Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna 16

Jak mogę zapuścić paznokcie?

Polecane posty

Jak mogę zapuścić paznokcie? Mam bardzo krótkie paznokcie i cienkie. Za każdym razem jak urosną trochę większe od razu się łamią. Mam skłonności też do ich obgryzania ale tylko jak nie mam ich pomalowanych lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośiówka
Na obgryzanie to są chyba jakieś niedobre smarowidła, ale nie wiem dokładnie jakie, bo nigdy nie miałam tego problemu. Ale paznokcie i tak mi się łamały i rozdwajały. Próbowałam chyba z miliona odżywek, ale jakoś efektów nie było. Dopiero jak w aptece zapytałam się farmaceutki, czy ma coś na paznokcie, to poleciła mi suplementy. Razem wybrałyśmy ten z największą dawką skrzypu, Bio silicę max i chociaż, że sceptycznie podchodziłam do łykania tabletek na paznokcie, to pozytywnie się zaskoczyłam. Paznokcie rosną długi i ładne, w końcu mogę sobie pomalować na jakiś drapieżny kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio będąc w ziko dermo kupiłam fajną odżywkę na porost paznokci, w ogóle mają tam bardzo duży wybór takich kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sempe
ten wzorek to na każdym paznokciu, ja to i na stopach maluję ;) A jak Ci nie wychodzi wzorek to chociaż pokupuj kilka nowych kolorków z firm należących do COTY, bo to z ich sprzedaży idzie 1% na wsparcie DKMSu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka moja poleca serum regenerum, które naprawdę pomoże twoim paznokciom się zregenerować koszt to ok 15 zł kupisz w aptece. Rób sobie jeszcze domowe maseczki bądź płukanki na paznokcie z siemienia lnianego, cytryny, oliwy z oliwek, olejku rycynowego. tak często jak tylko masz czas smaruj ręce kremem najlepiej zwykłym nivea bądź kremem cytrynowym do rąk i paznokci. jedz marchewki ona codziennie po 2 jadła i ładne paznokcie miała już w 2 dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogło samo malowanie paznokci zanim zaczeły sie łamać i teraz moge sie pochwalić & na pieknie zapuszczonych paznokietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croppmeout
a chwaliłaś się już swoim wzorem na wzordonasladowania.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×