Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie ? Kto teraz wygra wybory, PIS czy PO ?

Polecane posty

Gość gość

moim zdaniem PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS. Z prostej przyczyny. Polacy boja sie terroryzmu, nie chca podobnej sytuacji jak w Niemczech i Skandynawii. PO zaraz po wyborach otworzy brame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS, raz że emigranci, dwa że +500, trzy że nagłośnili afery, a tych PO/PSL narobiło wiecej niż reszta razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak PO wygra to dojdzie do jakiegoś kabaretu. PIS zdemontowało polską gospodarkę, a ci jeszcze ściągną tabuny nierobów emigrantów i będą im płacić socjal. Głosujcie na PO jak jesteście tacy bogaci i hojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 ja jestem bogaty, ale nie jestem chojny dlatego głosuje na Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PISdy ściągają do Polski po kryjomu rosjanoczeczencow ale ludzie to widzą ja wifzialem już 4 w gdańsku pis to zdrajcy i klamcy wpuszczają to ile wlezie PO wpuscilaby jak austria 50 kobuet i dzieci i byłoby pizamiatane a PISdy wpuscily już od początku swoich rządów 9.000 rosjanoczeczencow! !! piekielne pamięci kretyn lech kaczyński za rządów PiS w latach 2005-07 kazał przyjąć 30.000 rosjanoczeczencow! !!! lech i jarosław to zdrahcy Polski! lech k. jak był jeszcze prezydentem Warszawy to nadal rondu imię dżochara dudajewa rosjanoczeczenca muzułmańskiego! TO JEST GRANDA!!! dakej PISdy popierają wejscue barbarzynskiej turcji do EU czyli zalew 70.000.000 muzułmanami! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanie gwalca 6 latki "biorą śluby z 9latkami" mahomet g****il 6 letnią dziewczynkę a ajatollah homeini dopuszcza gwałt analny na niemowlęciu. jak w kraju muzułmańskim dziewxzynka kilkuletnia jest zgwałcona to musi wyjsc za mąż za g****iciela w egipcie 95% dziewczynek i kobiet mabl wyciete lechtaczki w Polsce episjopat czyli katotalivan namawia do wpuszczenia talibanu pedofile księża zachęcają do wpuszczania akceptujących pedofilie muzulmanów PiS wpuscilo juz 9.000 rosjanoczeczencow którży wyznają radykalny islam. PiS to zdracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaun petru czyli misiewicz z madery, który na bank ze swoją partia niskiego poziomu nie wejdxie do sejmu chcę by Polska przyjmowała 90.000 arabowa rocznie także moim zdaniem PO najmniej tego syfu chcę przyjąć bo jak austria skończyłoby się 50 kobietach z reszty łatwo się wykpic bo te ludki nie mają dokumentów więc i tak nie przejdą naszych wewnętrznych procedur. PO nie była idealna alę rzadxila nieźle a PiS skrycie kocha czeczencow islamskich wpusz w wikipedie rondo dżochara dudajewa w warszawie i co zrobił ten febil smolenski lrch kaczynsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katolicy tez gwalca! nie mowiac co dzieje sie za kulisami Watykanu!?Biedni chlopcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale gwałtu muzułmanie i afryjanie dopuszczają się 8krotnie częściej niz biali rdzenni europejczycy a gwałt jest akceptowany wśród muzulmanów tak jak pedofilie poczytaj o Rotherham całą społecznosc muxulmanow akceptuje gwałty na dziecuach i kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polaków to debile więc może znowu wygrać PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam , że Polacy w większości to debile ale mam nadzieję, że Ci którzy nie byli głosować zmobilizują się i PiS raz na zawsze odejdzie. Najbardziej ubolewam, że Polacy w swej głupocie nie dają się wykazać tym partią , które jeszcze nie rządziły tylko wiecznie naród gra w PINGPONGA ( jak nie PIS to PO). Polakom brak wiedzy i codziennie na każdym rynku ( w każdej pipiduwie jest takie miejsce ) powinni wyświetlać podstawy ekonomi w obrazkach jak dla dzieci, żeby ten ciemnu lud wreszcie pojął co się wokół niego dzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS zdemontowało polską gospodarkę raczej się rozwija gospodarka i zagraniczne agencje daja nawet 4% to platforma złodziejska mafia rozkradała pieniadze podatników i dla tego podwyższała podatki bo brakowało pieniedzy i dla tego tusk zabrał pieniadze z ofe ale wiadomo ze platforma została założona przez mason Andrzeja Olechowskiego sam sie przyznał ze jest masonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po? haha zapamiętaj po już niefy nie wygra wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko idioci złodzieje i z niskim ilorazem głosuja na platforme bo bo to mafia która okradała polaków w biały dzien w majestacie prawa polecam filmy dokształcające Krzysztof Karoń - Unia Europejska - Nowe Oblicze Marksizmu https://www.youtube.com/watch?v=VRrIes2u1as Odkłamane mity oświecenia (dr Jan Przybył) https://www.youtube.com/watch?v=H1ut6bV7cPE&t=1305s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pis, bo 500+ , wiek emerytalny, polska tradycja. Afer Po/PSL, zaduzo sie nagromadzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory '19 to będzie kabaret ludzie zagłosowali na PiS bo rzygali na samą myśl o PO zresztą się nie dziwię, Nowoczesna podnóżek PO; PiS g***no wart ale z 500+ mają większe szanse na objęcie władzy ponownie niż obie poprzednie partie razem wzięte. Ja nie pobieram, ale rodziny pobierające będą się obawiały, że stracą te kasę i zagłosują. Wszystkich ich bym wysłała w kosmos, czasem ciężko stwierdzić kto głupszy rząd czy główna opozycja, właściwie naprzemiennie zachowują się gorzej niż małpy w ZOO. Nie wiem na kogo można by zagłosować, łatwo sie mówi zagłosować na jakąś inną partię, na którą? Za Korwinistami idzie garstka bo są zbyt radykalni w głoszeniu swoich poglądów, więc nigdy nie wygrają wśród ogółu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×