Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie, zgłosić tą osobę na policję?

Polecane posty

Gość gość

Przeglądałam sobie stronę Komendy Głównej Policji... i weszłam w poszukiwanych. Z ciekawości niektóre nazwiska poszukiwanych za cięzsze przestępstwa wstukiwałam w facebooka..I szok, bo wyskoczyła mi taka kobieta.. w zasadzie dziewczyna.. o rzaadkim nazwisku.. 25 lat..poszukiwana listem gończym.. na 100 proc to ona, ma powrzucane foty z facetem i dzieckiem. Poszukiwana za Art. 156 § 1 pkt 2 Powodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała z jednej strony mam obywatelski obowiązek ją zgłosić.. z drugiej... sama nie wiem. (raczej liczyłam, że zabójców z np. szczególnym okrucieństwem jakiś znajdę, czy gwałcicieli- tutaj nie miałabym wątpliwości ale to wiadomo..ciężko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, kretynko, ze ma facebooka? Myslisz, że policja nie wie o tym portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tĄ osobĄ, albo tĘ osobĘ zdecyduj się, bo bełkoczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj cię ona powinna obchodzić zajmij się sobą kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko.. masz jakieś wyrzuty sumienia, że obrzucasz mnie tak błotem? :P pewnie że wie, ale wiesz, jak to jest z policją. Patrzyłam sobie z ciekawości, jak ktoś miał popularne nazwisko to na chama nie szukałam, a tutaj wyskoczyło od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt poszukiwany przed policje nie zaklada sobie konta ze zdjeciem na FB,pewnie to podstep policji albo ktos sobie jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zgłosić że rozpoznałaś ją na zdjęciu na facebooku to chyba jednak jesteś kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zgłosilibyście gwałciciela albo mordercy? tacy jesteście wielcy uczciwi? że nie pomyślelibyście, że ten ktoś może to zrobić kolejny raz? Ten świat będzie się dalej walił, jeśli tyle będzie osób w waszym typie 'zostaw to, nie twoja sprawa' 'konfident' 'oni i tak nic nie zrobią' etc. Najgorsza jest bierność Wątpię, żeby to był jakiś podstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łodzi na pietrynie przypada dwóch policjantów na czterech ze straży miejskiej a tych z kolei na 10 spacerowiczów. reszta łodzi jest chyba nie patrolowana:D nie wiem jak oni to przydzielaja ale chyba jakoś tak 1 policjant/1 10 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosić to możesz kogoś gdy wiesz gdzie przebywa a nie dlatego bo widziałaś jego zdjęcia na facebooku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce mamy policję prywatną a nie państwową i dba ona o prywatne interesy a nie o dobro publiczne. więc nie mieszaj sie w nie swoje sprawy bo nikt ci za to nie podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio myślisz, że aż tak sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria Hintzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś, nie słuchaj ich. Powiadomić ich o tym zawsze możesz, najwyżej to zignorują ale wyśmiać cię nie wysmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes pewna to zgłos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że zgłosić. sama bym zgłosiła. to jest obowiązek wobec nas wszystkich. skąd wiesz, że taka chora psychicznie idiotka nie zrobi kiedyś krzywdy komuś z twego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni fb zadko sprawdzaja.nie chce im sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt poszukiwany przed policje nie zaklada sobie konta ze zdjeciem na FB,pewnie to podstep policji albo ktos sobie jaja robi. x z pewnoscia nie zakłada potem, ale konto pewnie było załozone przedtem. Np poszukiwana słynna zabójczyni Madzi, tez miała facebooka i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zglosila. tu gdzie mieszkam za granica to normalne i za "konfidenta" dostajesz po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie co z tego wynika że ma facebooka? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde serio nie mogą namierzyć? ta cała hintzke ciągle się loguje. 9 listopada przyjęła nowych użytkowników do znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wy nie wiecie,ze policja nie taka glupia jak wszyscy mysla?kiedys mieli do dyspozycji tylko podsluch,teraz zakladaja komus(komus kto siedzi i czeka na sprawe)konto na FB,zeby znajomi i powiazani ze sprawa pisali.przeciez tajemnica poliszynela,ze FB w dzisiejszych czasach stzanowi wazny elemen t sledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sprwdzajcie obywatele sprawdzajcie. może sie okaże że wasza sąsiadka jest terrorystka z alkaidy? debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te osoby co wyzywaja od kretynów i debii coś za bardzo się denerwują, moze same coś na sumieniu mają. Przeszkadza im sprawiedliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ma facebooka, to polcja na pewno go widziała, ew. obserwuje, tępa strzało. Policja oczywiscie jest do bani, ale jak ktos juz jest uznny za poszukiwanego, to b chetnie go znajda, bo to im podwyzsza statystyki, a im tylko o to chodzi. Gdyby ta osoba niedawno dodała jakies zdjecia, to ew. po nich mona byc miez trop, gdzi ejest , co robi, ale o tym nawet nie pisze, pewnie ostatnio dodane rzeczy były miesiace temu, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście sprawiedliwość nie przeszkadza bo od dawna prawo ma inne cele niż jej dochodzenie...Czyli kótko mówiąc nie może przeszkadzać mi coś co nie istnieje:) pozdrawiam. debile i kretyni to obiektywnie rzecz ujmując eufemizmy porządnego obywatela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×