Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małżonek

Jak myślicie...co myśli mąż, gdy wie, że piłyście już spermę

Polecane posty

Gość małżonek

Jak w temacie. Oczywiście nie chodzi o spermę męża a o połykanie nasienia poprzedników ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
he he..... wkurzona trochę :) temat nie taki głupi....... może jest taki tylko dla księżniczek co z niejednego źródełka piły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
hi hi .... nie chodzi też o fakt chłeptania w trakcie małżeństwa............. raczej o nabieranie w usta doświadczeń przedmałżeńskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po chooj o tym mowic mezowi? nich bedzie nieswiadomy i niech mysli ze on byl pierwszy swoja droga jak mozna polknac sperme :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
Całkiem normalnie półka.... ustami!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
noooooooooo ....... a co jak wie, jego miłość wzrasta czy maleje ? :) Szacuneczek idzie do góry, zwyżkuje czy też raczej ma tendencje zniżkową ?? Oczywiście wszystkie opcje możliwe...... połykała bo była dziwką, z miłości, z ciekawości, bo inne też to robiły, pod wpływem emocji, z potrzeby chwili itp. Drogie Panie, czasami zastanawiacie się nad tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyacielu a jak ma czarne? taa napewno bedzie bardziej szanowal i mocniej kochał :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
co mają zęby do tego........? :) stawiałbym na mózg raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma mozg to sie nie przyznaje do tego i dzielnie twierdzi ze maz to ten jeden jedyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
Przyczepiliśta się do uzębienia. Nie tędy droga. Pasują do dyskusji jak świni siodło. Jeżeli to wam ułatwi to załóżmy , że jest bezzębna, ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa zawody ujerzdania swin a bezzemba to pewnie wyrwala zeby zeby po 3 naraz moglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
ale ja nie o trzodzie chciałem.............. bez żartów z tak poważnym tematem :) Zakładając, że statystyki nie kłamią, 85 % albo i sporo więcej nas , mężów ma do czynienia z takowym zagadnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spermy nie lykam i nie bede, meza nie posiadam, a nawet gdyby to bym o tym slubnemu nie mowila bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
ejjjjjjjjjjjjj półka , temat obejmuje też wypluwaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w zyciu mi sie facet do ust spuscil potem mu tym w twarz naplulam wiec chyba tez sie nie lapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
przyjacielu... ty chyba lubisz słowa w stylu doopa i chooj :) Gdy byłem malutki, jak ty teraz, też mnie to fascynowało... dlatego ze zrozumieniem czytam twoje, jakże urocze posty. Jest taka fajna stron a dla dzieci ciufcia czy jakoś tak, polecam, znajdziesz tam mnóstwo zabawy dla siebie, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
dziękuje za dobre słowo, przyjacielu :) każda rada się przyda, każdą można wnikliwie przeanalizować..... jako, że lubię dzieci, przemyślę również twoją propozycje. Miłego dnia, nie objadaj się słodyczami, póki masz mleczaki to pół biedy, ale gdy wyrżną ci się kiedyś stałe ząbki ( teraz pojąłem skąd ten temat zębowy ) to nie przesadzaj. To nie od łykania spermy, wbrew temu co sądzisz, czernieją. Buziaki dla ciebie i dla całego przedszkola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma zrobic? oskalpowac ją za to? rozwieść sie? Połkneła, wsiąkło w nią i tyle. Wielkie halo.. to tak samo jak koles liże kobiete i siłą rzeczy połyka jej wydzieliny (tylko puste brzydkie babsztyle, twierdzą że to nie to samo), i tak jakby z tego miała być też awantura, było mineło, skoro jest mu z nią dobrze to co ma do rzeczy fakt czy połykała innym, skoro sprawiało jej to przyjemność to czemu nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonek
Skalpowanie to kiepski pomysł.......... raczej mi chodzi o to czy kobity zdają sobie sprawę z istnienia tematu. Ty nie masz nic przeciwko, ok, twoje prawo. Interesuje mnie raczej zdanie Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Szczerze nawet o tym nie myślałam ale jedno jest pewne nigdy bym się nie przyznała i nie chciałabym tego też od niego wiedzieć. Po prostu było minęło i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołana do tablicy, oświadczam: podzielam zdanie Półki - nie łykałam, nie łykam i łykać nie będę, co więcej, nigdy żadnego chooja do dzioba nie wezmę. Męża też nie mam. I weż se do serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynasty Metafizyk
Autorze a jakie to ma znaczenie w który otwór? Jak pewnie w tamte dwa też poszło i to nie jeden raz? Zostaje jeszcze przez oczy jak poprzednik miał zwyczaj na twarz. Nie wiem może jeszcze i coś innego razem wymyślili - domyślać sie możesz ale czy warto? Zdrowia szkoda. Stare przysłowie że po facecie śćieknie a po babie nie mi się przypomina. A drugie że czasem poprzedni właściciel i historia też jest ważna - szczególnie w przypadku samochodów. Dużo ważniejsze jest czy po poprzednikach choroby jakiejś nie złapiesz - tym bym się interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynasty Metafizyk
A wracając to tematu: Spróbuj żonie powiedzieć że masz żal że połykała czy też wypluwała - to się obrazi że za dziwkę ją masz i z tydzień się nie odezwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×