Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dreamcatcher

Jak na białą ścianę tynk strukturalny nakładać barwny pigment z tubki?

Polecane posty

Gość Dreamcatcher

Rozrabiac go? Czym nakładac - gąbka, pędzlem? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz pigment? Nie trzeba go czasem rozpuścić najpierw w jakiejś farbie? Ja ostatnio robiłam barwnik dodany do bejcy perłowej Fox. To nakładałam pędzlem na ścianę ze strukturą zrobioną tynkiem. Jak wyszło możesz zobaczyć na www.garnek.pl/tuurma Zadowolona jestem średnio, ale jak na pierwszy raz może być. Zrób sobie najpierw próbę na kawałku np. gipsokartonu, czy kolory i ostateczny efekt Ci odpowiadają - mnie wyszło zbyt ciemno - po nałożeniu ściemniało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zdechl
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigment to sie chyba
daje do tynku? co albo do farby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
jak masz juz pomieszczenie otynkowane, wygładzone, wtedy pigment dodajesz do białej farby zeby uzyskac pożadany kolor, nastepnie malujesz to własnie pomieszczenie pożadanym kolorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie tynki są obecnie najlepsze? czeka mnie niebawem tynkowanie w nowym mieszkaniu i nie ma totanie pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze jedne z najlepszych obecnie są tynki maszynowe gipsowe,albo cementot-wapienne - zajrzyj na http://firma-tynk.com/firma i sobie poczytaj o nich więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Kwiatkowska
Sporo przydatnych informacji na ten temat możesz znaleźć u nich http://www.betor.pl/tynki-gipsowe/ Jeżeli nie masz doświadczenia w temacie to lepiej chyba będzie gdy zamówisz jakiegoś dobrego fachowca, chyba że wiesz że podołasz zadaniu to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×