Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie lepiej mieć szczuplutką czy normalną sylwetkę?

Polecane posty

Gość gość

Bo tak się czasem zastanawiam nad schudnięciem... moja waga to 56 kg/167.. i jak patrzę na te szczupłe dziewczyny, które na oko ważą koło 50 kg, to im trochę zazdroszczę.. mają chude nogi, jeszcze węższe talie.. Faceci.. co jest milsze dla waszego oka? Szczuplutka czy normalna z bardziej zbudowanymi (ale nie grubymi) nogami i ciut szerszymi biodrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna fit czyli nie szkieletor i nie maciorka. Dziewczyna fit, która jest szczupła i ma mięśnie i zero tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wiekszych problemow nie masz ?? to zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, żeby była szczupła, miała duże piersi i kobieca budowe ciała. A biodra ciut szersze i wąską talia (nad tym musisz pracować bo masz trochę za duzo) to ideał kobiecości. Szkieletory nie cieszą się powodzeniem, mają wątłe figury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważyłam już 53 kg i niewiele się różniłam. Jakbym ważyła z 48-49 to moglibyśmy rozmawiać o mnie jako o szczuplutkiej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczupla syletwka jest normalna...a ty tez gruba nie jestes, wiec nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W talii mam 68 cm. Ale mam płaski brzuch. Kiedyś w talii miałam 63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ae jestem bardziej zbudowana. Mam wrażenie, że jakbym schudła, to wcięcie w talii ładniej by się uwidoczniło, a i w nogach włazilabym w Skę, a nie Mkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to chudnij. Mnie osobiscie nie podobaja sie bardzo drobne sylwetki kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam raczej taką budowę, że jakbym schudła, to byłabym szczuplutka, a nie bardzo chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektorych szczuplutka sylwetka jest normalna. Najlepiej to jesc zdrowo i dbac o swoje cialo, a nie zastanawiac sie nad cyferkami na wadze. Gdybys odzywiala sie prawidlowo i prowadzila aktywny tryb zycia, wygladalabys fantastycznie niezaleznie od wagi. '' nie ma obaw,że ktoś zg****i'' ale z ciebie kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam raczej taką budowę, że jakbym schudła, to byłabym szczuplutka, a nie bardzo chuda. To to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się właśnie coraz zdrowiej żywię, a na d***e też nie siedzę, często jeżdżę na rowerze dłuższe dystanse, czasem potańczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
mi sie podobają szczupłe , ale bez wystających żeber więc najlepsza waga dla 167 cm wzrostu to moim zdaniem około 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że jest to temat chudej kobiety, która chce się dowartościować, nie ma powodzenia u facetów bo sama wyglada jak jeden :D Kobieca figura jest pożadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Bo przecież wszystkie tutaj tematy są podszyte drugim dnem.. Chuda to chciałabym być :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieca figura to taka ktora ma kobieta. Jezeli ta kobieta czuje sie lepiej bedac szczupla to niech schudnie. Ja osobiscie wole moje "wielkie" biodra i uda - ale obie sylwetki sa kobiece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tylko kobieca figura jest pożądana, to jakim cudem tyle szczuplutkich dziewczyn ma facetów? :) A faceci latają za chudymi? Miałam koleżankę, która miała budowę 10 latki, zero bioder, miała w nich z 82 cm, i duużo facetów za nią latało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no właśnie to ja jest ta różnica! szersze uda i biodra nie zawsze świadczą o kobiecej figurze - bo ja NADAL nie mam sylwetki ładnie krągłej mimo 54 cm w udach i 94 w biodrach - wyglądam po prostu jak 'nalana' - więc dochodzę do wniosku, że mój typ sylwetki po prostu tak ma i lepiej by było, gdybym schudła. Jakbym naprawdę wyglądała kobieco, to pewnie bym się cieszyła, ale tak nie jest, także..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli tak sie czujesz to schudnij, Ty masz sie czuc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a same piersi (mam takie większe B) to za mało. Ta laska z linku ma nogi 2x chudsze ode mnie :D przynajmniej od kolan w dół, bo uda mam tylko troszkę większe. i ja jestem od niej niższa. Za to górę mam drobniejszą od niej troszkę - talia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki B to płaska klata, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te chłopięce mają chłopaków bo same za nimi latają. Jak miałam sama chłopięcą sylwetkę to szału nie było, nabralam kształtów i faceci za mną latają, komplentuja, więc wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
według mnie o dobrej figurze świadczą : szczupłe uda szerokie biodra różnica między talią a biodrami około 30-33 cm brak wystających żeber 45 kg przy 165 cm wzrostu to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, ze wedlug ciebie szczuple uda to wychudzone uda z zanikiem miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×