobiecie dopiero po kilki spędzonych razem nocach. Ja poznałam kiedyś chłopaka przez internet, spotkałam się, zaprzyjaźniliśmy się, po 2 miesiącach poszliśmy do łóżka, on nie chciał związku w ogóle... i od 4 lat jestem najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem, bo on mnie pokochał, a ja jego usmiech.gif Seks zbliża do siebie ludzi, tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę. xx jesteś z nim dopiero 4 lata i już wielka miłość? poczekajmy za 10 lat czy dalej z tobą będzie, szczerze wątpię. Zreszta jakie to żałosne, zdobywać faceta doopą. Twoja doopa przestanie go kiedyś podniecać i co wtedy? Poszuka sobie nowej doopy bo jedyne co was łączy to doopa, a doopa szybko się nudzi, a na ulicach miliony ładniejszych i młodszych doopeczek od ciebie. Kwestia czasu jak cię zostawi skoro od początku cię nie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd wiesz że z tego nic nie wyjdzie? Faceci często zakoch*ją się w kobiecie dopiero po kilki spędzonych razem nocach. Ja poznałam kiedyś chłopaka przez internet, spotkałam się, zaprzyjaźniliśmy się, po 2 miesiącach poszliśmy do łóżka, on nie chciał związku w ogóle... i od 4 lat jestem najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem, bo on mnie pokochał, a ja jego usmiech.gif Seks zbliża do siebie ludzi, tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę. " Ja nie chodzę do łóżka z kolegami, nie kręci mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego jesteście same, natura stworzyła nas po to aby się rozmnażać, gdyby nie seks to w ogóle nie mielibyśmy się po co ze sobą zadawać, bo nawet nie mamy wspólnych zainteresowań. Efekt zakochania służy wyłącznie temu aby się ze sobą szybko przespać, dopóki nie pojmiecie natury, to nigdy nikogo nie znajdziecie, a jak znajdziecie, to szybko się rozczarujecie. Każdy tu narzeka ze faceci są źli, że kobiety są złe, a tak nie jest, kierują nami instynkty i tyle. Jesteśmy zwierzętami, nie różnimy się prawie niczym od świń, psów, czy kotów... natury nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od potrzeb sexualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko napisz do mnie:) jestem rok starszy, w miare normalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×