Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak można kogos ocenić wg znaku zodiaku wierzycie w to ?

Polecane posty

Gość gość

że ma wpływ na charakter i osobowość ? przeraża mnie że ludzie tym sie kierują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wierze, bo te opisy się sprawdzają u mojej rodziny, u mnie i znajomych, wiec jak mam nie wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakbyś ten opis dopasowała do kogos innego też by ci się zgadzało bo tak byś sobie zinterpretowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do wierzącej w znaki zodiaku - dopasuj znak zodiaku do tego opisu pana - "łasy na kobiece wdzięki, zdradza i kłamie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie by się zgadzało, mój opis znaku nie zgadza się np. u mojego ojca, a mojego ojca u mnie ;) jakoś nie wydaje się, żeby to wszystko było przypadkiem, że tak trafnie nas opisali. skoro można wierzyc w bozię, to czemu nie można w znaki zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"łasy na kobiece wdzięki, zdradza i kłamie" - jak dla mnie to typowa waga albo bliźniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliżniak i waga prowadzą podwójne życie, dwa oblicza,nie ufam im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 ok czy ktoś jeszcze obstawi znak zodiaku ? zraz powiem kogo miałam na myśli "łasy na kobiece wdzięki, zdradza i kłamie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro można wierzyc w bozię, to czemu nie można w znaki zodiaku?" mimo iż jedno i drugie uwazam za głupote, to bozia jest bardziej prawdopodobna od tych bzdur dla głupich przesądnych bab. Nieistnienie boga trudno jest udowodnić, a bzdurnośc tych waszych znaków zodiaku odowodniono naukowo już dawno, a że wy wolicie jakieś wsiurskie przesądy zamiast nauki, wasza sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astrologia jest nawet dużo starsza od Bozi! ;) Gościu co robi konkurs na znak zodiaku - przecież i tak możesz skłamać co to za znak zodiaku, żeby udowodnić, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurs na znaki
nie, nie skłamię pisząc ten opis miałam na myśli znak zodiaku - bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie stronę ezoter.pl zastanów się jaki znak ma twój ojciec mama a następnie osoba która jest w jakiś sposób charakterystyczna np babcia dziadek następnie wyqnalizuj sobie 2 znajomych i zobaczysz ze jak w mordę strzelił się zgadza. Gdy ja sprawdzalam nawet zawody były trafione w tych przypadkach gdzie ktoś pracuje z powołania np nauczyciel a nie bo roboty nie ma ... Za to na WP patrzyłam kiedyś na seks horoskop i powiem wam ze tez się zgadza może to bardziej jak czytanie z fusów w przypadku WP ale się zgadza Wydaje mi się poprostu ze znak zodiaku to ten nasz charakter który się nie zmienia przez całe życie nasza natura a reszta to wiadomo wychowanie środowisko które tak naprawdę z latami się zmienia ! Ja w to wierze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka ! Wiesz możesz mówić prymitywne ludy itp oprócz tego ze twój komputer z którego piszesz nie wytrzyma 10 lat , dom remontujesz co około 15 lat a buty masz na sezon a jeżeli zdarzy ci się wypadek szanse na przeżycie operacji mózgu w sterylnych warunkach pod aparatura wynoszą 65% . Gdy piramidy egipcjan i Majów stoją 2000 lat bez remontu, majowie w dżungli przeprowadzali operacje mózgu na żywca i większość przeżywała co jak się kończył dzień to operacja nie operacja było ciemno jak w d***e i te same prymitywne ludy byli świetnymi astrologami dodam jeszcze ze jeden blok do budowy piramidy ważył kilka Ton przewozony bez koła bo go nie znali i bez dzwigow także ŚWIAT ZACHODNI POWOLI GNIJE MYŚLĄC ZE JESTEŚMY PONAD WSZYSTKIM DOOKOŁA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro niby tak sie zgadza, to czemu znaki zodiaku nie są potwierdzoną i obowiązującą teorią naukową, lecz są powszechnie uznawane za głupoty, dla przesądnych wsiurskich bab? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwości komputera sa wazniejsze od jego trwałości, a to co piszesz, jak to Majowie wszystko potrafili, i wszyscy przezywali operacje, to nie potwierdzona pseudonauka, dla takich naiwnych ludzi jak ty, co myślą że są tacy mądrzy,mistyczni i czrodziejscy jak w to wierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz dowód na istnienie Boga ? Jak wyjasnisz jaki kolwiek cud ? Jak wyjasnisz przypadkowe spotkanie kogoś ? W życiu jest wiele spraw które są częścią swiata a nauka i te technologie które dziś mamy to wciąż jest jakiś żart i współczuje ci ze tak w to wierzysz gdzie w Japoni kraju nauki elektroniki rocznie popełnia samobójstwo tysiące ludzi do tego stopnia ze wprowadzono kary dla rodzin osoby która rzuci się pod pociąg a przecież maja naukowców ,psychologów ,psychoterapeutow ! Zauważyłas ze świat w którym żyjesz się nie psuje ? Wszystko działa doskonale i natura tak naprawdę jest cudowna ? Jeśli uważasz ze człowiek może dorównać Bogu albo ze to się wzięło z przyslowiowej "d**y" to może lepiej nie chwal się wykształceniem jaki do tej pory osiagnelas bo w głowie masz trochę pustkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspomnę tylko, że piramidy zostały zbudowane na podstawie liczby fi, która niedawno została odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, nie ma takiej siły żeby przypadkowy dzień w którym się ktoś urodził (albo został wyciągnięty przy cesarce :D) miał wpływ na charakter. Za to mam ubaw z osób które wierzą w horoskopy - można im podać przypadkowy znak zodiaku, a one będą sikać z radośći bo "wszystko się zgadza!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie ze operacje Majów są potwierdzone naukowo jak istnienie dinozaurów a moc obliczeniowa twojego komputera to jedno wielkie nic nawet jeśli kupiłas go za tysiące od Apple . Jestem po studiach i jednak mam wrażenie ze coś wiem a ty z tego co widzę pewnie ledwo skonczylas pierwszy rok o ile wg na nich jesteś . Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. bliźnięta są niby energiczne i często zmieniają poglądy i zainteresowania - pan "bliźniak" którego znam nienawidzi się przemęczać i jak go coś zainteresuje to będzie to męczyć aż nie skończą mu się informacje do przeczytania. I tyle na temat tego jak pasuje charakter do znaku zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista z powołania
Czyli przez jeden miesiąc na całym świecie rodzą się ludzie o podobnym do siebie charakterze, następuje zmiana znaku zodiaku i przez kolejny miesiąc rodzą się ludzie o nowym charakterze, ale znów wszyscy urodzeni w nowym miesiącu są podobni do siebie. Taki cykl trwa cały rok, a potem powtarza się znowu, tak że ludzie urodzeni w odstępie równemu czasowi w jakim nasza planeta okrąża Słońce mają podobny charakter. Ktoś kto wierzy że jest w tym choć trochę prawdy chyba nie przemyślał tego dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,wierzę w to. wszystkie byki są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama zawsze się cieszyła bo moj charakter odpowiada mojemu zodiakowi...i co z tego, skoro koleżanka urodzona dzień po mnie to zupełne przeciwieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakim tępakiem trzeba być, żeby rozumować jak ateista z powołania :O Astrologia to nie tlyko ten znak co działa przez jeden miesiąc. Żeby poznać naprawdę czyjś charakter trzeba mieć też godzinę jego urodzenia i na tej podstawie da się dopiero przeprowadzić analizę astrologiczną, z ułożenia wszystkich planet, potrzebny jest też ascendent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.astro.com - tutaj możecie sobie zrobić dokładną analizę astrologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę wierzyć w analizę psychologiczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardziej niż znaki zodiaku sprawdza się NUMEROLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×