Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mimi09

Jak mieć ładne stopy?

Polecane posty

Gość mimi09

Jak o nie dbać, czym smarować itp. szczerze mówiąc mam "twarde" pięty, chciałabym ogólnie poprawić ich wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi09
Dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda przedostatnie
chodzenie w traperach też powoduje twarde pięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVA NATURA krem na pękające
pięty! POLECAM! rewelacyjny :D w takieg granatowej tubce. naprawde, jak codiennie smaruje na wieczór stoy to mam gładkie i ślieczne :) co jakiś czas sobie jeszcze peeling robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorupkaaa
a jak mam problem z zółtymi paznkocami :O. Nie jest to grzybica, ani efekt malowanie paznokci ciemnymi lakierami. Zawsze malowałam jasnymi jak już teraz ze względu na ich bawrę bedę musiała się na ciemne przerzucić. Próbowałam już polerek i ścierać przez rok warstwę zimną czy jesienią w ogóle nie malowałam i dalej mają taką brzyka barwę. Co mogę jeszcze zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten problem :O ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie w Rossmanie scholla Foot&nail cream za 17 zł :) i wcale nie żałuję bo w końcu czuję że mam nawilżoną skórę stóp - przede wszystkim chodziło mi o pięty i paluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi09
Przypomniałam sobie ze mam jakiś krem z Avonu do stóp, gdzieś tam na półce leżał, sprobuję tym coś zrobić. A skorupko kochana, nie poradze ci chyba nic nowego! Ale dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszbardzo dobre jest moczenie nóg w siemiu(siemieniu)lnianym-nie wiem jak się odmienia :/ Dzieki jego własciwością stają się one delikatne i jasne. Mozna także rozmasować stopy i nałożyć bardzo duzo kremu zmiekczającego następnie włożyć noge w skarpete i iść spać!! Rezultaty rewelacyjne.Polecam także kosmetyczke(nie radze robić samemu),która powycina zgrubiały naskórek. Rewelacyjne sa także kosmetyki z schola-niezastapione dla pieknych stóp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przepis na ładne stopy
- wymoczyć w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do stóp lub płynu do płukania tkanin (sposób używany nawet przez kosmetyczki - zmiękcza!) - usunąć pilnikiem do stóp zgrubiałą skórę - wysmarować dość grubo kremem do stóp lub maścią z wit. A (bardzo dobra na pękające pięty) - owinąć stopy folią - nałożyć skarpetki - zostawić tak na jakiś czas - ostrożnie chodzić - bo ślisko! Taką kurację robię raz w tygodniu - stopy mam mięciutkie i zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska :))))
Ja od zawsze miałam skorupę na piętach, ale odkąd nie jestem weganką ten problem się skończył, teraz pięty wyglądają normlanie. Odpowiednia dieta wpływa na nasz wygląd i samopoczucie więc w tym się doszukujecie odpowiedzi na róznego rodzaju dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynusska
Ja proponuję moją tzw mieszaninę :) oto przepis: 1 łyżeczka kremu do stóp (w moim przypadku balsam do stóp Bebeauty Foot Expertiv do skóry suchej i zniszczonej) 1 łyżeczka maści z witaminą A (najlepsza Hasco-lek) 0,5 łyżeczki wazeliny białej. Wszystko to mieszamy w małym pudełeczku, ja mam takie po wazelinie z bielendy starcza mi to na ok. tydzień bo smaruję cienką warstwe, w zimę stosuję grubszą warstwę na to woreczek foliowy i gruuubee skarpetki . Gwarantuję że stopy poprawią swój wygląd jak i będą gładsze w dotyku. Ja stosuję tą mieszaninę codziennie, a 2-3 razy w tygodniu moczę stopy w gorącej wodzie z dodatkiem szarego mydła oraz ścieram pięty pumeksem (takim jak papier ścierny) a na sam koniec używam peeling do stóp z tej samej firmy co balsam(można je kupić w biedronce za ok. 3zł ) bardzo polecam mój sposób, na pewno będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się na tym znać, można zrobić np. szkolenie. Na 11.08 – 23.08 Beauty Lux ma zawodowe szkolenie za tysiąc złotych taniej. Jeśli temat was faktycznie interesuje to śmiało, myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kis
Robiłam tam szkolenie blisko dwa lata temu - super sprawa. Podologia nie jest prosta, ale jeśli odpowiednio do tego podejdziecie to macie kwalifikacje do znakomitego zawodu. Nie twierdzę, że zdobędziecie je od razu - wszystko wymaga doskonalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta brodziak
Podologię można robić nawet w podstawowym zakresie - chodzi o dbanie o własne stopy. I to podstawowe szkolenie jak najbardziej wystarczy, trzeba to tylko przepracować i przećwiczyć. Efekty na pewno będą zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podologia jest bardzo wymagająca, to na prawdę trudny temat - moja koleżanka pracuje prywatnie, ma wizyty domowe, jakieś urządzenia i faktycznie sobie radzi. Nie znam dokładnie jej zarobków, ale patrząc na to co ma, są chyba niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena barkus
To jest niebywale proste - należy zwyczajnie o nie dbać. Nie twierdzę, że efekt można uzyskać z dnia na dzień, bo tak się nie da, ale z czasem systematyczności przynosi to co trzeba. Domowa podologia w new nails przyda się jeszcze faktycznie macie problem ze stopami, a przy nich akurat problemy pojawiają się poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam cynamonowy peeling stóp: Składniki: 1 łyżeczka cynamonu 2 łyżki miodu 1 łyżka brązowego cukru Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Wmasuj tak przyrządzony peeling w stopy, a po masażu, opłucz nogi wodą i wsmaruj krem do stóp. Ten prosty peeling to sposób na odprężone i wypoczęte nogi. Cynamon ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Miód działa wygłądzająco i oczyszczająco. Połączenie cynamonu i miodu zapewni Ci gładką i delikatną skórę stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawat
Z ładnymi stopami trzeba się urodzić, żaden pedicure nie uczyni stóp ładnymi, jeżeli z natury są brzydkie. Gadanie, że zadbane stopy to ładne stopy to taka sama bzdura, jak gadanie, że zadbana kobieta to ładna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalilala
To nie jest tak, że wystarczy wklepać kremik raz dziennie i już będziesz mieć ładne, zadbane stopy. Czasami jakieś nasze nawyki powodują, że stopy się nieładnie prezentują, a pięty są suche i pękają. Warto sobie poczytać na temat właściwej pielęgnacji stóp na stronie https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-stop/. Znajdziecie tam sporo konkretnych informacji, jak dbać o stopy - niby zwykłe czynności, ale często o nich się zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igna

Ja od czasu do czasu chodzę na profesjonalne zabiegi do podologa, do Salonu Zdrowych Stóp Garbowska we Wrocławiu i dzięki temu moje stopy są cały rok w dobrym stanie i nie muszę się latem martwić i na gwałt szukać jakichś metod do walki ze zgrubieniami odciskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa

Ja co tydzien przez. 15 minut mocze w wodzie z mydłem w kostce.Ścieram potem pumeksem ale tylko pięty i obficie smaruję zwykłym kremem do stóp z mocznikiem.Zakładam skarpetki i chodzę tak 3 albo 4 godziny.Potem biorę prysznic i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euredyka

Takie zabiegi są w porządku, aczkolwiek jak ktoś ma problemy z nadmiernym rogowaceniem skóry to jednak to za mało, co jakiś czas niezbędny jest profesjonalny zabieg w salonie. Ja regularnie chodzę do Salonu Zdrowe Stopy w Opolu bo tam właśnie profesjonalnie dbają o moje stopy i potem na co dzień już taka zwykła domowa pielęgnacja przez jakiś czas wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładne stopy równa się skarpetki Scholl z nawilżającym olejkiem macadamia albo kokosowym. Mają bogaty skład, łatwo się je nakłada i juz po 20 min. widać efekt nawilżonych stóp, a przede wszystkim nie mam popekanych pięt i w to lato nie musze się wstydzić zaniedbanych stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle

A to co one mają w składzie, że taki bogaty? Gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×