Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można uważać że metalu nikt juz nie słucha?

Polecane posty

Oczywiście jest to muzyka niszowa, ale niektórzy piszą tak jakby była już wymierająca, tymczasem fakty są takie: - dużo ludzi chodzi na koncerty, np 25 tysięcy na Iron Maiden w Poznaniu, albo 40 tysiecy na Metallice w 2012 - płyty z muzyką metalowa są jednymi z najlepiej sprzedających sie w Polsce -codziennie gdy wychodze na miasto widze kilku innych metali :) -metal nadal sie intensywnie rozwija, sa nowe zespoły i nowe gatunki -na metalowy festiwal w Wacken w Niemczech co roku jest pula 80 tysiecy biletów za KILKASET EURO(patrzcie jak drogo) a edycja 2015, która odbędzie sie w sierpniu już DZISIAJ jest wyprzedana :) - http://www.rockmetal.pl/koncerty.html do końca aktualnie trwającego tygodnia odbęda sie w Polsce 44 koncerty metalowe. 40 koncertów tygodniowo to niezły wynik, czyż nie? Czy gdyby było mało fanów to byłoby tych koncertów tak dużo? Dlaczego wiec, mimo powyzszych faktów, wielu debili myśli że np. "metalu nikt już nie słucha", albo, że "metal umiera"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że NIKT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nergal_
Jam jest król metalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kto powiedział że NIKT?" do tego, że niby "mało kto już słucha"(tak mi napisal ktoś w poprzednim temacie), tez ten temat sie odnosi, i temu też przedstawione fakty przeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam w Krakowie, a tam zatrzęsienie emosów :-O I tylko jednego metala było mi dane zobaczyć będąc tam dosyć długo, a był to ktoś znajomy. Reszta to emo i dresy jp same. No sebixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe, bo ja emo widze baaaardzo rzadko a mieszkam w Krakowie. Dresów tez jest już coraz mniej, za to bardzo dużo jest hipsterów, więc nie wiem gdzie w Krakowie byłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doopie byłaś, a nie krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na na jótóbie masz krakowski emo meet :-O Przecież tego tam sie roi aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roi sie jedynie od hipsterów i innych takich modnisiów, może sa jakieś "emo meety" ale ja w zyciu czegoś takiego nie widziałam. A metali widze kilku dziennie, bo licze metali i naprawde od tych kilku miesięcy co tak robie, nie było dnia, żebym nie spotkała zupełnie żadnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja hoduje krowy i ma mleko świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEMO
CZEMU NIE LUBICIE EMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Toba powazna? Weź nie żartuj sobie z ludzi. Jak z dzieckiem można rozmawiać o czymś innym jak nie o bzdurach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czym chcesz ciekawą dyskusje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to jest nudny, nieciekawy temat i dlatego nikomu się nie chce. Takie p********ie o szopenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu w moim kucyku pony odpadła nozka, co mam zrobić? Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się kłóciła nawet z tym, że to muzyka niszowa. Przecież to ogromny rynek muzyczny, wiele osób słucha metalu (nawet jeżeli "metalami" nie są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jak wyglądają metale z kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest o tym temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie nie opisali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, to co chcesz wiedzieć? Ja mogę opisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać po Tobie tak od razu na pierwszy rzut oka, że jesteś metalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja bym się kłóciła nawet z tym, że to muzyka niszowa" Częśc muzyki metalowej jest niszowa, częśc nie jest, wszak to bardzo szeroki gatunek. :P "Przecież to ogromny rynek muzyczny, wiele osób słucha metalu (nawet jeżeli "metalami" nie są)." I o to mi chodzi, że tak jest, dlaczego więc wokół metalu wytworzył sie taki klimat, że sporo ludzi sądzi, jest to muzyka która umiera, i która "kiedyś była popularna a teraz już nie jest i nikt jej nie słucha"? "ale sie nie opisali" Przecież ja sie opisałam w dośc chaotyczno-senny sposób. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od dnia, ale myślę, że z reguły tak. Nosze ciemne rzeczy, lubię rockowy styl - albo obcisłe, ciemne spodnie albo porozrywane w stylu boyfriend, dopasowane topy, dużo srebrnych dodatków (ale nie mam dużo piercingu, tylko uszy), no i tatuaże mnie bardzo zdradzają. Ale lubię też dzwony, luźne ubrania, powyciągane swetry, odcienie czerwonego i fioletowego. Wyglądam wtedy jak hipis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×