Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malarz

jak myslicie...zrobić to? gwałt P doradzcie!

Polecane posty

witajcie! z moja ukochaną lubimy urozmaicać swoje życie seksualne, ale ostatnio brak mi już pomysłów :( wspominała kiedyś w żartach o gwałcie, że gdybym to na niej kiedyś zrobił mogłoby być fajnie. no i właśnie wpadłem na pomysł by to zrobić.:D tzn nie dokładnie chodzi mi o gwałt! chce Ją bzyknąc w momencie, w którym w normalnych warunkach nigdy by mi na to nie pozowliła. teraz w piątek ma wolną chate wiec postanowiłem że rzuce sie na nią juz w drzwiach i siłą zmusze do stosunku (na schodach). ale troche zaczynam sie obawiać jak zareaguje, czy nie obrazi sie na mnie na amen? jak myślicie czy to dobry pomysł? bo co innego mówic o tym o co innego zrobić to. hm... licze że bedzie sie opierac i w ogóle ale tylko na poczatku az w koncu ulegnie. sam juz nie wiem... doradzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
to głupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by się podobało, ale.. ilu ludzi tyle gustów. Po prostu obserwuj jej reakcje, jesli będzie naprawdę wściekła i niechętna, to przerwij, a jesli zauważysz, że jej opór słabnie albo tylko się przekomarza kontynuuj. Jesli ją odrobinę znasz powinieneś odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcerdf
wcześniej ja poproś na kolanach , czy mozesz umyć schody i podłoge.... a pózniej moze sie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amlopinn
super:)tez bym tak chciala -powaznie...nie raz mowilam o tym swojemy facetowi a on nic:(jeszcze mnie nie"zgwalicl":(nawet za wolsy jak siekochamy nie chce mnie trzymac a wie ze to mnie podnicea mysle ze twoja dziewczyna sie nie obrazi..sam zobaczysz jesli bedzie sie bronia kzryczala plakala:)to znak ze musisz przestac:)ale zycze dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! zrobie to! a co mi tam..... najwyżej dostanę w mordę :P chyba na policje mnie nie poda! :D mam nadzieje ze w najgorszym przypadku pogniewa sie na mnie, co pewnie jak zwykle ustąpi po kilku dniach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallekowidz
Hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×